Sizlerinde degerli görüşlerinizi alabilir miyim resimli?

Sizlerinde degerli  görüşlerinizi alabilir miyim resimli?

Güncellemeler:
Kafayi yiyenler görüş belirtmesin
İyiliğe sormuşlar nerden geliyosun diye anani s*kmekten geliyorum demis.

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok önemli bir konuya parmak basmışsınız. Tebrikler. ;)

1|1
    1|1

En İyi Erkek Görüşü

• O dini degl insani bisey ozaman bende paramin yarisini dilencilere veriyim cennete gidiyim olurmu?

1|1
    2|1
    • 👏👏👏👏

• Emir sana harbi harbi uyuz oldum birgun biryerde karsina çıkarsam şaşırma seni sikecegim çünkü

• @Kevserkiraz sende ayrı bir gerizekalısin zaten

Kızlar Ne Diyor 10

• Evet öyle

0|1
    0|0
  • Evet aynen öyle.

0|1
    0|0
  • Benimde hep aklimda bu soru var.. Her musluman cenneti tadarken, musluman olmayıp kimseye zarari olmayan melek insanlar neden cehennemde yanacak? Bana garip geliyor.

0|1
    0|0
  • Bu fotoğrafı görmüştüm. Ben de bu durumda cehenneme gidiyorum, ne güzel Bill Gates le oluruz :)

0|1
    0|0
  • Iste bu noktada takiliyorum. Musluman olupta bu kadar iyi olmayan insanlar var. Yani anlam veremiyorum. Benden daha iyi bilen biri aciklasin.

0|1
    0|0
  • dindoşlarn mantığını dürtecek en saçma yöntem.

0|1
    0|1
  • Ateistler iyi insanlardır..
    Sevap için yapmazlar iyiliklerini

0|1
    0|0
  • din insanin icinde olmali

0|1
    0|0
  • sanmam

0|1
    0|0
  • Anaaaaaaammmmmmmm :D :D ; D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dünyada 2 tip insan vardır iyi ve kötü. Dışarıdaki her insan aslında iyidir toplum kuralları onları iyi olmayı söyler ve bunu uygurlarlar. Bir insanın iyi veya kötü olduğu sadece zor durumda açığa çıkar. İyi insan öleceği zaman bile iyilik yapar kötü ise ölmeyeceği garanti olsada bunu ypamaz. İyiler ve kötüler acılarla yetişir tercihi kendileri yapar. Bill gates iyiliği seçmiştir bunun kendine göre sebepleri vardır.
    3. küme daha farklıdır bunlar yaşama sebebi olarak iyi olurlar. Ruhlarını seneler önce öldürürler yaşamaları için sebep yoktur. Genelde pek çok insanın istediklerine sahiptirler ama bu onları hayata bağlamaz. Bu tip insanlar mesleklerini felaket düzeyde iyi yaparlar daha fazla para daha fazla bağış için. Bu kişi keanu reeves gibi kişiler oluyor bu adam kusursuz olmak zorunda yaşaması için iyilik yapmalı. Adamın hayatını okursanız seneler önce ölmüş sadece iyi olmak onu hayatta tutabiliyor.

0|1
    0|0
  • Peki afrikanın ıssız bir kabilesinde yetişip bir dini olmadan büyüyen, herhangi bir dinden haberi olamayan bir çocukta mı cehennemde yanacak?

1|1
    0|0
  • Kimin ne olacağını bilemezsin dostum adam son dakka iman eder kendini kurtarır sen kendi derdine yan

0|0
    1|1
    • Benim icin önemli olan o insanlarin cennete gidip veya gitmemeri değil eminim ki onlarinda umrumda değil

• Afferim size o zaman

Yükleniyor...