Daha önce hiç bir işte çalışmadım tecrübem yok?

Hic bir istte calismadim korkuyorum şimdi iste caliscagim beni ezerlermi acaba ya biraz sessz sakin bir kizim sabirliyim da

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kardeşim bu cevabı çok ama çok ama çok iyi oku. Aynı yoldan benden geçtim ve şöyle bir hata yaptım. Evet her işte olduğu gibi beni biraz ezdiler hatam şu oldu ki sırf bana o işi bulan aracıya ayıbolmasın sonra adama ''Senin bulduğun işçi bu mu bu ne terbiyesiz adam bir daha bize böyle adam gönderme'' demesinler diye bana haksızlık yapan şerefsizlere hakettiği muameleyi yapmak yerine susup boyun eğdim. sonuç olarak daha fazla ezildim ve sonunda işten çalışmaktan soğudum bu da hayatımın 12 yılına maaloldu. Sana tavsiyem ne işten kork ne amirlerinden. Dayima kendinden emin görün ve ol. Kimseyi de gözünde büyütme. , O iş olmazsa başka iş olur. Kimsenin seni yıldırmasına izin verme.

1|0
    0|0
    • Çok haklısın ağzına sağlık Rabbim herkese hayırlı işler versin.

En İyi Kız Görüşü

• İlk bir kaç gün zor geçebilir ya da ilk ay. Ama eğer ortam güzel olursa çok güzel ve severek işini yaparsın. Ben stajyerim, ilk 2-3 hafta sıkıntılı geçti ama sonra herkese alıştım herkes de bana, sende de öyle olur bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ben bu sene kendi işimi kapatmak zorunda kaldım ve şimdi bir işe gireli 1 hafta oldu inanın işe mi alışacaksın patronun düzenine mi alışacaksın kafan karışıyor bide satış işi olduğunda müşteriler ve satılan ürünlerde araya giriyor kaos. Ancak en önemlisi kişisel olarak kendini ezdirmeden ve ya sen ne konuşuyorsun ben işi biliyorum da demeden elinden geldiği kadar işi kapmaya çalışmaktır. Eğer senin yaptığın işi yapan başka elemanlar var ise aşırı çaban da göze batabilir. Yapman gereken basit heyecan veya korku baskın olunca yavaşla bir derin nefes al ve ben yaparım de yaparsın da :D ve her zaman not al

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim yazan ellerine sağlık

• bak emin ol ki ezeceklerdir ben 7 yıllık bir üniversite bitirdim ve kendi şirketimiz gibi bir yerde çalışıyorum şu an ve beni bile ezdiler be 35 yaşında adamı sen bittin bittin

1|0
    0|0
  • Bu bir kural gibi bir şeydir ya genelde yeni girilen iş yerlerinde biraz ezerler :) her yerde gecerli degil tabi

1|0
    0|0
  • Hakkını koru mesafeli ol

1|0
    0|0
  • kesin ezerler o zaman, dik başlı ol işleri sana yıkmasınlar :D

1|0
    0|0
  • İlk bir Kaç gün zorluk çekersin sonra alisirsin

1|0
    0|0
  • Ezdirme sessiz ama kadınsın unutma ;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çalışanlar da tecrübeli doğmadı ya, alışırsın dert etme.

1|0
    0|0
  • Müdür yardımcılarına dikkat et D:

1|0
    0|0
Yükleniyor...