Allah korusun, başınıza bu gelse napardınız?

işlemediğiniz bir suçtan dolayı hapse girseydiniz. çok büyük olan herhangi bir suç olabilir. aslında gerçekleşmesi için değil, olmaması için yardım ettiniz fakat suçlu damgası yapıştı üstünüze bir şekilde. yakınlarınız size sırt çevirdi işten kovuldunz çok iyi bir özel okulda iyi bir bölümü burslu okuyorken atıldınız haliyle. haberlere çıktınız bütün ülke size küfretti. daha dün sarıldığınız insanlar bu gün değil yanınızda olmak size inanmak öylece bakıyor bişi yapmıyorlar. hapiste, üzerinize kalan suç yüzündeen mahkumlar işkence ediyor ne yapardınız kıyar mıydınız canınıza Allah'a sığınıp sabreder miydiniz?

Güncellemeler:
ağaç oldum daha çok cevap beklerken. aşk olsun. küstüm.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Elbette Allah'a sığınıp sabrederdim... Nasıl sağlık Rabbimden ise hastalıkda rabbimden... Verdiği her şeye sonsuz şükürler olsun... Kimse anlamaz ise Rabbim bilir anlar beni...

1|0
    0|0
  • Ben böyle bir durumda her ihtimali düşünür, suçlu olmadığıma kanıt bırakarak olayın olmaması için çabalarım yardım edeceksem, yani böyle bir olay yaşamam nerdeyse imkansız.

0|0
    0|0
    • öyle deme belli ki. telaştan belki aklına gelmezdi hem misal yani. Allah korusun misal oldu ne yapardın bu durumda

• Ne telaşından gelmeyecek lan aklıma, hayatım telaş olmuş benim hepsiyle baş ediyorum uğraşıyorum böyle bir durumda mı gelmeyecek, siz düşünün sizin aklınıza gelmez böyle şeyler.

• ne argo kelime kullanırsun lan :D ayrıca daha dün ben yazınca sansürleniyordu lan kelimesi simdi niye sansürlenmemiş hem niye mızıkçılık yapıyorsun oyunbozanlık ediyorsun farz-ı misal edeceğidik :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...