Sizce memleket çok önemli mi?

Evleneceğimiz kişinin nereli olduğu çok önem taşır mı? Yani diyelim ki kafa yapısı ve yaşam tarzı uyuyor, etkilenme de var. Fakat her yörenin insanının daha farklı örf ve adetleri olabilir, ne bileyim aileler bir araya gelince, akrabalarla gelip gidilince uyum sorunu yaşanır mı ki?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• O memleketin iyi kötü kültürünü taşıyordur bu anlamada önemli. Ama kişiyi tanmak lazım, öyle karar vermeli.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çok önemli değil :) sonuçta insan kendini geliştirebilir kafa yapısı değişebilir :) akrabalar evlenmiyor sonuçta sen evleniyorsun :) sen uyumu yakala gerisini boşver

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• taşımaz ama terör yandaşı ve aşırı sağcı solcu olmasın kesinlikle olmaz yani.

1|0
    0|0
    • Anladım. Ayrıca flörtün saçmalık olduğu konusuna katılıyorum. Bravo👏

• sensin bravo :D

• çok sık görüşmeyecekseniz sıkıntı olmaz.. weyahutta aynı sehirde yasamayacaksan ailesiyle-akrabalarıyla..

0|0
    0|0
  • bence taşır izmiri severim ama izmirli bir kızla evlenmeyi düşünmem sebep sorma öyle :) erzurum hariç doğu ve güneydoğu dan birisiyle evlenmem. büyükte konuşmuyorum ama öyle :)

0|0
    0|0
    • Neden Erzurum anlatsana biraz😂 Sevdiyin kız Erzurumlu mu 😏

• sevdiğim yok sevenimde yok. askerdeyken erzuruma göreve gittim oranın insanı çok iyi.

• Trakyalı olmalı. Başka istemem.

0|0
    0|0
    • Neden Trakya anlatsana brz

• İşte hiçbir zaman iki kişiyle sınırlı kalmıyor ki, aileler elbette karışıyor

• En iyisi kendi hemserin hatta akraban olmali

0|0
    0|0
  • diyarbakırlı veya sırnaktan olmasın kafi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır bence önemli değildir. Ablam 6 ay önce Kübalı birisiyle evlendi. Aileler çok iyi anlaşıyor kültürel de fazla farklılıkar yaşanmıyor. Oğlan müslüman oldu tabi. Türk kültürünü daha çok yaşıyorlar. Ama gercekten çok iyi düşğnmek lazım

1|1
    0|0
  • çok önemli değil ama yakın olsa iyi olur

1|0
    0|0
  • Kultur farki olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...