Hiç zorunuza gitmiyor mu?

Sen okuyorsun , kendi üzerinde çalışıyorsun , üniversiteler bitiriyorsun bilmem kaç dil biliyorsun , ama geleceğin belli değil. ya da kazansan en iyi ihtimal aya 2 bin dolara seviniriz hepimiz dimi.

Şimdi sen bu kadar kendini geliştirmeye akıllı olmaya gayret gösterirken , birisinin aptalın teki olsada (ki genellikle öyle oluyor) becerdiği şey şarkı söylemek misal - ve bunun sonucu paraları götürüyor saygı duyulan birisine dönüşüyor , millete TVlerde akıl veriyor , hayatı ile en ahlaksızı o belkide ama kalkmış millete ahlak dersi veriyor, ve aslında akıllı olan sen TV başında bunu cebinde beş kuruş olmadan izliyorsun. Bu senin zoruna gitmiyor mu arkadaş?

Sadece sesi güzel olduğu için bir insana saygı duyulması , senden 100 küsür fazla para kazanması , onun her dediyi onaylanırken senin dediklerin muzakere konusu olması , hatta kaale bile alınmaması...
Zoruna gitmiyor mu?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Şarkı söylemek ne kadar bir yetenekse sevilen biri olman için bestelerinde insanların hissettikleri gibi hissedip uyarlaman gerekmez mi. Tabi ki haksızlık ben sanatçılara saygı duymuyorum. Bende saygı kazanılır. Sonuç olarak sende bende onu dinlediğimiz için para kazanıyor. Zoruna gidiyorsa müzik dinlememelisin fakat müzik ruhun gıdasıdır.

0|0
    0|0
    • Ben bir insanın sadece sesi güzel olduğu için saygı duyulmasından nefret ediyorum. Ama saygı duyulacak şarkıcılar var gerçekten.

En İyi Erkek Görüşü

• Gitsin ya da gitmesin... ne fark eder ki... Sonuçta bu durum hiç düzelmeyecek...

0|0
    0|0
    • Abim düzeltmek bizim elimizde , onların yaptığı saçma sapan programları izlemez isek , stüdyolarını doldurmaz isek , konserlerine gitmez isek (bir kaçı istisna) - ne mal olduklarını anlarlar da. Milletin zevkini , müzik kültürünü ilk önce değişmek lazım

• Ben dediklerinin hiç birini yapmıyorum zaten... ))) Boşver bu konuyu...

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...