2. el elbiseleri 50 yaşındaki adama versem ayıp olur mu?

Arkadaşlar özel bir şirkette çalışıyorum 50-55 yaşları arasında bir abi var,2. el elbiseler var takım elbise felan bunları ona nasıl kırılmadan verebilirim? versem ayıp olur mu çok ihtiyacı var kırılır mı oğlu yaşından birinden böyle birşey alsa? yorumlara göre kararımı vereceğim şimdiden yorumlar için teşekkürler.

• Vermelisin.
    100% (14)100% (11)100% (25)Oy Ver
  • Vermemelisin.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Güzelce konuş yıpranmamışsa kıyafetlerin ver. Evde yazık dolapda solcak de dene olursa giy olmasa sen verirsin birine de bunda yanlış anlıycak bişey yok

0|1
    0|0
    • kıyafetler çok temiz. kıyafetten çekindiğimden değil, oğlu yaşındaki biri böyle birşey yaptı diye kırar mıyım diye düşündüm. ama görmeden kapısın bırakacağım büyük ihtimal.

• Konuşmaktan değil de, kırmaktan çekiniyorum. karar verdim kağısına bırakacağım haberi olmadan. yorum için teşekkür ederim.

• Eh peki 😊

• kendi adına verme. bunları sabah bir adam bıraktı sana vermemi istedi amca de. kim olduğunu sorarsa bilmiyorum valla de. ben genelde böyle şeyleri bu konuşmalarla yapıyorum.

0|1
    0|0
    • Evini biliyorum, kapısın bırakmam daha hoş olur bence hiçbirşeyden habersiz olması...

• ama bunu kesin eline geçeceğinden emin olarak yap.

• tamamdır yorum için teşekkür ederim..

Erkekler Ne Diyor 6

• bence ver ama kimse bilmesin üstüne bir not yazıp odasına bırak

0|1
    0|0
  • Abi benim elbiseler var de birilerine vermek istiyorum sende ihtiyaci olan birilerine verbilirmisin cevremde dogru duzgun verebilecegim kimse yok gibi vs felan ama bu seferde senin onun ustunde gorecegi icin giymez felan ama boyle yap yinede

0|1
    0|0
  • Hediye babında versen?

0|1
    0|0
  • Komşusu aç yatan bizden değildir diye bir söz. Durumu olmayan birine yapılan iyilik Allah katında değerlidir. Kim isterdi muhtaç olmak için dünyaya, mutlu olur amca bence vermelisin.

0|0
    0|1
  • Bende kullanmadığım elbiseler var amca senin tanıdıkların vardır belki. Getirsem sen uygun birine verebilir misin?

0|0
    0|0
  • Abi bende böyle bir şey var senin işini görür mü. Elden çıkartacağım. Ölçülerimiz uyuyor. Falan de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...