Bazı işverenler neden böyle?

dinleme saati dışında 5 dkk dahi otururken görseler kızıyorlar halbuki ben dinlenmek veya kaytarmak için değil gerçekten mcdonalds ta bile çalışıp o yoğunluğu bile görmüş biriyim en yoğun yerde bile 5 dkk için de olsa yapılacak hiç iş olmadığı oluyor. ama üç kuruş veriyorlar ya, kan ter içinde kalsın, yorgunluktan canın çıksın istiyorlar illa. Çok yaşa istiyorlar. sonuna kadar hak etmek için illa pestilin çıksın istiyorlar. geliyor camları sil boş oturma diyor, temiz olup olmadığına bile bakmıyor. zaten temiz olan yerleri bile sil dedikleri oluyor yani neden böyle hayır iş olmadığı zaman bile olmayan işi yap istiyorlar ne bu :(

Güncellemeler:
çok yaşa istiyorlar yapmış ks oraya g eber istiyorlar yazmıştım ahaha :D

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bende bu sebepten dolayı çok iş değiştirdim her gittiğim yerde kavga ettim patronla baktım olcak gibi değil üstü açık bir kamyonet babam bana aldı meyve sebze satıyorum zor olsada soğuk olsada özgürüm en azından kendi işimin patronuyum

1|0
    0|0
    • ben de bu tür bir şey düşünmüştüm fakat ben bağırmayı beceremiyorum. gerçi her pazarcı da bağırmıyor. pazarda güzelce kıyafet falan satanlar oluyor teyzeler falan. çok görmüyorum bağırdıklarını. fakat ne kadar kazanırım ve yer ayırtıp, yer kiralama sorunsalı?

• Gel ortak ol bana hem sekreterim ol hemde ortağım ol

• Şaka maka bir yana gel beraber yapabiliriz bu işi

En İyi Kız Görüşü

• haklsıın ama maalesef böyleler.

0|0
    0|0
    • yani pis yer yok ama herif temizlik yaptırıyor

Erkekler Ne Diyor 3

• işverenler çok aç göz sana 3 kuruş verip boş kaldığında tezgah temizletir. depo temizletir. yer sildirir. malzeme taşıtrır. amaç para verdi ye hak et diyor

0|0
    0|0
    • aynen halbuki g ebermedikçe hak etmezsin diye bir şey yok ki. hiç oturmayacaksın diye bir şey yok halbuki arada iş olmadığı zamanlarda oturak normal. herif iş olmayınca bile otur istemiyor çok garip

• pastanede çalışıyorum. adam tabaktaki kurabiyeleri aynısı olan başka bir tabağa dizdiriyor yani anlayacağın gerçekten de iç yoksa bile boş otur istemiyor gerekirse aynı işi tekrar yap istiyor

• çok ters bir adammış sende yavaş yavaş yap masa siler gibi yap toz alır gibi yorma kendiniş

• El isi yapacak bisey yok

0|0
    0|0
    • iş olmazsa bile temiz olan yerleri temizle istiyor ki sırf azzcık daha yorul diye.

• Giciklik degilmi yaparlar

• benim kuzeninde lokantası var tıklım tıklım oluyor sabahtan akşam 11 e kadar çalışanların heside 2 saatte bir 15 dakka çay molası verir sırayla dinlenir herkes çok yorulanlar bazen yarım saatte dinlenir

bazılarıda 12 saat ayakta çalıştırır 5 dakka dinlendirmez bunun vebalini Allah sorar onlara sen merak etme

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim. annem de huzur evinde çalışıyordu mnesela vardiyali. 24 saatlik. çamaşıra falan da o bakardı üstelik bir sürü hastalara bakardı üstelik kimsenin bakamadığı yerinden hiç kalkamayan ve çok ağır hastalara bakardı 100-150 falan bilmem kaç kiloluk kadınları bir kaldırırdı herkes şaşırırdı neymiş efendim bahçeyle de onlar ilgilenecekmiş

• evet. :D yazım mı ağrıttı başını kız :D

• Yok kız yazın değil :) işler güçler hesaplamalar :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...