Şu kilo al veya ver lafından artık sıkılanlar kimler?

Yaaa ideal kilomdayım ve 36 bedenim ama milletin kilo al demesinden artık sıkıldım zayıf değilim normalım onlards normalsin diyolar ama balık etli olsan daha güzel olursun 3-4-5 kilo al diyolar annemde öyle diyo normalsin ama ben normal sevmem balık ol diyo normal olmak varken niye balık olayımki hem zayıf olsam bile kendime bence bu kimseyi ilgilendirmez ve ben normalim zayıf değilim

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• kendini mutlu hissettiğin kiloda kal bence

1|0
    0|0
    • Bencede ve böyle mutluyum ama gına geldi artık sanki kendi beynimiz yok karar veremicez tutturup duruyolar kilo alda kilo al diye

• hehe de geç sende

En İyi Kız Görüşü

• ideal kilonda olmasan bile kimseyi ilgilendirmez. sağlıklı olduğun sürece ve kendini beğendiğin sürece sorun yok. niyr insanlar belli bir kalıba sokulmaya çalışılıyor ki.
    kimseyi dinleme. insanları memnun etmek için harcanan vaktine yazık.

1|1
    0|0
    • Aynen öyle çok güzel söyledin güzel düşüncelerin için teşekkür ederim zayıf olsam bile aşırı olmadıgım surece sağlıklı olduğum surece bu kimseyi ilgilendirmez

Erkekler Ne Diyor 3

• ay sorma

1|0
    0|0
    • Seni hangi konuda rahatsız ediyolar :D

• Boyum 161 diceme kilom yazdım sinirden :D

• farkettim :D

• tamam şişgosun.

1|0
    0|0
  • sen kendinle baya baya yüzleşmişsin vallaha :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Valla ben zayıfım, çok da memmunum bana da kilo al diyip duruyorlar. "YAV SİZE NE?"

1|0
    0|0
    • Kesinlikle kimseyi ilgilendirmez milletin kilosundan millete ne yaaa

• Kardesım zayıf her gordugumde kılo almadın mı daha sen dıyorum :D Alıskanlık oldu

1|0
    0|0
    • Zayıf degilimki normalim hatta yanaklarım toplu duruyo :D

• kiskaniyorlar bnmde bir halam vardi hep bana öyle derdi 😊

1|0
    0|0
Yükleniyor...