En yakın arkadaşınız milletin içinde kusarsa naparsınız?

En yakın arkadaşınız çarşıda herkesin içinde kusarsa naparsınız?

• Tanımamazlıktan gelir yavaşça ordan uzaklaşırım
    6% (2)17% (3)10% (5)Oy Ver
  • O benim arkadaşım yardımcı olurum tabi ki.
    64% (21)56% (10)61% (31)Oy Ver
  • Niehehe. Herkesin icinde dalga gecerim.
    6% (2)0% (0)4% (2)Oy Ver
  • Arkadaşım yalnızlık çekmesin diye ben de hemen kusarım
    6% (2)17% (3)10% (5)Oy Ver
  • Bir daha onunla çarşıya çikmam
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Çok utanırim sinirlenirim. Hemen kusmuğunda boğarım onu.
    3% (1)6% (1)4% (2)Oy Ver
  • Biz zaten hep karşılıklı olarak kusuyoruz çarşıda. Hiç utanmam.
    15% (5)4% (1)11% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Başımdan geçen bir hikayedir :D :D

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• Utanmam, utanıp sıkılmaması için de elimden geleni yaparım. Bunu sadece arkadaşım için de yapmam.

İstanbul içi otobüs yolculuğunda (Fatih-Başakşehir) bir abi vardı. Aramızda da baya mesafe var. Otobüs desen ayakta kimse yok denebilecek kadar doluydu. O yollarda malum, sürekli dönüyor otobüs. Zaten rahatsız gibiydi, istifra etti. Yan taraftaki koltuklarda oturan sözde "beyefendi" resmen adamdan kaçtı, kalktı başka yere geçti. İstifra eden abinin yüzündeki ifadeyi görsen, zaten adam utanmış, bir bükülmüş. Diğerleri de bön bön bakıyo. Yanımda hem ıslak mendil hem de cep mendili vardı. İkisini de çıkarıp paket olarak uzattım, gülümseyerek abiye. bir şey olmaz, yollardan dolayıdır, normal deyip tam dönecektim nihayet yüz ifadesi değişti teşekkür etti. Üzerini temizledikten sonra yerdekine kadar temizledi ve sonra inmek zorunda hissetti kendini. :/

Bunlar insani şeyler arkadaşlar, ayıp değil bir şey değil. Yardım etmeyeceksin bari tip tip dışlar gibi bakma. Başına gelebilir, ayıpladığı şeyi yaşamadan ölmezmiş insan. Hem yardımlaşmak kadar güzeli yok. Hiç tanımadığın bir insanla aranda kurabileceğin bir anlık da olsa en güzel köprü bu.

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne demek ne yaparsınız peçete mendil ne varsa üstümde veririm. Olmadı yakında peçete alabileceğim bir yer varsa alırım o da olmadı gider siper ederim kendimi ceketimle utanç verici bir durum yani onun hissedeceği şey bu olurdu. Ama bunda bir nebze utanılacak bir şey yok istem dışı olabiliyor. Bazı insanlar kendilerin bile başına gelebilecek bir şeyi sanki ona asla olmayacakmış gibi ya da daha kötüsü ona olmayacakmış gibi tavırların içine girip saçma sapan tepkiler verebiliyor. Ben bu kişilere insan gözüyle bakmam. Çünkü insan olan insanın halinden anlar. Özellikle de insanın seçimlerine bağlı olmayan durumlar karşısında empati kurabilen insandır. Onun dışındakiler ister odun deyin ister saman fark etmez.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Yardım ederim

0|1
    0|0
  • Hiç utanmam.

0|1
    0|0
  • Neden utanılsın ki ayıp değil rahatsızlık sonuçta, bir yerden su bulur pislenen yerleri temizler daha kötü hissediyorsa hastaneye götürürüm.

0|1
    0|0
  • Gondolda kusmuştu çok komikti aslında tam yukardayken aşağıdakilerin suratına 😀😀😀 durur durmaz kolundan tutup ordan uzaklaştık

0|1
    0|0
    • Ooo benim de üstüme kusmuşlardı gondoldan. Yoksa... ?

• Arkadaşını toparladın peki ya ben. O günden beri toparlanamadım. Ama çabaladım. O gün üstüm başım kusmuk içindeyken eve gitmedim. Ordaki bütün aletlere bindim. Her tarafı kusmuk içinde bıraktımç Benden sonra oraları temizlemek için çok uğraştılar. Rüyalaımda kusmuklar içinde boğulduğumu görüyorum.

• Çok güldüm ya kıyamam :-D

• yaa zaten rezil olmuş bir tekmede ben mi atıyım :)

0|1
    0|0
  • Yardımcı olurum peçete temin ederim yüzünü yikarim rahatlatirim rahatlatıcı biseyler iciririm. Bu nasıl soru boyle ya hu :)))

0|1
    0|0
    • Bazen çılgınca saçmalamak geliyor içimden. Ben de onu özgür bırakıyorum :D

• Yardimci olurum..

0|1
    0|0
  • yardım ederdim

0|0
    0|0
  • Kusmak ayıp birşeymi yazık onun yerinde bnde olabilirm yardım ederdim:)

0|0
    0|0
  • Oradan kaçarım falan ne ya bu bir suç veya ayıp değil bir hastalıktır tanımadığım bir insan bile olsa elimden geleni yapar yardım ederim ve o esnada gülüp dalga geçenlere de acımam gerekeni yaparım !

0|0
    0|0
  • cok utanirim sinirlenirim. kusmugunda bogarim onu

0|0
    0|0
  • Yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • ya ben kusan birini görünce dayanamıyorum yardımcı olmaya calışırdım ama bende kusardım herhalde. s

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Su veririm

0|1
    0|0
  • Arkadaşım yalnızlık çekmesin diye ben de hemen kusarım :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...