Kız kardeşim ve karıştırdığı haltlat?

Çıkmazdayım, 25 yaşında bir kız kardeşim var ve çalıştığı iş yerindeki müdürüyle birlikteymiş müdür babam yaşında, eski erkek arkadası söyledi bana bunu 1 saat önce , müdür için bu eskisini terk etmişti, bide bana şikayet etmişti eskisini dövcektim cocugu nerdeyse kız kardeşimi rahatsız ediyo diye, bu cocuk bide aynı işyerinde müdüre güvenerek bu cocugu işinden etmeye çalışıyomuş hepsini anlattı, müdürle kızkardeşimin mesajlaşmalarını gösterdi, düşündüklerimi yaparsam çok kötü şeyler olucak babamın kulağına giderse daha kötü şeyler olacak, sağlıklı düşünemiyorum yardım edin beyler bayanlar.

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• Bişey soylucm nasıl kontrol ettin yani çok merak ediyorum hacklenmismi mesaj bölümü ozmn tel cokerdi facede öyle tabi format atsa değişirde bide mesajlassa ailesinden gizliyse ve bir halt yiyorsa saten onu silerdi tabi geridonusturulebiliyor eski sevgilisi şifresini biliyormu facenin biliyosa saten kız değiştirir şifreyi kiricanida fazla sanmam herneyse ama oyun olabilir hesaptan taklidi ederler ikisinde kendi kendine konuşurlar bence eski sevgilisi de piskopatlik olabilir niye mesajı bulup Abisine gösteriyor onane tabi olabilir insanlikdirda bilmiyorum bence kardeşini al karşına ya da ara mesajda göster terbiyesizlik ve yuva yikilabilecigini söyle serifini dusunmesini annesini babasını gelecekteki eşini çocuklarını hatirlat eski sevgilisiyle de konuştur ya da sen konuş dogrulugu neymiş yenisini göstersin bakalım öncesinde nasıl bulmuşsa

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İşyerine git Müdürü Bul Boynunun altına sert bir yumruk koy bayılt sonra bağla masasına odasını kilitle ya sorduğum sorulara doğru cevap verirsin ya da parmaklarını teker teker keserimde ilkinde cevap vermeyecektir kesmeden ağzını sıkıca kapat adamın sonra bir parmağını kopar göster ona bir kaç dakka bekle uyuşsun parmağı sonra tekrar sor bu kez doğruyu söyleyecektir büyük ihtimak kız kardeşinle birlikte birşeyler yapmışsa kız kardeşinde buna müsade etmişse onun yanına git bu sefer aynı şeyleri sor düzgünce inkar edecektir müdürün bana böyle dedi sendende duymak istiyorum doğruyu söyle birşey yapmicam de itiraf edecektir sonrası sana kalmış artık ne yaparsan yap

bunlar normal kimse psikopat demesin

0|0
    2|0
    • Bu çok mantıklı

• Hak edene doğruda yaptıysa yanlışta yaptıysa hakkını vericen

• Abi sensin kardeşine sahip çıkmak zorundasın Anne ve babanın sana emaneti sonuçta

Kızlar Ne Diyor 13

• kiz kardesinle konus aranizda halledin zaten babana yazik bilmesin. kardesinin gozunuu korkut o yeter

0|0
    0|0
  • Karşına al konuş, gerekirse müdürle konuş. İşten de çıkarılsa umursama derim ama inatlaşma yoksa o da inatlaşır.

0|0
    0|0
    • Bildiğimi bilse inatlaşmaz intihar eder

• Sabır değil bu , bir oğlum var 1yasında, ve yeni ameliyat oldum evdeyım ayağa kalkamıyorum

• O zaman sabırlı ol sakinleş ve konuş. Hergün bir anlık sinirle suç işleyenlerin duruşmalarına giriyoruz ve çoğu pişman. Sende onlardan olma.

• Çek kenara. Konuş.
    Eğer inkar ederse görüntüleri göster.

Normalde söylememem gerek ama bir güzel patakla!
    Aklı başına gelsin!!

0|0
    1|0
  • Herşey gerçek ve doğru olduğundan emin misin peki?
    Ona göre birşey diyelim.

1|0
    0|0
    • Mesajlar var aşkımlı bebeğimli feyk değil kontrol ettim

• Benim kardeşim kimseyle evlenmedi bakire şimdi ise şüpheliyim düşünsene bir abi kız kardeşine yattınmı onla diye sorcak cevaba inanmıcam tabi , bunun için doktora teste sokma durumu bu nasıl bir şeydir böyle düşündükçe aklım bulanıyo

• Lütfen bu konulara girmeyiniz.
      Bir abi olarak durmanız gereken bir yer var.
      Zaten istediğini de yapar 25 yaşında, boynuna halat takıp dolaştıracak hal yok.
      Ona bunu soylersenız incinir, gıder baska hatalar da yapar.

• kardeşini al karşına, medeni bir şekilde konuş. yanlışlarını anlat.

0|0
    0|0
  • Helal olsun sana babana duyurmadan halletmeye calisiyorsun bu durumda kardesine saglam bir göz dağı ver. Öyle cok korkut ki sana yalvarsin ancak oyle yapmaz bir daha

0|0
    0|0
  • Kiz kardesini sorguya cek. Mantikli gelmez ise vur diyecem ama kiz 25 yasinda kocaman olmus. Vurma o yzden. Neden onla birlikte oldugunu ogren

0|0
    0|0
  • Olum kız 25 yasında. Sanane? Bırak özel hayatı seni ilgilendirmez

2|1
    0|1
    • Abisiyim ben, evli barklı müdürle kırıştırıyo, onun özel hayatını...

• Hee mudur evlimiymiş ozaman başka

• O mudurun...

0|0
    0|0
  • Valla ne desem bilemedim. Allah yardım etsin :(

0|0
    0|0
  • Kardesini de bir dinle derim

0|0
    0|0
    • İnkar eder , biliyorum , cok iyi kandırmış bizi

• Hepsini öldür

0|0
    0|0
  • Noldu merak ettim. Inslh saglam kafayla hareket etmissindir. Yerinde olsam annenden yardim isterdim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kardeş öncelikle kardeşinin 25 yaşında olduğunu hatırla biliyorum abisin üzerinde baskılar beklentiler taşıyorsun ancak kardeşin 17 yaşında değil. İnsanlar hayatlarını seçimlerine göre yaşar başkalarının seçimlerine göre yaşayan insanlarsa gün gelir kendileri adına karar verenlere atarlar bütün suçu. Senin yapman gereken kardeşini karşına al yaptığının sana göre ne kadar yanlış birşey olduğunu annenin babanın kulağına giderse onların ne kadar üzülüp onun hakkında neler düşünebileceklerini anlat gerisi kardeşinin hayatı. Biliyorum kulağa kötü geliyor ama inan bana başkatürlü davranman uzunvadede ona da sana da daha zararlı..

1|1
    0|0
  • Anlaşılan o ki bu taraftan bakınca yazışmalar doğru görünüyor, yani kardeşinizin haksız bir dolduruşa getirmesi yani, sakin olun çıkmaza girecek bir durum söz konusu değil, sonuç olarak çocuk değil 25 yaşında bir bayandan söz ediyoruz, bir iş çıkışına gidin , alın onu sessiz sakin bir cafeye ya da akşam yemeğine götürün, delilleri gösterip doğruluğunu sorun ona,? İnkar etmeden önce kimin gönderdiğini ya da eski erkek arkadaşını suçlamalara başkayacaktır muhtemelen, siz bunların önemi olmadığını, aşık olabileceğini ama bunun ne denli etik olanileceğini sorun ona, daha sonra evli birisinin ne denli istekleri olabileceğinden , pas pas altındaki anahtardan farkının olmayacağından bahsedin, zaten bu olumlu yaklaşım yeterince onu utanç içine sokacaktır, sonrası bundan uzak durmaya çalışır..

1|0
    0|0
  • düşünmeye gerek yok,
    kar maskesini takıp gidip müdürün çükünü kesicen.
    sonra da kız kardeşini kardeşlikten reddedicen.
    anana babana anlatmak sana kalmış.

ben olsam böyle yapardım.

0|0
    0|0
  • sakin ol. tek taraflı düşünme. belki eski sevgilinin hırsla uydurduğu bişeydir. her tarafı dinlemek lazım.

0|0
    0|0
  • Al işten saglam bir ikitane çak agzina al telefonu evde otursun

1|1
    1|0
  • Git muduru dov. Babana anlat.

0|0
    0|1
  • ben dusunmezdım bile

0|0
    0|0
  • Doğru mu değil'mi öğren önce. Yanlış anlama ama bunlar cnsel brlktelk'de yaşamışlardır.

0|0
    2|0
    • 60yasındakı adam 25 yasındakı kıza osaatten sonra askım demek için yazmaz amacı belli sevmek , benim kardesım öyle biri değil diye avutuyorum kendimi, ya yattılarsa

• Tabi o duydklrn gerçk mi bilmyrm doğruluk payı var mı. Bnde olsam tksnrdm elin admı 60 yaşnda kzı dmaltp skyo inliyo o kzda çok kötü bir duygu çok kötü.

• İkisinide kesicem

Yükleniyor...