Alevilerin yemegi yenir mi?

Bu Soruma herkes katilsin Diyanet Alevilerin kestigi yenmez diyor verdigi lokma yenmez diyor siz ne düsünüyorsunuz?

• yenir
    72% (13)62% (8)68% (21)Oy Ver
  • yenmez
    17% (3)15% (2)16% (5)Oy Ver
  • Bilmiyorum
    11% (2)23% (3)16% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncell

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Azerbaycan Türküyüm siiyim nedemek Alevilerin yemekleri yenilir mi? tabikide yenilir ! manyakmsiin nesin o pis yobazlarin oynuna geliyosunuz

Azerbaycanlilara kardesim diyosunuz ama caferi sii Ehlibet mehzepindeyiz bize kardesim diyorsunuz ama mehzepimiz farkli diye disliyosunuz yemeyimizi yemeyin kardesim yemeyin helal lokma bogazinizda kalir ! Alevilerin Caferilerin Siilerin yemegini yemeyin helal lokma bogazinizda kalir !

0|3
    0|0
    • Helal bacim bogazlarindan helal lokma gecince bunlar bogulur ölür masallah gunaha girerler

• Azerbaycan Türkleri kardesimizdir diyenler oluyor kardesek niye yemeklerimiz yenmez diyolar yemisinler ozaman helal lokma yemesinler

• Evet bu konuda haklisin

En İyi Erkek Görüşü

• insan evladının yaptığı her yemeği yerim
    Kuranı okurum
    Allah aklı vermiş ki okuduğunu anlayasın
    Allah ve Kuran dışında da başka safsata aracılara ihtiyaç duymam, kişi, kurum veya parti

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• sebep olarak neyi gösteriyorlar :D var mı bir açıklaması...
    o zaman yurt dışında hiç yemek yemeyelim :D adamlar gavur bir kere :D :D

benim pek bilgim yok :D ama diyanetteki hocaların her dediğine de inanmamak lazım :D

0|1
    0|0
    • ben bilmem bunu onlara sormak lazim onlar acikliyor habire alevilerin üstüne oynuyorlar

• Ulkenin diyaneti bilene mezhepçi, akil alacak gibi degil

0|2
    0|0
    • bu ara epey mezhepilskilerine takmislar

• Nerde demiş diyanet? Müslümanlar bunlarda nie yenmesin ki

0|1
    0|0
  • Adam kesen işidcilarin bokunu yesinler onlar da onu istiyor zaten. Çok kötü bir iktidar anlayışı ve ekmek simit yemekten duran beyinler

0|1
    0|0
Yükleniyor...