Barmenlik kızlar için uygun mudur?

Nası bir meslek zor mu? İt uğursuz çok olur ama dimi

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bana sorarsan kızların yapabileceği güzel işlerden biridir. Mekan raconunda bayanlar oranın namusu olarak geçer ( tele barlar hariç pavyonuna kadar her gece mekanında böyledir ). İkincisi bar pub tarzı bir yerde çalışacaksan çok it uğursuz dadanmaz oralara. Tek tavsiyem ergen lokasyonu bir yere girme yeter.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence pek hoş olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• eğer müdavimli bir barda çalışıyorsan yani gerçekten bar gibi bir barda çalışıyorsan biri seni rahatsız ederse endişe etme gerekeni oradaki müşterilerden tut patronun ve diğer barmenler yapacaktır ama iş bulacağın yeri iyi seçmen lazım publar bu konuda en ideal tercih olur

0|0
    0|0
  • valal biraz harbi kız olursan sağda solda kıvırmazsan laf yapana kafa atabilicek cesaretin varsa barmaid lik yapabilirsin ;) herkez yapabilir bakınız incir reçeli 2 çok güzel anlatmışlar :)

0|0
    0|0
  • Bir kızın içkili mekanlarda çalışmasına karşıyım

0|0
    0|0
  • degil bence

0|0
    0|0
  • Neden olmasın hak. hukuk eşit bende yapıyorum bayanlara daha öncelik verilmeli bence ne eksiğin var :)

0|0
    0|0
  • Barnenliği bu ülkede bir bayan yapmamalı. İti uğursuzu başından eksik olmaz.

0|0
    0|0
  • Yurt dışında çok popüler ama ülkemizde nasıl olur onu tam bilemiyorum ,

0|0
    0|0
  • iti çakalı bol olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Psikopat sarar dort bir yanini...

0|0
    0|0
  • Sen güzel ol ya da olma farketmez. normalde çok takılanı olmayan kıza Bile takar rahatsız ederler. İçki kafası ile musallat olan çok olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...