Yaşantınızdan bir süre sonrası?

Arkadaşlar yaşantınızdan minimum 20 yıl ve sonrasını düşünün. Merak ettiğiniz en çok şey nedir? :)
ya da şu kesinlikle şöyle olur bu böyle olur gibisinden buyrun söz sizde :)

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Ayy 20 yıl sorasını düşünmek istemiyor :))

0|0
    0|0
  • yaşamım kötüye giderken karakterim iyiye gidiyor. acaba tersi olur muydu merak ediyorum. zengin olunca doyumsuz ve boş kafalı biri mi olurdum. yediğimi içtiğimi paylaşan cicilerini gösteren

0|0
    0|0
    • karakter derken kariyer mi diyecektiniz acaba :) bilemezsin belkide fakir olacaksın :D

• siteyi yönetecek kadar tecrübe olur o kadar zamanda

• bende mi :)

• Yüzüm nasıl görünecek acaba
    . Kaz ayağı çıkacak mı, mimik kırışıklıklarım olacak mııı?

0|0
    0|0
    • yani tek düşüncen kendi fiziğin öylemi iyimiş :)

• Teknolojik açıdan, bilemiyorum. Su an bile bence sandığımızdan daha ileri bir durumdayız.

• illaki :) 5 yıl öncesini düşünsene neler ne kadar değişti :)

Erkekler Ne Diyor 3

• acaba kiminle evleneceğim.. kariyerim de hangi noktada olacağım... acaba hayatta olacakmıyım.. komik.. ne komik biliyormusun kardeşim.. bebek olarak dünyaya geliyorsun, çocuk oluyorsun, genç sonra olgun bir insan ve en son göreceğin kişi torunun belki onun çocuğu.. sonrası? yok.. işte bu komik.. ama nedense herşeye rağmen hayat çok güzel.. bazen hüzünlü, acılı bazen ise bir o kadar mutlu..

0|1
    0|0
    • evet kardeşım herkes bunları düşünüyor zaten :) Ölüm, evlilik, kariyer, karakter, ailevi durumlar felan :) Medeniyet olarak ülke genellemesi yaparsak neler değişebilir sence :)

• Eyw ii geceler kardeşm. d

• iyi geceler kardeşim :)

• Uzmanlığımı almış olurum. Tek başıma yaşıyor olurum bir şey değişmez hayatımda. Bir ihtimal ölmüş olurum o zaman baya değişiklik olur tabi.

1|0
    0|0
  • valla yok pek ehliyetim olcakmı motosikletim olcak mı kimle ilişkim olcak falan standart şeyler

0|0
    0|0
    • Kısmet herşey :) standart gerçekten. d

• yok be kısmet diye bir şey yok yeteri kadar çalışırsam olur çalışmazsam olmaz performans diyelim bence :D

• insan kendi kaderini kendi yazar bazen :) çok sevdiğim bir söz vardır. Hiç ölmeyecekmiş gibi çalış, hemen ölecekmiş gibi iman et :) gerçekten güzeldir :)

Yükleniyor...