Üniversitede okuyorum. 3 yıldır samimi olduğum hemcinsim bir sınıf arkadaşım var. Birlikte bir sürü projeler ödevler vs yaptık. Zor günlerimde daima yanımda oldu kesinlikle hakkını yiyemem. Aynı zamanda yaklaşık 1 yıldır da bir ilişkim var. Sevgilim de aynı şekilde sınıf arkadaşım. Ancak sevgiliyi bulup da arkadaşlarını bir kenara atan tiplerden olmadığım gibi yanlış anlaşılmamak için arkadaşımla daha çok ilgilenmeye çalıştım. Bir yerden sonra samimiyetimiz azaldı arkadaşımla. Sebebini sorduğumda derslere ilgisiz olduğumu öne sürdü. Ki böyle bir durum söz konusu değil. Ben de bana tavırlı davranmasından rahatsız olduğumu söyledim. Bir ara eskisi gibi olmaya başladık diyodum ki şu an çok daha iletişimimiz koptu. Ve neden böyle olduğuna dair bir cevap bulamıyorum. Lütfen mantıklı fikri olanlar yardımcı olabilir mi?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• dünyada böyle bir lanet var bence herkes böyle son üç aydır

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İkisi arasındaki oranı doğru sağlayamamışsın demek ki. O da alınmış.

0|0
    0|0
    • Oranı sağlayamamışsam bile kız arkadaşıma pozitif ayrımcılık yaptım. Bununla ilgili bir problem olabileceğine ihtimal vermiyorum.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayatta her zaman istediklerini yoluna koyamiyorsun en basta da arkadaslik geliyor. Sebebi nedeni illaki vardir. Sen de biz de bilemeyiz gidip sorup ogrenmen lazim. Bu tip hayal kirikligina her zaman hazir ol. Insanoglu cig sut emmis.

1|0
    0|0
  • senden hoşlanıyo.. sevgılın olduğu için uzak durmaya çalışıyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...