Ülkemiz insanı sizce yeteri kadar hakkını arıyor mu?

Haklarını ve nasıl arayacaklarını bilmiyor bence. Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Güncelleniyor

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Hak ve hukuk devleti yerine gak ve guk devletini alan bir sistemde neyi arayacaksin, mevcut Anayasa bir darbe anayasasıdir yıllardır insanların grev hakkına bile ket vurmuş bir anayasadır, bunu bile degistiremeyen bir ülkede bir şey aramak boşa olur o yüzden hak aramak yerine hak dağıtan taraf olacaksın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten hakkını araması gereken zamanda hakkını arayan insan çok nadir. Ama zamanında hakkını aramamış ve daha sonra başına gelen en gereksiz yerlerde hak aramaya çalışan insanlar çok fazla.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• arasak ne olacak sanki.. en tabi hakkımız düşünce özgürlüğümüz hakkımız yok..

1|0
    0|0
  • Hayır tabi ki başımıza icat çıkarma
    Haddini bil.
    Beladan uzak dur.
    Küçük yaşta ezilmeye empoze ediliyorsun.

0|0
    1|0
  • Hayır aramiyor. Şöyle de bir gerçek var arayanlara hakkı ne kadar veriliyor?

1|0
    0|0
  • Bencede blmıolar

1|0
    0|0
  • aramıyor tabiki

1|0
    0|0
  • Dogrudur

1|0
    0|0
  • Çoğu insan bilmiyor coguda adalete güven miyor başta ben herkez mahkemeden kaçar uzamasından masraflarına kadar

1|0
    0|0
  • Aramıyorlar ve aramıyoruz.

1|0
    0|0
  • hak aramayı unuttu...
    sindirildi...

1|0
    0|0
  • umrumda bile değil valla

1|0
    0|0
  • haklarını çok iyi biliyorlarda nasıl arayacaklarını bilmiyorlar mevcut anlaşmazlıkların sebebide hep bu yüzden zaten

1|0
    0|0
  • Hiç bilmiyorlar. Sözüm bu yönetime değil sadece. Siyasetçiler halka muhtaçtır halk siyasetcilere değil. Mesela biz bunun değerini bilemiyoruz bir türlü farkına varamiyoruz. Ben en çok bundan şikayetciyim

1|0
    0|0
  • hayır çoğu bişi bile yapmıyor

1|0
    0|0
  • yeterince aramıyo

1|0
    0|0
  • Hak aranmaz hakkin olani alirsin.

1|0
    0|0
  • Fazlasiyla:)

1|0
    0|0
  • ve o yüzden din simsarlarına yem oluyorlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesinlikle hakkını arama konusunda çok yetersiz.

1|0
    0|0
  • Valla pek hak arayan bir millet değiliz ama ben hakkımı ararım, çirkefleşirim, alırım.

1|0
    0|0
  • Ben aktif bir vatandasim ama maalesef ulkemizdeki insanlar haklarini savunmuyor ya da savunamiyor desek cok daha mantikli olur.

1|0
    0|0
  • Haklarını aramıyorlar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...