Kız kıza içiyoruz 10-15 bardak arası rakı içtim ağzım uyuşuk gibi. Neden olabilir?

Kız kıza içiyoruz 10-15 bardak arası rakı içtim ağzım uyuşuk gibi. Neden olabilir?

Güncellemeler:
Çay bardağını kastetmiştim ve sonrasını hatırlamıyorum. Hatta soruyu sorduğumu bile bakınca farkettim. troll diyenler yanıldılar malesef :)

0|0
15|54

En İyi Erkek Görüşü

• Sen 10-15 bardak arası rakıyı iç bırak ağzının uyuşmasını, şu sitenin adını adres satırına yazacak parmakların uyuşur. Bari destekli at.

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1damla falan attiniz onu sulandirdiniz heralde

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 53

• 10-15 bardak ictin hemde raki sen napak inanakmı ben barmenim 10-15 bardaktan sonra gelip buraya soeu yazmayi birak masadan götüyle su icmeye calisanlar gordum az at 10-15 damladir o 😂

3|1
    0|0
    • Çay bardağıyla mümkünmüş demek seni çakma barmen

• Cay bardagiyl bile icemezsin seni yalan makınası muşlu 😂😂

• 10-15 bardak rakı içtikten sonra sen klavyeyi gördüysen tebrik ederim. Biraz daha iyi salla bari.

4|0
    0|0
  • 10-15 bardak rakı rakı bardağıyla yaklaşık 70 lik rakıya denk gelir. Sen bu kadar rakı içeceksin üstüne bide burada harf hatası olmadan yazı mı yazacaksın :) valla eğer böyleysen bir rakı içelim seninle :)

0|0
    0|0
    • Rakı bardağı değil yahu çay bardağı

• Midem çok bulanıyor. Başım için arveles içtim ama mide bulantısını nasıl geçireceğim bilmiyorum. Sapsarı çıkıyor sadece :(

• sakın ilaç içmee çay iç bol bol o seni kendine getirir. biraz zaman geçsin geçecek endiselenme. bu arada rakının yanına cay demleyip 2-3 bardakta bir 1 çay bardağı rakı içseydin sarhoşluğunu da engellerdin

• ziyaaaaaaaaaaaaaaa :D farkı yok

https://www.youtube.com/watch?v=scSIeodctIc

1|0
    0|0
  • yüksek alkol rakı vodka viski tekila gibi bir süre sonra morfin etkisi yapmakta heleki damak hassasiyeti varsa komple ağzını bile uyuşturur adamın muhtemelen azcık çarpıntında vardır

0|0
    0|0
  • yalanını s... senin 10-15 bardak dediğin rakı 2 tane 70cc rakı yapar en az, onuda kız başına icersen komaya girersin kimi ipliyon sen. hee ama bardağın dibine damlatır icersen anlarım

0|0
    0|0
    • Yok bardağın yarısından birazcık daha azı rakı, gerisi suydu ve çay bardağı

• Sadece ağzının uyuştuğuna dua et.

0|0
    0|0
  • İçeçek agız yok demekki😀

0|0
    0|0
  • Alla alla neden acaba

0|0
    0|0
  • Bırak 10-15 bardağı, rakının kapağıyla 10-15 tane iç gel beni...

1|0
    0|0
  • He canım he zaten sende dünya rakı içme şampiyonusun o yüzden siteye o kafayla girebildin ve bunu yazabildin içtiğin rakının da tek etkisi ağızda uyuşukluk.. Biz hiç içmedik zaten

0|0
    0|0
    • Sonra neden hiç kimseye cevap vermedim acaba? Hmm belkide uyumuşumdur

• Onlar su' dur, o kadar içsen pc başına oturamazsın.

1|0
    0|0
  • rakı içtiğin için

0|0
    0|0
  • Alkolün etkisindendir. Az iç

0|0
    0|0
  • Buzdandır o bebeğim rakı içmemişsindir sen o yüzdendir

0|0
    0|0
  • bu yaşta 10-15 bardak rakı içtin sonra geldin buraya yazı yazdın çay kaşıdır o :) ya da su filandır

0|0
    0|0
  • Yalanını seviyim gizli sjsj

0|0
    0|0
  • Rakıdan Sonra Başka birşey içtin mi

0|0
    0|0
  • inanmam kesinlikle 10 15 bardak içicen kız basına sonra gelip burada o klavyedeki tuşları görebileceksin oldu canım :D

0|0
    0|0
  • hadi canim inanmam😂

0|0
    0|0
  • Sen 10 bardak rakı iç zötüme muz sokup atarım caps

0|0
    0|0
  • Haha hahahaha hadi lan 10-15 bardak rakı içmiş ya bir gidin ne olur ya hadi git yat

0|0
    0|0
    • burada herkes kendince hahaha yazmış da alkol bir ciğerler ayrı onu unutmuşlar :)

• Vallaha öyle bir ciğer yok ya sen bana ispatla 15 bardak rakı içtiğini Ocak başına götürür bütün masraflarını öder ellerinden öper kafamı öne eğer giderim 😁

• Bende 20-25 bardak arası rakı içtim, dilim uyuştu. Alkol böyle bir şey galiba.

0|0
    0|0
  • Çay bardağıyla mı 15 bardak :D

0|0
    0|0
    • Bilen çıktı bak aferin

• Türkiyedeki rakı bardakları 16 cl'dir. Tek rakı 4 cl'dir. Duble rakı 8 cl eder yani bardağın yarısına kadar.
      35'likten 4 duble, 70'likten 8 duble rakı çıkar.
      Üstteki kısım baya bir teknik oldu :D senin teknik olarak 15 bardak rakı içmen demek 2 70'lik bitirmen demek olur. O da imkansız. :)

• Herhalde ya

• Neden olabilir acaba,,

0|0
    0|0
  • içme...

0|0
    0|0
  • sana oyle gelmis

0|0
    0|0
  • yalancıyı sikmiyorlar ya

0|0
    0|0
    • Evet öyle olsa etraf kerhaneye dönerdi dimi

• yok 10-15 şişe

0|0
    0|0
  • yürüyen rakı bayisine benzemişsin bu ne ya?

0|0
    0|0
    • Kederli bir akşam
      İçmişiz sarhoşuz hepsi bu

• bütün kapıların anahtarı sabırdır ALLAH' a emanet olunuz...

• Sizde Allah'a emanet olun

• Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...