Bosansalar da kurtulsam?

Arkadaşlar liseye gidiyorum babam sürekli evde boş boş oturuyor sürekli annemle bana bağırıyor hakaret ediyor, alay ediyor herşeyimle hep kendi dedigi olsun istiyor mesela tum kiyafetlerimi atti gecen gin bunlar ne boyle diye ses cikartmadim hiçbir şeyden memnun değil herşeyime karışıyor telefondà erkek öğretmenimle fotoğrafımı gördü başladı kavga çıkartmaya annem surekli agliyor onun yuzundrn bagiriyor kadina surekli hep bana bir seyler getirin tvyi acin emir yagdiriyor ben tv izlerken aliyor kumandayi kapatiyor bu izledigin sey ne diye kavga cikartiyor giydiğim her türlü kıyafete karışıyor mesajlarıma arayan kisilere zorla bakıyor okuduğum kitapları begenmiyor cope atiyor bana getiriyor siyaset kitabı din kitabi zorla onu okutuyor ki hic hoslanmam hiçbir özel hayatım yok ne dışarıya çıkartıyor okuldan dönerken kolundan tutup sürüklüyor okula kendi bırakıyor çok bunaldim artık ağzımı açsam bir kusur bulup tartışma çıkartıyor ne yapmalıyım ben küçücük bir olay için 2 saat bağırıyor kavga ediyor hicbirsey söylemem daha çok bağırıyor odama gitsem yaka paça odadan atiyor? Artık bosansalar da kurtulan diyorum? Siz yerimde olsanız ne yaparsınız?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Şu senin yaşadığın durumun aynısı olmasada benzerini yaşadım. Hani her çocuk babasının gelişini sevinçle karşılarya, ben akşam erkenden odama saklanıp uyuyor numarası yapardım. Allahı var, bana bir fiske vurmuşluğu yok ama, beni sevmediğini hep hissettirdi. Şimdi bir mesleğim var ve kendi paramı kazanıp ayaklarımın üzerinde duruyorum. Seninde yapacağın şey bu. Okuyup bir meslek sahibi olacaksın. Onun yüzündeki mahcubiyeti görmek herşeye değer...

0|0
    0|0
    • Duzelmesinin bir yolu yok mu

• Büyük ihtimalle babanın psikolojik problemleri var, o yüzden o ne yaparsa yapsın pek ses çıkarma, çok çalış ve üniversiteye gir tek çaren bu..

Erkekler Ne Diyor 3

• Adres ver bir güsel haddini bildirriz,

0|0
    0|0
  • cpk uzucu bidurmya bu yaşta cok olgun davranıyo affferm sana gercekten

0|0
    0|0
  • Vururum

0|0
    0|0
    • O kadar da değil

• Benim anama kimse bagirip aglatamaz