Sorum Kapalı Kızlara Kapalı Kızları Çekici Bulmuyorum Ne Var Bunda?

burada söylediğimde de normal hayatta söylediğimde de tersleniyorum. arkadaş çekici bulmak zorunda mıyım ne var yani. siz kızların çoğun esmer erkek seviyosunuz ne yani bende sarışınım diye milletimi tersliyim? geçen kızın biri burada sormuş kapalı bir kız ne tarz giyinirse çekici bulursunuz diye bende kapalıları çekici bulmuyorum diyince ana avrat dümdüz girmiş. hayır kapanmanın amacı zaten çekici bulunmamak değilmi ben mi yanlış biliyorum

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Kimse kimseyi çekici bulmak zorunda değil. Bulmuyorsan bulmuyorsundur net. Senin göz zevkin sonuçta. Soru soruyorlar cevaplıyorsun trip atıyorlar. Ya sorma ya da cevabı göze al kardeşim. Deli oluyorum ya

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Olabilir bulmayabilirsin bunun sarışın sevmiyorum demekten bir farkı yok

0|0
    0|0
  • Allah ; müslüman kadına giyim konusunda bir ölçü vermiş. Kapanmanın amacı budur. Allahın dedigini yapmak..

cekici bulmuyobilirsin. ya da cirkin diyebilirsin.. kimse seni suclayamaz.. hakkı yok

0|0
    0|0
    • ya çarşaflıları felan evet çirkin buluyorum ama diğer kapalılar için böyle bir şey yok çekici bulmuyorum sadece zevk meselesi bence

• zevk ve birazda görüş meselesi.. onlarda seni cekici bulmayabilir. kimse kimseye vay sen ne diyosun diyemez heralde.

bunu konuşmak bile saçma.. konuşuyoruz işte.:)

• Kapanmanın amacı aynen senin de söylediğin gibi çekici bulunmamak. Bunu soran bir insanın mantığını benim aklım almıyor. Aynı zamanda söylediğinde ne kadar haklı olursan ol, karşındaki kişi kim olursa olsun onu kırma hakkına sahip değilsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bir şey yok onda

0|0
    0|0
  • Kapalı kızlara soralım bakalım.
    Umurlarında mısın?
    Bence değilsin 😄
    Oo yüzden fazla şeyyapma.

0|0
    1|0
    • yoklan bir ara ihlasta çalışıyodum adamların dediği gibi giyiniyodum sonra bir baktım bütün kapalı kızlar beni kesmeyebaşlamıştı :D bence bunların kendi aralarında verdikleri gizli sinyaller var :D

• Bende bulmuyorum kanka haklısın sen

0|0
    0|0
Yükleniyor...