Sizce kürtlerin artan nüfusları 2040 türkiyesinde türkiyeyi ne hale getirir malum bizde en fazla 2 onlarda en az 5?

Bence bugün bile sorunsalar bugün 16 milyonlar yarın 30 milyon olacaklar sizcede devlet gerekki önlemi alıyomu?

• Akpliyim kürtlerin çoğakması konusunda endişleyim
    44% (8)29% (2)40% (10)Oy Ver
  • Chpliyim bencede endişe verici
    39% (7)57% (4)44% (11)Oy Ver
  • Mhpliyim evet ilerde türkiyede çok sorun olur
    17% (3)14% (1)16% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Evet
Hayde

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• 10 tane 10 kuruşta 1 lira eder. 2 tane 50 kuruşta. Anladın umarım. 😉

0|1
    1|3
    • Haha aynen

• Vatanını sevdiği sürece vatan haini olmadığı sürece sorun yok biz kardeşiz. Bu sözüm pkk yandaşı olanlar için.

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne Farkeder Ha KÜRT hada TÜRK, önemli olan İnsan olması Yasadıgı Vatanını koruması , Gönlü temiz, Yüregi Pak, Aklı selim, Müslimandır Her Kul benim Kardesim. Tek ayrımcılıgım Vatan Haini Olan Pkk yadır. Ama Tutmam her Kürdü aynı seviyede Cünki kimisi Askere yollar yavrusunu ,, Kimisi Daga Kalleslige..
    Demem odurki Kardeslerim ya Kapını acacaksın senin Gibi Kürt Kardeslere ya da kapını kapatacaksın Adi olan kürt Pkk Kalleslere..

Not : uzattım farkındayım :) Nüfus aldı basını gidiyor sonumuz Hayrola :)

0|1
    0|0
  • vücudu bozulacak diye korkan türk kadınları düşünsün :)

0|3
    0|0
  • Ne kadar da gereksiz bir soru, insanları kısırlaştırın olmadı

0|1
    0|1
    • iyi fikir aslında kürt erkekleri kısırlaştırmak :)

• @AtesliTrakYa asgopa gibi konuştun ya bak işine tamam :)

• @Receplikee ama gerçekler ayrıca biri bana ırkımın yaptığı şeyler için genelleme yapsa bölünmek niyetin dese sonunda bölüneceğiz göreceksin demezdim zira aklımda bu yoksa sen bölüneceğiz diyorsan bu fikri benimsemişsin demektir bilinçaltın bunu diyor ;)

• Cidden geri kalmış bir ülke olduğumuz burdan belli nüfusun önü alınamıyor

0|0
    0|0
  • Kusura bakma cogaliyoruz.

0|1
    1|1
    • Çoğalın öyle gelin niye çoğaldığınızıda bikiyoruz

• Ben Sana bisey diyeyim mi? Ben vatanimi seven bir insanim. kimsenin olmemesinden baristan yanayim. ama sizin gibileri gordukce deli oluyorum

• Vatanı seviyorsan hdpli deilsen sıkınt8 yok

Erkekler Ne Diyor 8

• Anasını satayım bir tane bile zıt şık koymamışsın ki cevap verelim düzgünce. Nufüslarının çok olması ne değiştirir ki. ? Kürtler bizimi kesecek? Bir avuç ermeni dölü ile Kürtleri karıştırmamak lazım. Ha diyelim ki 30 milyon kürt oldu bize kafa tutuyorlar. Ne çabuk unutulmuş Kürşad ile 40 çerisi. Hatırlatırız yine yağmur kokan o geceyi. Sayı önemli değildir. Önemli olan inançdır. Unutulmamalı ki biz haktan yana oldukça Allah'da bizden yanadır.

1|4
    0|0
    • Ne çabuk unutulmuş kursad ile 40 cerisi
      Hatirlatiriz yine yagmur kokan o geceyi
      Siirden alinti filan degil degilmi

• Bir çok kişi tarafından bir dönem paylaşılan sonra yeniden unutulmaya yüz tutmuş bir olay için söylenen güzel bir söz. Hala hatıramda kalmış. Sevdiğim bir sözdür.

• :)) Hiç bir şey yapamazlar.
    Korkmayın bu kadar.

0|2
    1|1
  • Git gide daha da çoğalıyoruz. :D

1|0
    0|4
  • Kısırlaştıralım istersen Kürtleri, ne dersin?
    Ne cins insanlarsınız be

1|0
    0|1
  • MHP liyim. 1 Türk dünyaya bedeldir. Bin ölür bin diriliriz.

0|1
    1|1
  • Ne 5 i de 6 sı. Adamlar 3 4 kadınla evlenip iş güç yok paso kendilerini sekse veriyorlar

0|1
    1|0
  • Soruya bakıyorum ve sonra şıklara bakıyorum
    çok şey demek istiyorum aslında
    ama özetleyerek geçiyorum

Tek yol devrim !

0|0
    0|0
  • gibi ürüyorlar kahve ev çocuk çocuk kahve ev

0|0
    0|0
Yükleniyor...