Hayata karşı tepkileriniz ne oldu da değişti?

Hani olur ya hissizleşmek demeyelim bir an yaşarsınız sonra tepkisiz kalırsınız her şeye sizin tepkisiz kalmanıza sebep olacak o an neydi?

0|0
12|28

En İyi Erkek Görüşü

• valla aslında birçok konuda tekrarı olan şeylerden sonra hissizleştim. çok sevgili değiştirdim sevgilerden ve sevgililerden hissizleştim. kaptanım dünyayı dolaştım heyecanlıydı ama yeter belerden sonra heyecanada tepki vermedim. çok ince tonlarda renklere taktım kafayıki belkide hayatta galiba o anları yakalayamadığım zaman tepkisizim. çok okumak çok görmek çok yaşamak aslında çok tatsızmış. heyecan yok sevinçler kahkaha atmalar çı-ok seyrekleşti. üzüntü acıklı şeyler zaten hiç olmasın :))

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Oyle buyuk sorunlar yasadim ki; aşk-aile-maddiyat.. Hepsini tek basima atlattim, hepsini tek basima hallettim. Hayat once yordu, sonra nasil bakmam gerektigini ogretti

1|0
    0|0
  • çevre , yakından tanınan insanların farklılaşması , ilişkilerin soyutlanması , iletişim problemleri bunları çoğaltabilirsiniz... sonu içten içe olunan yalnızlık..

0|0
    0|0
  • genelde iş hayatında çok olur, ciğeri beş para etmez adamlar sana konuşurlar ekmek parası deyip hissizleşmek zorunda kalırsın

0|0
    0|0
  • Zaman his olur histe hiç olur.

0|0
    0|0
  • Kazıkları tatdıkça acısı daha içtenleşti :)

0|0
    0|0
  • daha tepkim değişmedi

0|0
    0|0
  • Hic olmadı

0|0
    0|0
  • All izz well değil lan All is well

0|0
    0|0
    • Soruyla ne alaka?

• Film çok güzeldi karşımda olsan sohbet ediyor olsak nelerden etkilendiğimi anlatırdım :) ben yazarak anlatamıyorum pek bazı şeyleri yüzyüze olmak şart ama evet dediğin şey etkileyiciydi ve ben aamir khana aşık olur sandım o kızı ama film beni yanılttı farklı yerlere gitti

• Bende öyle sandım. Çünkü Türk dizilerinden öyle gördüj biz :D :D Acaba 2'si çıkar mı diye düşünüyorum. Dans eden arabalar :D la bide bu arada aamir khan 50 yaşındaymış :D

Dikkatimi çekti bu sefer ayrı yazmışsın :D Peki söylerken de ayrı söylüyoruz mu?

• Olmadi o an

0|0
    0|0
  • Hayat bize kıyak geçmedi hiç ondan

0|0
    0|0
    • Hayat iyilere kıyak geçmez :) bunu öğren dostum

• Ordaki ince mesajı aldım tamam 😂 iyi ol iyi bosver kalbinde kötülük olmasın

• Tamam kalbimi ciflerim :D

• Gerçekten büyüdüğünüzü ve bütün sorumlulukları üstünüzde hissettiğinizde, artık eski sen olmuyor. O kadar kolay gülemiyor, bazı şeyler için üzülmüyorsun...

0|0
    0|0
  • öyle bir an yok herşeye gerektiği kadar tepki veriyorum robot değilim

0|0
    0|0
  • Hala değişmedi

0|0
    0|0
  • Başlı başına insanlar ve saçma sapan değerleri.

0|0
    0|0
  • herşeyın ust uste gelmesıdır

0|0
    0|0
  • Kızlar herşeye tepkisiz olmamı sağlayan en büyük faktör

0|0
    0|0
  • kıtap okudukca fılm ızledıkce degıstı

0|0
    0|0
    • All izz well demiyormuydu aamir khan filmde şarkı söylerken ya da mırıldanırken benmi yanlış hatırlıyorum ya?

• evet al iz vel dıyordu okunusu oyle

• Maymun hikayesi var bir tane onu bilmiyorsun sen herhalde.

0|0
    0|0
  • Siz değer verdiklerim ben ağlarken mutlumusunuz?

0|0
    0|0
  • babamı kaybetmem

0|0
    0|0
  • Kaplumbağa hissiyati

0|0
    0|0
  • Bir çok şey var

0|0
    0|0
  • Tepkisiz kalmadığım konu yok

0|0
    0|0
  • Sevdigimin baskasiyla olmasiydi

0|0
    0|0
  • Bebeksi bir sevismenin ortasinda calan telefon beni hayata karsi tepkisiz birakmistir her zaman

0|0
    0|0
  • İlişkimde sıkıntı çekmeye başladıkça artık sessizleşmeye başladım eskisi gibi değilim...
    Sıkıntılar mı sessizleştiriyor acaba... :(
    Eskiden çok farklıydım...

0|0
    0|0
    • Seni senden aldıkça sen değişiyorsun 😔

• Aynen öyle... Eskisi gibi değil hiç bişey :( :)
      Eskiden o ben ben değildim diye bir Şarkı var onu dinliyorum artık

• Haksızlıklar torpillerle iş bulurlar ben sınavı geçerim hakkımla mülakatta elerler neden çünkü 7 tane akrabasını yeni gelen müdür işe alıcağı için hem hakkım gasbedilir hemde bazıları direkt işe girer hak yiyerek bütün kavramlar boş benim için iyilikmiş alın teriymiş vs vs boş kavramlar hakkınla hiçbirşey olmuyor yeniden dünyaya gelsem çok güçlü ailem olsun isterdim ve tüm dünyada yaşayan herkesin hakkını yiyen bile olsaydım umrumda olmazdı umrumda.

0|0
    0|0
    • Yine de haksızlık ve torpille ilerlemek istemezdim ben herşeye rağmen :(

• Ben ilerleyemedim ki ben hakkım olan seyi alamadım hep torpilliler yuzunden yasim 32 artik hersey bitti baskasinin yaninda calismak meslek vs kavramlari bitti universite lisans isletme mezunuydum ben yapanlar kazandi calan kazanıyor benim sucum ne? İyi bir ailem cevrei guclu ailem olmamasi? Benim sucum ne zengi iyi bir ailede doğmamis olmam? Benim sucum ne adaletin gokte bile olmaması Allahın adaleti olduğunu sanmistim uzuncaseneler ama anladım ki zerre yokmus. Ne yapalım hak yiyen torpilli olanlar dah makbulmus onlar cennete gitsin ben cehenneme gideyim.

Kızlar Ne Diyor 11

• Deprem anı

0|0
    0|0
  • Artik daha az sinirleniyorum daha cok affediyorum ve hicbseyi kafama takmiyorum gittikce hissizlesiyorum galibaaa

0|0
    0|0
  • çok bunaldığım zamanlar oluyor her şeyi kapatırım giderim. hatta binerim arabaya başka şehre giderim, kendimden bile gitmek isterim.

0|0
    0|0
  • Anlatamıyorum. Ama Allah kımseye yasatmasın.

0|0
    0|0
  • herkes biraz biraz etkiledi, ama en cok olumler

0|0
    0|0
  • Annemin haberiyle hayata her seye bakisim degisti, ben cok degistim

0|0
    0|0
  • İnsanlar...

0|0
    0|0
  • yakınımda güvendiğim arkadaşım dediğim insanın meğerse hiç yanımda olmayışı son noktaydı

0|0
    0|0
  • Alıştım heralde ondan

0|0
    0|0
  • Babamı ağlarken gördügümde

0|0
    0|0
  • Sorumu çalmişsin olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...