Ben Bugün Üniversiteyi Bitirdim?

Evet uzatmalar ile birlikte 2.5 yılı geride bıraktım. Bu şehri hiç sevmedim, sevemedim. İlk geldiğim gün küfretmiştim hala küfrediyorum insanları çok kötü. Bana hiçbir güzel anı bırakmadı burası hep sorun hep sorun. Sorunlar daha ilk haftamda başladı üniversitenin beraber üniversiteye geldiğim sevgilim, ev arkadaşımla aldattı sonra nişanlandılar falan çocuk eski sevgilisi oldugumu bildiği için hazmedemiyor bunun düşüncesi ve milletin aa onun eski sevgilisiydi değilmi demesini. 2 yılı bana zehir ettiler çevrem olmadı doğru düzgün arkadaşım bile olmadı ev tuttum 1 sene tek başıma kaldım. Çocuk kaç defa milleti topladı yalandan sebepler iftiralar atarak başımı belaya sokmadı bıçakmı çekmediler üzerime arabamı sürmediler neler neler.. Sonuçta fiske bile yemedim kimseden gerektiği yerde vurdum indirdim. Ama dostlar insana koyuyor 2 yıl afedersiniz uvuz korkusuyla yaşamak.. Bugün son finalime girdim ve geçtim yarın gidiyorum fakat gel görünki veda edecek bile kimsem yok burada yalnız geldim yalnız gidiyorum bu şehirden. İnsanlarla aramda kuşak çatışması çok oldu ben anadolu çocuğuyum ağır başlıyım biraz muhafazakarım birazcıkta eski kafayımdır batı insanı ile yıldızım barışmıyor bre dostlar. Arkadaşlarım partiye giderdi ben kahvede babam yaşındakilerle okey batak oynardım sanırım fark buydu. Aslında hiç büte bile kalmadım üniversite hayatımda uzatma sebebimde beni aldatan sevdiğim insandı tam olarak hazmedemedim okulu bıraktım 2. dönem tekrar başladım. Meğer ne kötüymüş insanı uğurlayacak bir kişinin bile olmayışı, son çay söyleyeninin olmayışı. Ben bu şehri sevmedim, sevemedim fakat yinede bir burukluk. Topladım valizlerimi eşyalarımı memleketimden 750km ötede biriktirdiğim kötü anılarla geri dönüyorum toprağıma güzel insanlarıma. Ben bugün üniversiteyi bitirdim.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• yazdıklarını hiç sıkılmadan okudum çünkü her bir kelimesinde kendimi gördüm. ben de bilirim hayatına yanlıs insanları almanın yasadıklarını hayatını nasıl değiştirdiğini herseyin cok daha güzel olucakken nasıl sarpa sardıgını. ben bittiğinden beri evime döndüğümden beri daha mutluyum eminim sen de böyle olucaksın. kalabalıkta yalnız olmaktansa böylesi cok daha iyi. tüm o insanları o sehri geride bırakmanın verdiği huzur duygusu cok güzel bir his. umarım daha mutlu olursun

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayırlı Olsun... Benden sana Buradan güzel bir nasihat.!
    Dost değiliz ama DOST ACI SÖYLER derler.

Paran varsa DOSTUN çok Olur. Yoksa Olmaz... Bu hayatında bir ders olsun insanlar yaşlarıyla değil. Yaşadıkları hatalarla OLGUNLAŞIRLAR.

0|0
    0|0
    • Benim paramda vardı ama yinede olmadı :) 23 yaşındayım ve şahsi aracımla gidip geliyordum okula doğan tofaş değil yani 2008 ford focus demekki tek sorun para değilmiş :)

• Maddi ve Manevi her şey... maddi dir ama sen bunu algılayamamışsındır.

Kızlar Ne Diyor 2

• Eh kurtuldun işte geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Darısı başımıza, tebrikler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende doguluyum nerede okudun aslen nerelisin kardesim

0|0
    0|0
    • Anadoludan kastım doğu değildi iç anadolu konya :)) oda merkez değil yani köy :)

• yalovada okudum

• Darisi bizim basimiza hayirlisiyla bende bitirip sahte insanlardan kurtulayim sen bunlari yazdin kendimi gordum diyebilirim

• Bunu soruyu gormeseydim iyidi. yarin makel sinavi var. bizmez bu okul

0|0
    0|0
Yükleniyor...