Türkmenistanlılar neden türkleri sevmiyorlar sizce?

Arkadaşlar benim kafama takılan birşey var türkmenistanlılar türkiyeye çalışmaya geliyorlar çalıştıkları paralarıda alıp memleketlerine götürüyorlar kimi ev temizliği kimi yaşlı bakıyor bazılarıda çocuk bakıyor ama türkleri hiç sevmediklerini her yerde açık açık söylüyorlar sizce niye sevmiyorlar

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Neden bu kadar genelliyorsun. Türkmenlerle aynı evde kaldım hiç böyle bir sorun duymadım kendilerinden.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Genelleme yapmak istemem ama Türklerle kendilerini çok yakın görmüyorlar. Ruslara daha yakın hissediyorlar kendilerini. Benim de Türkmenistanlı arkadaşlarım oldu çoğu öyleydi.

0|0
    0|0
    • evet rusları çok sevdiklerini söylüyorlar bunu bende çok duydum

Erkekler Ne Diyor 7

• Genel konusmamak lazim

0|0
    0|0
  • biz onları sevdiğimiz içindir

0|0
    0|0
  • İçlerinde bir kaç kişiye bakıpta direk öyle adlandırmamak lazım. Keza benim de sevmediğim bir çok TÜRK var. Bende TÜRK'üm. Ama araplara gösterdiğimiz ilginin 10'da birini onlara gösterseydik durum daha farklı olurdu.

0|0
    0|0
    • bu dediğinin olması için önce türkiyenin başına bir türk geçsin sonra :D

• Adın da baya ilginç geldi bana. rusgirl. Şimdi tayyip bey oy toplama uğruna ben gürcüyüm dedi. Maksat azınlıklardan da oy toplamaktı. Şu adamı kötüleyecekseniz 4 ayakkabı kutusuna 4 milyar dolar sıkıştırmış, Türk değilmiş diyerek saçmalayarak yapmayın. Terör ile masaya oturdu şerefimizi onurumuzu iki paralık etti bizim boynu bükük lidere ihtiyacımız yok siyonistlere hizmet eden bir lider bizim liderimiz değildir yeniden israile domaldı deyin. Böyle saçmalayarak AKP'li insanlar gözünde düşüyorsunuz ve onlara doğruyu gösteremiyoruz. Benim bu dediğimin olabilmesi için Türkiye'de yeni partiler kurulmalı yeni liderler çıkmalı halkdan gelmeli. Türkiye'de hiç bir parti halktan soydaşdan mazlumdan yana değil çünkü.

• Türkmenistanlılar Türkleri sever

0|0
    0|0
    • hımm severde bana niye hiç seveni denk gelmediki öğlen yemeğinde türkmeni işten attım ben türkleri hiç sevmiyorum dedi diye sevmediğin yerde çalışm ozaman dedim :D

• iyi yapmışsın ekmek yediği yeri köpek bile korur kollar :D benim okulda 4 tane Türkmen arkadaşım var baya seviyorlar burayı şu an acaba rol mü yapıyorlar diye de düşündüm ama sanmıyorum ya

• Rus kültürü oturmuş. Ruslar Türkleri sevmez, doğal olarak onlar da sevmiyor. O değidle Cs go'da ruslar ne çok küfür ediyor Türklere Şereffszler yüzünden oynanmıyor oyun :D

0|0
    0|0
  • cunku bizler yanı çogunlugumuz arap özentisi olduk onlar ise gercek turk

0|0
    0|0
  • Yozlaşmış onlar, rus olmuşlar, onun için öyleler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Turkiye türkleri surekli onları kazikladigi için olabilir.

0|0
    0|0
  • benim en yakın arkadaşlarımdan biri Türkmen her fırsatta Türkiye'yi ve Türkleri ne kadar sevdiğini söylüyo

0|0
    0|0
  • Sevmiyorlar mı?
    İlk defa duydum.

0|0
    0|0
  • Bir türkmen kadın vardı çocukları dövüyoduhepafama diyoduk anlamıyodu türkmenler cidden gaddar oluyor bende onları sevmiyorm

0|0
    0|0
Yükleniyor...