Kapat

Sizce ülkemiz nereye gidiyor?

Bilmiyorum sizlerde benim gibi düşünüyor musunuz ama ben görüşümü dile getirmek isterim. Özellikle de şu dönemlerde ülkemizde herkes birbirini yargılayor. Hemde gerçekleri sorgulamadan. Örneğin feminstim desen lezbiyen olduğunu söylüyorlar. Bir erkek Giyiminde istediği gibi pembe tonlarını, veya küpe takıp piercing yaptığında top olduğunu söylüyorlar. Herhangi kız bir iki erkekle konuşsa adı çıkıyor. Bir bayan dekolte giydiği zaman herkes tarafından eleştiriliyor. Bir erkek eşine sevgi saygı gösterip onun cümlelerini uyguluyorsa pısırık deniliyor. Siyasi gündemden dolayı daha 18 yaşını doldurmayıp oy vermeyenler bile taraf tutuyor. Biri Türk biri Kürt diye ayrım yapılıyor. Kısacası ülkemizde anlayışın, düşünceye , yaşama tarzına saygının azaldığını düşünüyorum. Bunun bir nedeni de internet olsa gerek. Ama bu durum beni endişelendiriyor açıkcası sizcede öyle mi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yazdıklarını okudum ve sana katılıyorum birşey daha eklemek istiyorum toplumumuz şiddete meyilli TV de birçok programda kavga tartışma böyle saçmalıklar bizim toplumumuzun içine işliyor teşekürler bu güzel konu için yazicak daha cok şey var

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• haklısın dostum etiketleme gibi bir özelliğimiz var

1|0
    0|0
  • Bence bir yere gitmiyor ki sorun da bu.

0|0
    0|0
  • Ülke rezil durumda

0|0
    0|0
  • hee oyle

0|0
    0|0
  • vatanın anasını ağlattılar herkesi birbirine düşürdüler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok güzel konu açmışsın, yalız, diyecek bir şey bırakmamışsın bize. Keşke gizli olarak yazmayaydın. Gizliden konuşurduk. :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...