Burada Erkeklere Haksızlık Yapılıyor?

Dİkkat bu Yazı Tüm Kızları Kapsamamaktadır!! burada sorulara bakıyorum 1.90 boydan renkli gözlü kaslı sarışın esmer istiyor hemcinsler hepsine saygım var ama burdaki erkeklerin ciddi anlamda bizlerin dış görünüşten başka birşeye bakmadığımızı düüşünüyorlar bundan dolayı morali bozulan erkeklerde vardır her kızı aynı sanacaklar yapmayın...

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes kafasına göre bu kadar detaylara takılmayın, Herkes kalitesini belli eder.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bu ks ile bağlantılı bişe değil

paran varsa tipin varsa kız yataktadır , bırak sevgiliyi , direk yatağa geçiş yapıyolar , yatay geçiş gibi :D

0|0
    0|0
  • yok bacim uzme sen kendini inanmioz brda yazana. 1.90 boy isteyen kizlar 1.60 lik boylari oldugundan emin oldugumuz icin ses etmioz

0|0
    0|0
  • Katılıyorum , ne birisine bakar oldum ne de yazar oldum yeminle

0|0
    0|0
  • Afedersinizde burdaki cogu kız patlak ondan öyle konusuyo 😀 yani ciddiye almayın bunları. Tabi namuslulara lafım yok.

0|0
    0|0
  • :D Sen baksan veya senin hemcinslerin burada baksa ne olucak ki ^^ Onları takanda asosyal abaza tayfası iyi bile yapıyorlar kızlar onlara.

0|0
    0|0
  • hahahahaha :) öyle bir erkek var mı ki burada veya şöyle sorayım öyle bir erkekle sevgili olan kız var mı ki burada :D

0|0
    0|0
  • Dış görünüş dışından paraya ve statüyede bakıyosunuz

0|0
    0|0
  • senın gıbı dusunen var mı yaa

0|0
    0|0
  • Aynı olmadıklarini biliyoruz

0|0
    0|0
  • HELAL SANA PAYLAŞIM GİBİ PAYLAŞIM CESARETİNE HAYRAN ALDIM :D