Sorunlarımdan dolayıyla psikolojim bozulmaya başladı batıyorum resmen. Siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?

Üniversite öğrencisiyim özel bir yurtta kalıyorum..4 kişilik odadan ders çalışamadığım için 3 kişilik odaya geçtim.. Bu odadaki arkadaşlar kürt ve pkk meyillileri benim sevgilim de hakkaride özel hareketçi telefonda fotoğrafını görerek öğrendiler bunu ve bana karşı farklı bakıyorlar huzursuz hissediyorum odada ama ders de çalışabiliyorum gideceğim yer nasıl olur bilmiyorum açıkça korkuyorum da.. Odamdaki arkadaşların iyi anlaştığı bir kız var ben geçtiğim gün buraya geçmek istedi bende geçmeyince kız bana düşman oldu ve sürekli odada kız bana psikolojik baskı yapıyor. Sevgilimlede 1 yıl olacak görmüyorum.. Eylülde izni vardı izinler kapanınca gelemedi ocakta geleceğim diyordu kardan yollar kapandı hala hakkaride.. Psikolojiside bozuldu bu durumdn dolayı ilişkimize yansıyor bunların hepside benim psikolojime okuluma hayatıma yansıyor ben ne yapacağım :(((

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı durumu biz devlet yurdunda yaşadık ben baktım lavukla pkklı odamı değiştirdim bence sende ordan ayrıl pkkyla biz aynı ortamda yapamayız!

0|0
    0|0
    • olmuyor evet çok konuşmuyorum bile

• Aksaray üniversitesinde okuyorum

• Bende memnun oldum samimi olmuyorum olamam da zaten

Erkekler Ne Diyor 1

• bak kardesım oyle ya da boyle okuyan bırısın bırak onlar ıstedıklerı ıdeolojıı kovalasınlar sende kendınkını ama sunuda soyle o hakkarıdekı senın abın baban sevgılınde olabılırdı sende benım yerımde.. bu baskıyı yapmakdakı amacınız ne kadar yersız farkındamısınz benm sıze bı zararım yok sızınde bana olmamalı sız ogrencısınız yarısı kazanmak ısteyen meslek sahıbı olsun meclısde koltuk alsın savasını orda yapsın yapabılıosa

0|0
    0|0
    • konuşmadan anlayacak tipler değiller ne yazıkki :(

• o zman oda degıs aynı goruste olanlar takılsnlar

• 2. dönem düşünüyorum ama ora nasıl olur bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...