Ben şok ben şokk ?

Şu habere baksanıza şok oldum. http://www.gazetevatan.com/-siddetli-aclik-halinde-karinizi-yiyebilirsiniz--777666-dunya/

İran haber sitesi Al Aram'da yer alan habere göre, Suudi Arabistan MüftüsüAbdülaziz bin Abdullah'ın yayınladığı fetvada müslüman bir erkeğin belirli koşullarda karısını yiyebileceği belirtiliyor.

Fetvada, bir erkek şiddetli açlık çekiyorsa karısını veya karısının vücudunun çeşitli parçalarını yemesine izin veriliyor.

Fetvanın, kadının kurban edilmesi ve kocasına itaati ile kadının erkeği ile bir olma isteğine kanıt olarak yorumlandığı bildirildi.

Suudi Arabistan Müftüsü'nün fetvası sosyal medyada büyük tepki yarattı.

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bu haber 2015 yazında piyasadaydı.

Ve Gazete Van, haber kaynağını yanlış vermiş sanırım.

O "Al Aram" değil "El Alem" (Dünya) dır ve linki şu: http://en.alalam.ir/news/1693494

Ancak El-Alem de haberi kendisi vermemiş IB Times'dan almıştır. O nereden almış bilmiyorum.

Ancak Suud'un eski ve yeni fetvalarına kıyasla bu hiç bir şey.

Suud Hanedanlığında kadınların çalışamaması, araba kullanamaması, oy verememesi, yani kısacası İnsan olarak görülmemesinin ardından yamyamlarca yenmesinin reva görülmesi şaşırtıcı değil.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Hiç akıl kalmamış bu millette, ne kadar midesizler var pislik yenir mi D:

0|0
    0|0
  • Ohooo, hak olmayan mezheplerdeki Muta nikahının hak olduğunu iddia eden dangalaklar var.
    Zinayı kitabına uyduracak aklı sıra...

0|0
    0|0
  • Tamamen vahabi yani sapık dinsizlerin inanışı öyle bir şey yok keza suudiler müslümanlıktan yana değiller kendilerine göre yorumlamışlar

0|0
    0|0
  • Iran daki şia rejimi islamın ve ülkemizin başına büyük beladır
    Islam ile alakası yoktur kimse bunu fetva olarak algılamasın lütfen.

0|0
    0|1
  • kadin icin etli butlu etli butlu dersek byle ac insanlarin ortaya cikacagi belliydi

0|0
    0|0
  • Yobaz şerefsiz. Müslümanlık yanlış tanınıyor bu yobazlar yüzünden.

0|0
    0|0
  • Adamin suratinda hayir yok zaten, ne fetvasi

0|0
    0|0
  • hahahahahahahahah

0|0
    0|0
  • Adamın bir gözü kalk gidelim biri bo.. yeme otur diyo :DDD
    Karısıda onu yer :DD

0|0
    0|0
  • bu ne ya :S

0|0
    0|0
  • bos adamlar yuzunden dinimiz lekeleniyor baska bisey degil

0|0
    0|0
  • s*alak kız ne anlarsın sen dinden? şimdi araştırdım suudi arabistan müftüsü bu habernin yalan olduğunu açıklıyor sesli görüntülü gördüm!! saalaakın sen.

0|0
    1|0
  • Evet ne var bunda? Ateist misin sen? Ne diye soruyorsun bunu? Sen Müftü den daha mı iyi bileceksin kuralı

0|1
    3|1
    • Müfteden iyi bildiğim kesin kes sesini şimdi

• Batı kabul etmiyor karşı çıkıyorsa bir neden vardır elbet. Ateist onlar. Dine karşılar o yüzden karşı çıkıyorlar bize. Uyan be kardeşin uyan.

• Böyle bir mallıkla nasıl siteye girdin hayret siteye ıq testi konulmalı..

Kızlar Ne Diyor 9

• Bunlar artik ne dedigini bilmiyor islam diniyle alakasi yok bunlarin mezhepsiz insanlarin he fetvalari. Islamla birlikte kadina deger artmistir kadina haklar verilmistir kurana ve sunnete uyan biseymi gercekten seviyelerini dusuruyorlar baska bisey degil 😒

0|0
    0|0
  • Cunku bu insanlar kendi beyinlerini yemisler dusunemiyorlar

0|0
    0|0
  • Yobazlıktan geberseler bir gün keşke

0|1
    0|1
  • Oha lan bir kesip yemedıkleri kalmıstı. ne aç bir nesil aşılıyorlar ya

0|0
    0|1
  • Ne saçmalayacaklarını şaşırdılar artık