Doguda Türk, Genç, Güzel, Bekar Bayan Memur nelerle karsilasir?

Doguda 20li yaslarinda guzel ve bekar olmak sorun yaratir mi? Bekar kizlara ev vermek istemdiklerini, mahallelerdeki kadinlarin ayipladigini falan duydum. Ya da cevreden rahatsiz edilenleri. Doguda memur olmanin zorluklari ne? Siz olsaniz sevgilinizi kardesinizi kizinizi tek basina gonderir miydiniz?

• Ailemden bir kizi tek basina doguya göndermem.
    93% (13)59% (16)71% (29)Oy Ver
  • Gidebilir sorun olmaz.
    7% (1)41% (11)29% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncell.
Guncel
Guncel.
lütfen samimi düşüncelerinizi paylaşın :)

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• doğu dediğin yer tek bir il değil ki
    kars erzurum elazığ... gibi güzel yerleri var
    tunceli şırnak gibileri de var
    güzel tarafına gidersin sanki kendi mahallendeymiş gibi yaşarsın diğer tarafa gidersin bir vahşiyle karşılaşman an meselesi

1|0
    0|0
    • Diyarbakir 😐

• aa öğretmen misiniz. hocam bulmaya çalışın çünkü güvenlik en önemlisi birde bu vahşi taraf öğretmenleri tehdit ediyor bazen. hayırlı olsun mesleğiniz saygılar

• Tesekkur ederim cok sagolun 😊

En İyi Kız Görüşü

• Ne işin var oralarda ben olsam korkardim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Şehir Efsaneleri Toplamda 8 Yıldır Doğudayım Bir Kadının Rahatsız Edildiğine Şahit Olmadım. Kadın Ucuzsa Gaylar Bile Rahatsız Eder.

1|0
    0|1
    • Haklisiniz ama bazen bazı erkeklere neden sunmaya gerek kalmıyor. Ben İstanbul'da yasiyorum su an burada bile sokakta rahat yuruyemiyorum. Niyeti bozuk birine karsi açık giyinmemis olmanız ya da yere bakarak yurumeniz bile fayda etmiyor...

• Doğu biraz karışık bölge nasıl desem oradaki insan hala aşiret adetini taşıyan aileler var gidebilirsin ama yalnız başına gitmek tehlikeli hemde karmaşık ben olsam kardeşim ya da sevgilim gidecek ise ben de peşinden giderdim anlarsın türkiyenin neresine gidersen git sapıklarla karşılaşırsın ama doğuda polis etkinliği batıdaki kadar hızlı dazla değil

1|1
    0|0
  • Asla göndermem.. cesedimi çiğnemesi lazım. kızımı ablamı kardeşimi sokakta bulmadim..

1|0
    0|0
  • "Doğu" biraz geniş olmuş, kırsalı kast ediyorsan birçok köy kasaba kent ortamına göre daha az bağnazdır, tutucudur evet ama kentli kadar bağnaz olmazlar.

1|0
    0|1
  • Bir insan doğudan buraya gülerek geliyorsa, buradan doğuya endişeli gidiyorsa kimse kusura bakmayacak

1|1
    0|0
  • kim sana bunu dedi.. bu kaadar saçma bir düşünce olur mu

0|2
    0|1
    • Gidip yaşayanlardan duydum

• ben bizzat yaşıyorum.. o kadr çok değer verilir ki görsen aklın şaşar... yalan söylüyorlar.. hem 100 kişiden 10 kişi beğenmemişse bu illa kötü manasına mı geliyor.. senin dediğin tarzda türkiye nin her yerinde var

• doğuda bizim bilmediğimiz farklı bir cumhuriyet mi var?

0|0
    0|1
  • a dedim

0|0
    0|0
  • hangi akılsız b şıkkı demiş

0|0
    0|2
  • B atamasıyla mı atandınız?

0|0
    0|0
  • 10 milyar maaş verseler PKK kürtlerinin içine gitmem bırak kim ne derse desin...

1|0
    0|0
  • Aklını peynir ekmeklemi yedin be güzelim diyarbakıra gidilir mi allah aşkına ya bırak memurluğu dünyayı bana verseler gitmem

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...