Bugüne kadar ben hiç bir villada şehit görmedim neden? siz gördünüzmü?

Yine bir şehit evde annesinin giyecek çorabı yok asker oğlu çıkartıp ayağındaki çoraplarını annesine veriyor.çorapta oğlunun kokusu daha gitmeden şehit oluyor sıvasız tuğladan örme tek katlı bir ev. Bir yandan da sıcacık evinde yediği önünde yemediği arkasında bindiği altında binmediği havaalanında. ADALET bumudur. VİCDANIM RAHAT DEĞİL UYUYAMIYORUM.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• O kadar da değil acındırmaya girmeyelim şimdi zenginin oğlu okuyor.

0|0
    0|0
  • Mevki makam sahibi olsam gücüm olsa mevki makam sahibi kişiler ile yakın olsam elimde oğlumu evladımı doğuya göndermemek gibi bir imkan varsa bunu kullanırım gondermem. Emin olun aynı şeyi sizde yaparsınız. Hangimiz hanginiz elinde imkanı olsa evladını doğuya göndermeyi tercih eder. Birilerinin siyasi çıkar lari için bakıp buyutup bu yasa getirip topragami verelim adaletsizlik sadece türkiyede yok yolsuzluk sadece türkiyede yok adaletsizligin olmadığı bir yer var mı. Ben oğlunu doğuya yollamayan buna engel olan aileleri kinamiyorum çünkü brn olsam bende aynini yapardım !

0|1
    0|0
    • bir insana ancak bu kadar katılabilirdim

• yani ölmek onların kaderimi fakirlik yokluk açlık ezilmek? o zaman Türkiyede adalet olduğunu söylemesinler söksünler mahkemede duvarda yazan adalet yazılarını

• Emin ol Bu ulkede yasamaktan bende nefret edıyorum Eğitim sistemi yanlış Adalet sistemi yanlış Yolsuzluk hatsafada Rant sayesınde mılyar doalrlar kazanılıyor. Bende bu ulkeden gıtmek ıstıyorum ama elımız mahkum yapacak bır sey yok şahsen bana doğu düşse gitmemek için elımden gelen herşeyi yaparım engel olamadımmı kaçarım bunun erkeklikle alakası yok Yıllardır bu savaş sürüyor Koskoca devlet Dağdaki teroristlere karşı gelecek kadar acizmi acemi erlerin doğuda ne işi var ordakı terorıst havada uçan kumu bıle tanıyor o magaraların onunden belkı bınlerce kez geçti oyun sahası onun Ben ıse hayatında elıne sılah almayan acemı bır er Bizi ölüme yolluyorlar bizde gidip ölünce vatan sağolsun hasss ıktır ordan be

Yükleniyor...