Çevreniz tarafından sevilmediğinizi ya da istenmediğinizi hissettiğiniz oluyor mu?

Ne bir sevdiğim var ne bir sevenim arkadaşlar tarafından da sevilmediğimi düşünüyorum (açıkçası biraz da ben farklıyım belki ondandır) bayağı bir moralim bozuk ne yapmalıyım?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bende öyle düşünüyorum genelde, ama illa ki vardır seni seven birileri. Canını sıkma

0|0
    0|0
    • Yok ya cidden yok üniveristeye bu sene başladım işte yeni sınıf falan heyecanlıyım ilk zamanlar güzel gibiydi şimdi kendimi iyi hissetmiyorum orda o ortama dahi edemiyorum belki bende sorun vardır ya da millet çok çakal Atılgan

• İyi bakalım umarım sıkıcı haberlerle değilde güzel haberler üzerine fikir alışverişi yaparız.

• Umarım. Sizin de bir sıkıntınız olursa dinlerim yardımci olurum

Erkekler Ne Diyor 9

• Yaşın küçük daha merak etme seni seven biri vardır illa hoşuna gidicekse ben seni Yaradan için Seviyorum 😍

0|0
    0|0
  • eig teki yorumlarına baktım. Ben hep senin profilindeki kızlara aşık oldum ama hiç bir zaman olmadı. Sana tek önerim kendini insanlara çok kapatma. hep kendi ilkelerin ön planda olmasın. birazda karşındaki ne ister ona odaklan. yoksa yaklaşılmaz oluyorsunuz önünüzde hep bir duvar. samimi olunca çok iyiyim diyorsun ya. işte o samimiyetin kurulmasına izin veriyor musun? senin gibi bir kızın peşinden 5 yıl koştum benden hoşlanıyordu o da ama bir kere konuştuk hemen duvarı çekti aramıza. kırılmaktan korkma, sana ters gelen bir şey yapacaklarından korkma. insanları dinlersen birazda onlarla ilgilenirsen sevilirsin

0|0
    0|0
    • Ya ben öyle hop oturup hop kalkamam ki çok ağırbaşlıyım aslında sohbet muhabbet kısmında iyiyim cidden konu açarım eğlenceliyim espri yaparım ama benim yaptıklarımın 10 katını yapan kızlar var onu yapamam yapmam bana ters zaten

• ya lütfen kendinde bir şey bulma bence harikasın. örnek kız profilisin. olması gerekensin. altın değerindesin. yapmacık olamıyorsun diye senden uzaklaşacaklarsa uzaklaşsınlar. en sonunda doğru insanlar kalacaktır yanında.

• Sağol teşekkür ederim her gün sıkıntılı geçmiyor zaten bazı günler çok batıyor yaptıkları çok da umursamıyorum o kızları onlar her yerde var biliyorum benim gibi insanlar çok azaldı keşke kötülük bu tarz şeyler olmasa yani

• Hiç umursamıyorum biliyor musunuz bunları. :):

0|0
    0|0
  • Evet laf olsun diye demiyorum çekemeyen ama gerçekten çekemeyen listem çok doluydu lise de :)

0|0
    0|0
  • Hayır :d

0|0
    0|0
  • oluyor

0|0
    0|0
  • ben hiç istenmiyorum hissetmiyorum değil yüzüme söylüyolar

0|0
    0|0
  • Bazi dengesizler var tabi

0|0
    0|0
  • bir tek ben varım zannediyordum :( kız versiyonuda burdaymis gel oturak beraber agliyalim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hemde nasıl :(

0|0
    0|0
  • umruna takmamalısın :d cidden ya umursama o zaman işler nasıl değişecek inanamazsın.

0|0
    0|0
    • Takmamak elde değil ya kendimi oraya ait hissedemiyirum kendimi dahil edemiyorum o ortama bende de sorun olabilir belki

• bir dene bence

• Onlardan çok daha farklı olduğumu düşünüyorum. Çoğunlukla açık sözlü oluşumdan istenmem

0|0
    0|0
  • Kafanı takma bende farklılaşmış olduğumu düşünüyorum onlardan belki birgün sevilecek biri olacam...

0|0
    0|0
Yükleniyor...