Kardesim sizce boyle biriyle sevgili kalmali mi?

Kardesim 16 yasinda bir genc kiz.
Sevgilisi ise 15 yasinda.
Kardesim herseyini bana anlatir, ancak benim daha once sevgilim olmadiği icin ona yardimci olamadim. Bu yuzden burdan sormak istedim,
Bu cocuk tam bir serseriymiş okulda cok fazla kizla cikmis. Daha onceden hirsizlik yapmis, kavgalara girmiş vs tam bir serseri ergen diyeyim ama simdi değistiğini soyluyomuş. Kardesim ise asiri saf ve temiz bir kiz.
Cocuk surekli kardesime senin gibisi asla bulunmaz, sen cok masumsun vs diyomuş. Ve kacinci haftalari hâlâ onu opmemis bile. Sizce kardesimin boyle biriyle sevgili olmasina musade etmeli miyim,
Lutfen cevap verin, aklim karmakarisik.

Güncellemeler:
Guncel

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bu bilgileri kardeşinden öğrendin değil mi? Ya da kardeşin biliyor doğru mu?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu ilişki sonunda kardeşinin duygusal olarak zarar görmesini istemiyorsan onu alıp açıkça konusmalisin böyle böyle bu çocuk sonunda seni üzecek diye bir ilişkinin olumlu ya da olumsuz olup olmadığını anlamanin en basit yolu artıları ve eksikleri düşünüp bunları değerlendirmektir sende kardeşine bu ilişkinin artılarını ve eksilerini aç sonuçta ablasısın başta yaa ben çok seviyorum ayrılamam yapamam falan derse bile bir süre sonra çocuğun hareketleri yavaş yavaş gözüne batmaya başlayacak ha diyelim batmadı manipüle et ona sürekli bu çocuk böyle fikrini işle belli bir süre sonra kendi kendine bu çocuk böyle demeye başlayacak ve ilişkinin sonu gelecek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sana arkadaşını söyle kim olduğunu diyeyim demiş atalar, belki durum tam olarak böyle değil ama neye göre böyle bir durum var düşündğn mü hiç?

0|0
    0|0
    • Anlayamadim?

• Yani o çocuğu seçme sebebi ne? Hiç sordun mu? Bunu şöyle açıklayayım, hani aileler benim çocuğum hiç böyle birisi değildi hep arkadaşları yüzünden bulaştı bu pis şeylere felan derler , aslında kendi çocuklarını yeterince iyi tanımamışlardır ve buna meyilli olduğunu bilmezler, kardeşin neye göre bu çocuğu seçmiş bu yönden düşündğn mü? Saf demişsin ama belki sana saf? Olamaz mı?

• Kalmamalı

0|0
    0|0
  • ergen dramı :D

0|0
    0|0
  • bırak bence ysşayarak öğrensin

0|0
    0|0
  • Benim aklım babamın hastalaginda senin uğraştığın şeye bak

0|0
    1|0
    • Iyi misin sen? Ne işin var sitede?

• Senin gibi insanları uyarıyorum azcık kendine gelsin diye

• bugün de herkes kardeşini soruyor :) uzak dursun bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sorun çocuk değil sorun ikisinnin de henüz çocuk yaşta olması yani karşısındakiçocuk nasıl olursa olsun sevglilik için çok erken zaten:(

0|0
    0|0
  • Değişmiş olabilir ki zaten yaşça çok küçükler. Muhtemelen bir süre sonra bitirecekler, ergenlik dönemleri çünkü gayet doğal. bir de sen görüş çocukla bence :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...