İnsanların birbirine kullandığı hitap kelimelerinden hoşlanmadıklarınız neler?

Ben canım kelimesinden hiç haz etmem, çok samimiyetsiz buluyorum. Aynı şekilde sizinkiler neler acaba?

0|0
2119

En İyi Erkek Görüşü

• Tatlıl canım hatunum falan itici kelimeler

0|0
    2|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen bence canım kelimesi. Yani beri diyorlar yapmacık olduğunu belli etmeyin okadar belli oluyordi samiyetsiz olduğu.

Samimiyetsiz samimiyetler...

0|0
    0|0
    • Kesinlikle, insanların ağzında bir canımdır almış gidiyo, adamlarda gram zeka yok canım diyerek insanları ezmeye çalışıyolar :D

• Akıl işte :D ya böyle yapacağına gerçek yüzünü göster biz zaten görüyoruz hd yüksek kalita suratından :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• En çok kürtçe kelimeleri sevmem :/

1|0
    0|0
  • sevgilim..

1|0
    0|0
  • Canısı , aşkısı.. Ve sevgilim ya da eşim bana canım diye hitap etmesin , aşkım vs demeyi bırakır ismiyle hitap ederim... Canımmm demek ayrı ama, canım diye hitap edenin beni sevdiğine asla inanmam.. zaten dikkat edin, herkese canım derler bunlar..

0|0
    0|0
  • Yılışık sözler yerine ismimle hitap edilmesi taraftarıyım.

1|0
    0|0
  • Panpa, kanka, pampiş gibi hitaplardan nefret ediyorum...

0|0
    0|0
  • ben çok ''hocam'' diyorum onun dışında isim kullanıyorum ama bana genelde soyadımla hitap ediliyor

0|0
    0|0
  • hafız :D

0|0
    0|0
  • bende canım :D

0|0
    0|0
  • Ama canım öyle yapma canım 😀

0|0
    0|0
  • Ben pek kullanamam öyle cici kelimeler. Anlaşıyorum bir şekilde sevdiğimle işte... o da anlıyor..

0|0
    0|0
  • ben sevgililer arasinda birbirlerinin analarina kufur edip yinede ben seviyorjm onu olsun kotu niyetle etmiyo diyen gerzeklerden. nefret ediyorm okadar

0|0
    0|0
    • Sadece sevgili değil her kim olursa olsun affedilmemeli bence böyle bir durumda

• kesinlikle oyle. en cok sevgiliye musade ediliyor ya o yuzden onu dedm.

• Canım evet laçka havali insanlar her onune gelene sarf ettikleri icin bu kelime he birde seni seviyorum , begendim, hoslaniyorum senden bunlar..

0|0
    0|0
  • hııı bazıları çok samisiz konuşuyo hani adımı desede canımı sıkar

0|0
    0|0
  • Pki normal senin hitap swklin nedir kisilere gore isyerinde falan (sayet calisiosan)

0|0
    0|0
  • kardeş
    sevmem

0|0
    0|0
  • Arkadaşım denilmesinden tiksinirim ben de.

0|0
    0|0
  • "Lan" ve yersizce edilen küfürleri 😊

0|0
    0|0
  • bıcırık :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

Yükleniyor...