Acun Medya mı karşılıyor?

Merhaba.. Ben YTS Türkiye'ye başvuru yaptım.. Komedi dalında.. Merak ettiğim konu ise masrafların kim tarafından karşılandığı? Eğer kendim karşılıyorsam ona göre maddi bir hazırlık yapayım.. 1 hafta içinde aranırsınız dediler bugün arayıp soramadım da

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Kendi hazırlığını kendin karşılarsın. Ama ulaşım, servis, yemek gibi özel ihtiyaçları onlar karşılar.

0|1
    0|0
    • Açıklayıcı oldu. Teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Acun Medya'nın resmi sitesinde elbette bilgilendirme mevcuttur

0|0
    0|0
    • Sadece O Ses Türkiye ile ilgili maddeler bulabildim. Geçmişte ki ve gelecekte ki müzik çalışmalarının telif haklarını Acun Medya'ya bırakıyormuş yarışmacılar. Daha pek çok ağır madde. Aslında yarışmacıyı komple kendi parçası yaptığı için olabilir ama Yetenek Sizsiniz TR ile ilgili bilgi bulamadım

• Telif haklarının zorunlu olarak Acun Medya'ya bırakılması gerçekten Acun'un akıllı adam olduğunu gösteriyor

• İşte şartları bilemiyorum, git gel masraflar neyse ben karşılayacaksam sorun değil. Ama daha sonra benim hayatım üzerinde bu tarz uygulamalar yapacaksa onlarda risk. Medyayı kendi çevresinde çok akıllıca topluyor. Yakın zamanda bir kaç kanal daha ekler listesine

• Acun sanirim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• her seyi onlar karsılıyor yol parası falan ama konus. hatta yallandan yere malzeme bile iste.

0|1
    0|0
    • Ne istiyeyim dostum, komedi dalında katılıyorum " bana 2 tane kiremit lazım " mı diyeyim :D Yoksa evde ki koltuk takımı eskidi desem olur mu :D Siyah bir koltuk ve 1 bardak su kafi :)

• ne bileyim gecen çocugun biri yalandan yere patencilerle video çekmiş. katılmaya davet edilmiş işte. sonra bu kralından paten aldırmıs bunlara. arkadaslar hasta gelemedi şu bu deyip dönmüş: DD

• Bende " moral olsun diye Cem Yılmaz'ın Fundamentals'de ki kırmızı kitap koltuğunu istiyorum " desem o zaman hay hay diyecekler. Bu söylediğin iyi oldu, hemen not ettim :D

Yükleniyor...