Bıktım canıma tak etti napıcam?

Hikayem uzun, kimseye bir şey kanitlamak için burada bu soruyu sormuyorum.14-15 yaslarindaydım yeni genç kız oluyorum evden dısarı cikmayan kendi halinde biriydim. Benimle yaşıt biriyle tanistim ve sevgilim oldu. Annemle taniştiricam diyip eve gelmemi soyledi, cocukluk akli gittim. Sonra odasinda bir seyler yerken birden ustume çıktı bir seyler yapmaya basladi anlamadim. Cinsel organima temas etti. Daha sonra korktum geri çekildim, ayrilmak istedim beni tehdit etti seni ailene soylerim diye korktum, benden daha çok şey istedi zorla sahip oldu resmen. Bu olayin ustunden 3 sene geçti gorusmuyorum, konusmuyorum. Ondan bir şekilde kurtuldum ve şimdi yine yoklamaya başladi tehditkar şeyler söylüyor, ama bir şey değisti artik ondan korkmuyorum. Kendimi kaybedip onu oldurmekten korkuyorum. Napicam ne yapmaliyim, bir akil verin allah askina yoksa onu oldurucem kac senedir çektiğim yetti artık.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bekareti verdinmi buna?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Git bir polise hic biseyden utanma baskilar falan deme etraftan polise anlattnmi gorur dunya kacbucak

0|0
    0|0
  • 155 dostum adamdan kan alırlar

0|0
    0|0
    • Almiyorlar bir şey oldugu yok, dedigim insan kaç kere karakola gitti baska kizlarla da baska sekillerde olaylari oldugunu ogrendim, polisten umudumu kestim

• Ne iş yapıyo o zaman bu kurum
      En iyisi sıkıştıralım onu

Kızlar Ne Diyor 1

• Öldürmeyi aklindan çıkar otur ve elini aç allahtan yardim iste o sana mutlaka bir yol göstercektir hiç korkma ondan sana hiç birşey yapamaz asil sen onu korkut hata arkadaşın varsa gidin polise şikayet edin ciddi olduğunu anlasin

0|0
    0|0
Yükleniyor...