Evde sakız çiğnemek orospulukmu?

sakız çiğnemeninde orospuluğu varmış yeni öğrendim. Üstelik evde yabancı kimse yokkende oluyomuş :D Neymiş efendim bir kadına sakız çiğnemek yakışmıyomuş. Yemeğide çiğnemeden yutalım hanımlar. Nefes almamızada dikkat edelim lütfen ve 3den sonra s*çmak yasak çünkü biz kadınız.

0|0
11|29

En İyi Erkek Görüşü

• Hahahahhahah yarildim ya. Dişarda sakiz çiğneyen temiz ev kizi mi okuyormuş :) istedigin kadar çigne kim demisse onun zihniyetini... :) disarda herkesin icinde cigmemmesi sakincali sadece

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şu laftan gına geldi başı sıkışan kullanıyo

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• 0|1
    0|0
  • "sizin göreviniz sadece erkekleri tatmin etmektir onun için yaşamınızı devam ettirmeye ve erkeğe güzel görünmeye yönelik yapmalısınız her şeyi" bu kafadaki insansı yaratıklarla bir arada yaşıyoruz gerçekten zor durumdayız

2|0
    0|1
  • Hayır sokakta çiğneme yeter gıcık kaparım öyle ağzı açık çiğniyorsan döverim hemde.

0|1
    1|0
  • Ülkemizde bunlar tartışılırken şu anda iki Amerikan, üç Rus, bir İngiliz uzayda görevde ve Güney Kore'de LG katlanabilir OLED ekran icat etti.
    Sanırım daha fazla şey dememe gerek yok.

0|0
    0|0
  • Garip garip sesler çıkartıyorsundur ona ithafen kardeşim gibi çiğneme demiştir

0|1
    0|0
    • Evdeyim yahu. İstediğim gibi çiğnerim.

• O zmn sinir bozucu desin. Adına ayıp koymasın.

• Sen çiğnerken çıkan sesi ve rahatsız hissettirdiğini fark et o zaman. Sana or. Dedirtecek noktaya getirme anneni

• Hayır

0|0
    0|0
  • Onospu gibi sakız çiğneme sözünün literatüre geçmesinin sebebi müjde armış :/

0|0
    0|0
  • Cok acik sozlusun

0|0
    0|0
  • mahalle karıları gibi çiğnemediğiniz sürece sorun yok

0|0
    1|0
  • aynen oyle akilli olunnnn :P

0|1
    0|0
  • Bunları kocana söyle

0|1
    0|0
  • Sakız çiğnemek gereksiz bir olay bence , en fazla 10 dakika çiğnerim bir sakızı

0|0
    0|0
  • ayıp tabi.. onlara göre ne kadar saçma şey var onlar doğru ama boktan sebeblere bilirkişi gözüyle bakıp bir de kınıyorlar.. hadi ordan et yobazları yaşamana bak

0|0
    0|0
  • kadınlara yakıştırmadıkları sakız kaldı arkadaşlar çok büyük günaha giriyorsunuz sakız ya hala cehalt devrindeyizmi analarımız bacılarımız kızlarımız yapmayın allah aşkına

0|0
    0|0
  • yoğğğaminaa

0|0
    0|0
  • Atarlısı da hiç çekilmez

0|0
    0|0
  • Genelde or*spular cak cak çiğner ya ordan şaapmış annen.

0|0
    0|0
    • Dışarda değildimki. Evde insanlar yarı çıplak dolaşıyo o zmn onlarda kardeşim

• Dışarda olup olmaman farketmez ki. O sadece sana onlar gibi çiğnediğini söylemiş. Evde çıplak dolaşmak ayrı konu sen anlayamıyosun olayı.

• saçma düşünce ama sakız sağlığa zararlı

0|0
    0|0
  • Cakkıdı Cakkıdı olmadıktan sonra sorun yok

0|0
    0|0
  • Saçmalamışsın

0|0
    0|0
  • daha neler duyacağız

0|0
    0|0
  • Herseyin adabi oldugu gibi saat 2den sonra sicmaninda bir adabi vardir

0|0
    0|0
  • Ben böyle zihniyetin hpina kym..😤

0|0
    0|0
  • Kocanla felan mi tartıştın ne bu atar gider :)

0|0
    0|0
  • Orosbuluğa yeni kavram vay be

0|0
    0|0
  • ben şişirip patlatıyorum bea :D

0|0
    0|0
  • Bende çiğniyorum stresi siniri alıyor. Yüzde 50 si cahil olan bir toplummne beklersin

0|0
    0|1
  • orosbuluk yasam tarzıdır sakızda suc aramamak lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Valla lanet ettim bu zihniyetten. Bir günlüğüne kadın olsalar da görsek onları. Cidden merak ediyorum

0|0
    0|0
    • Annem söyledi bide düşün

• Hımm anneyse de durum farklı tabi. Toplum baskısını en iyi annelerin kızdığı şeylerden anlayabilirz esasen. Onlar bizim maruz kaldığımız şeylerden çok daha ağırlarını işitmişler ki, kalkıp bunu gayet normal bir şekilde söyleyebiliyorlar öğüt verircesine. Onu anlamak lazım tabi ama canını sıkma derim buna. Sinir bir durum anlayabiliyorum ama annenin de bçyle davranması bahsettiğim gibi anlaşılabilir bir durum.

• Biçok şeyde farklı düşüncelere sahibiz zaten. Dışarda çiğnesem eyvallah ama evin içindeykende böyle demesi beni sadece sinirlendirdi.

• Ohaaa artık yani sakızında mı orospu*uğu varmış? 😄 Kadınlara herşey orosp*luk artık günümüz de. Bu düşünceye sahip insanların beyni nasıl ne şekilde çalışıyor acaba 😄

0|0
    0|0
  • Neden ki çok saçma ama genelde çiğnemem

0|0
    0|0
  • ayıp çok farklı şeyler karıştırıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Bence kadin sokakta sakiz cignememeli erkeklerse hicbir zaman

0|0
    1|0
  • Niye takıyosunki :D Bana görede erkeklerin sakız çiğnemesi piçlik one öyle laklaklak süt dilimleri :D :D

0|0
    1|0
  • Ah bu millet var ya 😠
    Salla yaaaa😈😉

0|0
    0|0
  • hhahah yok artık :D bn oruspumuyum şimdi töbe est.

0|0
    0|0
  • Öylemiymiş? O zaman inadına çiğnerim ben.

0|0
    0|0
  • Nasıl cignedigine bağlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...