Türkiye'de ötenazi hakkı olmalı mı? Olmamalı mı?

Türkiye'de ötenazi hakkı olmalı mı?
Türkiye'de ötenazi hakkı olmalı mı? Olmamalı mı??
Ötenazi Kararı Alan Brugge Taraftarı, Son Kez Yeşil Sahaya Çıktı
edavisi mümkün olmayan bir hastalığın pençesinde olan ve bu nedenle ötenazi kararı alan fanatik bir Brugge taraftarı, sırf takımını son bir kez daha izleyebilmek ve o stadın havasını soluyabilmek için, zehirli iğneyle hayatına son verileceği ötenazi kliniğindeki ölüm randevusunun tarihini erteledi.

KIZIYLA YEŞİL SAHAYA ÇIKTI

Beşiktaş'ın 12 Mart'ta çıkacağı Jan Breydel Stadı'na 7 yaşındaki kızı Dina ile birlikte gelen Lorenzo Schoonbaert (41), Club Brugge'ün Mouscron-Peruwelz'e karşı oynayacağı maçı izledi ve ertesi gün de zehirli iğneyle 'uyutuldu'.

Tribünleri hınca hınç dolduran 20 bin kişinin duygu yüklü vedasıyla neye uğradığını şaşıran Lorenzo Schoonbaert, kızıyla birlikte bir süre stadın çimlerinde gezinerek taraftarlara el salladı.
20 YILDA 37 AMELİYAT

Son 20 yıl içinde 37 ameliyat geçiren ve doktorların "Artık yaşayamaz" dediği Lorenzo, kendisini 'Asla Yalnız Yürümeyeceksin' pankartlarıyla karşılayan taraftarları görünce, "Bu kadar dokunaklı bir veda beklemiyordum" dedi.

TAKIMI 3-0 KAZANDI

Maçı kızıyla birlikte izleyen ve takımının 3-0 galip gelmesiyle belki de son arzusuna kavuşan Lorenzo, gözünde yaşlarla, "Son hayalim de gerçek oldu. Artık huzur içinde ölebilirim. Kutlamayı cennetten yapacağım" dedi.

MAÇIN ERTESİ GÜNÜ ZEHİRLİ İĞNEYLE "UYUTULDU"

Maçtan 1 gece sonra ailesi Facebook'tan bir açıklama yaparak, Lorenzo'nun yaşamına, ötenazi kliniğinde zehirli iğne ile son verildiğini duyurdu.
Açıklamanın sonunda, Lorenzo'nun bütün Brugge taraftarlarına şükranlarını sunduğu belirtilirken "Herkese çok teşekkür ederim. ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN" şeklindeki mesajına da yer verildi.
04 Mart 2015

 • Evet Olmalı
  0% (0)50% (3)43% (3)Oy Ver
 • Hayır Olmamalı
  100% (1)50% (3)57% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

 • Kendimce çok yönlü düşündüm. Nefesi olsun başımızda dursun diyen bir toplumuz biz. Bile bile ölüme gönderemeyiz. Birde diğer ihtimal var, millet ortadan kaldırmak istediği insana yaptırır iğneyi, kılıfı da ötenazi olur. Organ naklinin altından kalkamadık daha. . Hem olmasın, Allah'ın verdiğini Allah alsın. .

  0|1
  0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

 • tüm dinlerin ortak olduğu noktalardan birisi intihar. cezası büyük. ki bu da bence intihar. sonuna kadar umut dostum

  0|0
  0|0
Yükleniyor...