Cok yoruldum gercekten?

Arkadaslarimin hicbiri onlara gosterdigim degeri vermiyor okulda yanima hic gelmezler hep ben giderim hep ben mesaj atarim cuma gunu gule oynaya ayriliriz pazartesi okulda tripler onumden gecip gitmeler.. Yanina gidiyorum bir arkadasimin sessiz sessiz duruyor hic karsilik vermez oturur sirasina baskalariyla gulup oynuyor cok sinirlerim bozuluyor gercekten herkes tum arkadaslarim oyle hic kimsem yok baska arkadas edinemiyorum herkes kendi arkadasinin yaninda. Cok yoruldum inanin ugrasmaktan biktim umursamaz davransam hic gitmesem yanlarina 1 hicbiri gelmez yine de 2 tum tenefusler tek basima mi oturiyim cidden ne yapmam gerekiyor lutfen bir tavsiye bisey verin gercekten biktim yoruldum usandim artik

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence zorlama hic. birilerinin senin yaninda olmasi icin senin caba gostermek zorunda oldugun dusuncesinden vazgec. icinden geldigi gibi davran

0|0
    0|0
    • Ama ben caba harcamasam onlarin yanima gelicegi yok sonra da sen benim yakin arkadasimsin felan diyorlar ama gistermiyorlar hissedemiyorum gercekten caba harcamasam 1 ay da gecse gelmezler mesaj atmazlar

• ben daha nasil degisebilirim cok fazla ilgi gosteriyorum deger veriyorum onlara

• Iste bunu biraz azalt. hem ilgini azalt hem de beklentini. şöyle dusun. her yil tarlaya sebze ekiyosun ve cikmiyo. yillarca hep biyle oldu. napman gerekir sebze ekmeyi birakman, azaltman ya da baska birsey ekerek kendi giderin olan benzin vs azaltma yoluna gidersin. anlatabildm mi:)?

En İyi Kız Görüşü

• Kendi başına takıl o dengesizlere kafa yorma okuluna derslerine bak. Onlar gelince de yüz verme.

0|0
    0|0
    • ama hic gelmiyorlar 1 kere bile cok ciddiyim sinifimun onunden gozumun onunde gecip gidiyorlar camdan bakiyorum tum arkadaslarim birlikte disardalar digerleri sinifta hic yokmusum gibi cok sevdigim bir arkadasim var sinifina gidiyorum sevgilisiyle oturmus surekli bana hic pas vermiyor yasimda buyuk degil 11. sinifim

• Yaşın küçük değilse bu embesilleri takmaman gerekir. Sakın umursama. Kendilerini bir b o k sanıyorlar. Öyle insanlardan uzak dur kendin için

Erkekler Ne Diyor 3

• Demek ki onlar senin arkadaşı değil sende onların arkadaşı olma gerekir se tek başına otur anma onlarla arkadaş olma

0|0
    0|0
  • 1 kahve iç geçer

0|0
    0|0
  • Tek birşey yap sadece guleryuzlu ol ok

0|0
    0|0
    • Ya olamiyorum artik cok yoruldum ben o kadar ugrasiyorum hep onlarin yanindayim kendilerinin agirdan aliyorlar surekli okullar acilali 1 kere gelmemis yanima ya gercekten cok uzuluyorum

• ama hic yanima gelmiyorlar beni umursamiyorlar gibi hissediyorum ben arkadaslarima coook deger veriyorum ayni degeri alamiyorum

• Etki tepki var sana anlatmam lazım ama burada anlatabilecegim bize dil

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...