Ülkücü erkekler Nasıl kız severler?

Nasıl kızlar ilgilerini çekiyor? Her yönden soruyorum

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Asena olması lazım, Tarihini çok çok iyi bilmesi lazım, eğer sokakta gerginlik olursa koşa koşa gitmesi lazım sonucu her ne olursa olsun. Asla ve asla yanında Osmanlıyı ve Atatürkü karşılaştırmaması lazım çünkü her şey bizim için eşit asla ayrım olmaz ve olamaz...

Gerçek Milliyetçiler, Ülkücüler ve Türkçülerin bayanlara karşı çok farklı saygı ve sevgileri vardır, asla ve asla yanlış bir şekilde bakmazlar. Zaten bunun sözü var : Bayrak gibi ol seni Vatan gibi seveyim diye...

Ve öneri ATSIZ'ın ATSIZ Ata'nın kitaplarını okumalısın...

2|0
    0|0
    • Cinsellik düşünmek yanlış bakmak anlamına gelmez ki?

• inşAllah, çok teşekkür ederim.

• Çok teşekkür ederim, cevabını En iyilere uygun gördüğünüz için.

En İyi Kız Görüşü

• ülkücü var ülkücü var mesela kimi ülkücü aacayip yobaz olur ecdadının osmanlı falan olduğunu sanır ha bide o arapçayla farsçayla s. klmiş tğrkçeyi yanş osmanlıcayı edadının dili diye savunur... ama milliyetçi vardır kadına saygı duyar küfür etmez soyunun ortaasyadan geldiğini bilir özünü kaybetmez bilgilidir her insan gibi hatası olduğunu bilir 1 . örnekteki adam ise hep haklı olduğunu savunur... bu adam ise çok kötü ortadoğu adetlerini sevdiği üzerinde uygulamaz...

1|1
    2|1
    • 2. tipe hayranım

• baksana bir he türk-islam olgusu diye saçmalamış gerçek ülkücü türklerin islamla işi olmadığını bilir tarihte nasıl müslüman yapıldılar bilir... diğerleri ülkücü felan değil akplilerden hallice kararsızlıktan kafayı yiycek mallar

Erkekler Ne Diyor 14

• muhtemelen kapalı ve kendi görüşünde kız severler

3|1
    0|0
    • Türkçü kesim kapalı sevmez diye düşünmüştüm

• dediğim gibi genelleme yapıyoruz, herkes bu dediklerime uyanacak diye bir şey yok
      gönlüne göre versin

• Amin

• Ülkücüler nasıl kızları sever diye bir tabir yok, ülkücülüğün esası dinimizdir ilk önce dinimizin gerektiği gibi olmalıyız, sonra ecdadımızdır ırkımızdır, ecdadımızın neler yaşadıklarını neler yaptıklarını bilmektir, haksızlığa boyun eğmeden, adaletsizlik yapmadan delikanlı gibi yaşamaktır. Ülkücüler şöyle kız sever böyle kız sever diye bir tabir yok sen dinine bağlıysan önce Allah diyorsan o adam seni zaten sever senin hiçbirşey yapmana gerek yok.

0|0
    0|0
  • Asena gibi

2|2
    0|0
  • ağırbaşlı kızları edepli namuslu

1|2
    0|0
  • cok sacma bir soru

1|1
    0|0
  • sacmalaman lazim oncelikle. otobus bileti alip trene binmek gerekiyor.

0|0
    0|2
  • sert ve sertlıkten hoslanan kızları

0|1
    0|0
  • Ülkücü yok bu devirde paracı var

0|0
    0|1
  • Hanım gibi ve çok konuşmayan

0|0
    0|0
  • hilal biyikli kizlari severler

0|1
    1|3
  • tesbih çekip küpeli erkekleri tokatlayan top sakallılara fok atan kızları severler

0|0
    1|2
  • onlara kemik vericeksin onlardan hoşlanır kızdan degil :D

2|0
    2|1
  • vatan haini olmasın düzgün namuslu olsun

1|1
    0|0
    • İlla bakire olcak yani

• birliktelik karakter meselesi siyasi görüşle bağdaşmaz o dinine bağlılığı ile ilgili ama her ülkücüyüm diyen öyle değil bunu da bil

• Saol

Kızlar Ne Diyor 4

• Vatanına, milletine, örfüne, gelenek-göreneklerine, kültüre bağlı kızları severler. Namuslu ve hanımefendi olması da şart.

2|3
    1|0
  • türk olması lazım laz çekez özelliklede kürt olmaması lazım çünkü ırkçılar.. asena olması lazım allah türkü koruması lazım diyebilmesi lazım rehber kuran hedef turan diyip 9 ışık doktrinin maddelerini ezbere söylemesi lazım tarihini bilmesi lazım gibi gibi.. maddeler böyle uzar gider bir dönem bende asenaydım ama bir eksikliğim vardı türk değildim :D ırkçı olduklarını anlayınca bunu kendimde eksiklik değilde onların beyinlerdeki bir eksiklik olarak görüp uzaklaştım hemen

1|0
    0|0
  • Benim gibi 😄 sevgilim ülkücü

0|1
    0|0
    • Ya bir de şey dikkatimi çekti genelde koyu saçlı beyaz tenli kızları seviyorlar

• Neden sevdiklerini düşünmüyosun ki

• Çok beyaz tenli sevceklerini düşünmüyorum ne biliyim ben buğday tenliyim mesela. Erkeğe göre değişir o aslında ya

• Bende merak ediyorum takipteyim 😊 hep ulkucu sevgilkm olsun istemisimdir

1|0
    0|0
Yükleniyor...