Bosanma durumuna geldik kayin validem yuzunden ustelkk 8 haftalik hamileyimmm daha 8 aylik evliyim?

Napcam hic bilmiyoerum. Kayinvalidemle aramiz iyi degil kendisi diger gelininede iyi degil benle esim severek aldik sozde birbirimizi. Neyse benim babam kalp hastasiydi evde problem olurdu hic birzamn tek kelime bile gelip aileme anlatmazdim her defasinda cok iyidirler diye soylenip durudum. Ama ailem sikintinin oldugunun farkindaydilar 58 kilodan 2 ay icinde 48 kiloya dusmustum herkes sasiriyordu. Cok temizlik yapiyordume v kocaman yerleri bile ellen siliyorum. calisiyorumda eve gelip durmuyorum. Hamileyim dahada zor benim icin hersey neyse. babam vefat etti 40 olacakti annemlere geldim aksami cok fenalastim hastahaneye bizimkiler beni goturdu ama kimligim yoktu esimi aradim uyudugu icin cevap veremedi gece calisiyor oda. Neyse kayinvalidemi aradim cok kotuyum hastahaneye gidicez kimligimi isterlwrse ismail getorsn oda bana dediki sen hep hastasin bu saatte mi karnin agiriyor ben oglumu bu saatte kaldiramam dedi telefonu kapatti ve sinirden agladim hastahaneye tanidik sayesinde girdik dusuk tehlikem varmis o yuzden sanci cekiyormusum. Neyse ben sinirden annemi arayip olni anlattom oda onu aramis normal konusmus once sonra demis sen niye oglumu kaldiramam demissin bilmiyoeum hep karnin agiriyor filan filan oda senin kizin amerikan oyunlari ceviriyor demis. esim hastahaneye geldi sinirden agladimgimi gordu ama oyle birsey ki anneci olmus ana kuzusu onun annesi babamin yasinda bile sakiz cigney3n biri oyle bir kadin aramizda olaylar oldu buyukler geldi kaynanam bosansinlar dedi esimde bosanmak istemiss falanda filan 1 haftadir aramiyor beni kendimide gectim karnimdaki cocugu dusunmuyor nasil vicdan boyle napcam birsey soyleyin onadaa acikcasi geri donmek istemiyorum cocuk icin bir sans verirlir ama ev ustune hayatta gitmem evleri var durumlrri iyi dosesinler oyle kabul ederm bu arada ben 19 esim 29 yasinda bizi gorenler sok oluyor sen bu kadar gizelsin niye aldin gibisinden bende karakterli bir insn diyordum gel gor ki ne haldeyim..

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ama görüntü değil herşey tanımadan evlenmişsin ayrıca ailenede yalan söylemişsin yaşın genç ama kaynana'nda kötü kadın erkek sahip çıkmamış neyse sana tavsiyem boşanmak iyi değil evet istediklerini söyle madem çocuğun olacak sahip çıksın beyefendi yoksa başka sahip çıkan olur sakın üzme kendini çünkü bu bebeğin için iyi değil boşanmak istiyorsa gelip yüzüne söylesin adamsa tabi

0|0
    0|0
    • 2 yil ciktik onla cok iyidi esim sonradan boyle olduu

• Keske ben cok istedim. kaynanam gul cok iyiydiler bana bekarkenn

• Eee kısmet bu işler bir eve girmeden anlaşılmıyor

En İyi Kız Görüşü

• Durumun gercekten cok uzucu canim. Esin seninle bir araya gelmek istediginde tavrini koy. Ben annenlerden uzak yasamak istiyorum cocugumuz da olacak ucumuz bir aile olalim istiyorum diye konus.

0|0
    0|0
    • 1 hafta olduu insan aramaz mi ya. cocugun durumunu m. eder en azindan

• InsaALAH ama hemn mabul etmicem surunsun istiyorum.

• Fazla da suyunu cikartma sartlarini soyle kabul etmese de musaade ver

Erkekler Ne Diyor 4

• Sakin çocuğu aldirayim deme. evet esin tam bir öküz müş. sen onları Allaha havale et. çocuğunu dogur. boşanma davani aç. üzülme herşey daha iyi olur. inan bana. Allah sana güzel kapılar acar. ama o çocuğu aldirirsan. hiç bisey eskisi gibi olmaz kardeşim. bu dünyada tek boşanan veya ayrılan sen değilsin. daha kötü durumda olanlar var unutma bunu

0|0
    0|0
    • Aslaaaa alamam o kadar vicdanszz deglmmm:(

• Küçükmüş sen aldır onu en iyisi ve ayrıl

0|0
    1|0
    • Onlar aldirmami isriyor ve hayatta oyle birsey yapmam aslaaa. Ayrilmak bilmiyorum cok kirginimmm kizginim yuzlerini bile gormek istemiyorum

• Esim cok iyidi sonradamnnb oyle merhametsiz birine donusty. Annesi yuva yikilmasini hic onemsemiyor hiccc. O yuzden cocuk bile istemiyordu

• Bence ayrıl yani

• engelleri temizleyin yuavalar yıkılmasın

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım daha fazlalarını yaşadı. İdare eder şekilde rayına oturdu fakat herkes birbirinden soğudu gelinlerine bile "O" diye hitap ediyor kaynanası. Yol yakınken çocuğu aldırıp boşanmak en mantıklı çözüm uzun vadede.

0|0
    0|0
    • Cocugu ne olursa olsun alamam

• Amin.
      Hayatta bazı şeyler için acele etmemek gerekiyor.

• Kesinliklr

Kızlar Ne Diyor 2

• Burdakilere aldırıp o yavruya kiyma doğur esini al karşına konuş anlarsa anlar anlamazsa ayril çocuğunu al ve git zaten istemiyorlarmis Allah yardımcın olsun inşallah

0|0
    0|0
    • Asla. Cocuguu almam insaALLAH. Duzelir yuzuunu bile gormek istemmiyorum aslinda da.

• 1 haftadir ne ariyor ne mesaj atiyor

• Ne dicegimi bilmiyorum kimsenin yuvasını yıkmak falan istemiyorum Üzgünüm gerçekten :(

• daha yaşın da küçükmüş keşke bu kadar erken evlenmeseydin kocana yazıklar olsun seni ve karnındakini sahiplenmiyosa... ailen sana sahip çıkıyosa annenlerin yanına dön derim madem seni istemiyo o kaynanayla aynı evde yaşanmaz ben diyim...

0|0
    0|0
    • Cok haklisin birde dusuk tehlikem var. annesini asla uyarmaz haksizda olsa hep beni suclar cok anneci olmus boyle birsy olamaz yani

• RABBIM kimsenin basina vermesin ZORRR COKK

• amin..

Yükleniyor...