Astral seyahat ve lucid dream denedinizmi?

Arkadaşlar çok istiyorum
ama in cin görüp
bu günahlarla ölmekten korkuyorum sonuçta ruh bedenden ayrılıyor

Güncellemeler:
Dnd
Gggg

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sağlam bir araştırma yaptıysan bilirsin; kişiler farkında olmadan da bunu yapabiliyormuş. Yani mutlaka sen de yapmışsındır. Bunu uyanırken karşılaştığın durum, bulunduğun durum, hissettiğin duygu ile kıyaslayıp anlayabilirsin diyordu hatta makalede. 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• @Kadıngötü kardeşim. Ruh bedenden çıkarsa ölürsün emin ol. Astral bambaşka birşey. Beyninle yaptığın bir şey. İn li cinli ortam da yok. İstanbul'da yaşıyorsan yapabilmen için hiç stresinin olmaması gerekiyor. okula gitmem gerek sunu yapmam gerek bunu yapmam gerek bunlar seni hep engeller. Stressz olduğun bir hafta her akşam su içmeye kal hep aynı saate kalk ama. sonra ki hafta da bunu yapacaksın. ama uyuduktan sonra kalkacaksın. yattığın yerde bekleyi kalkmayacaksın. bunun üstüne sabahları odandaki ve mutfağa giderken gördüğün her nesnenin her objenin yereini ezberleyeeksin onları hissedeceksin. 3. hafta su içmeye tekrar aynı saatte kalkacaksın. ama ısıkları acmayacaksın. herseyin yerini ezberleyeceksin. tüm odanı salonu yürüdüğün yolu halının üzerindeki simgeyi. anladın umarım. 4. hafta suya kalkmaya calısacaksın ama kalkmayacaksın. bunu nasıl yapacaksın. çok tuzlu şeyler ye. su ihtiyacın artsın. sonra tam kalkacağında kalkmadan kalktığını düşün. eğer üşürken ve titremeye başladıysan sakin ol ve o uçsuz yerleri görmek için düşündüğün yerlere git. ama sakin ol yoksa uyanırsın. Eğer yapamazsan. Sabahları kalktığında uyandığını düşün ama uyanma. yine aynı mantıkla. Zor değil yani sadece düşüncelerini kontrol etmen lazım bunun için stressiiz olman lazım. Saygılar

0|0
    0|0
  • astral lucid falan ben bilmemde öldüm ve döndüm ölünce noluyo diye sorduklarında verebilicek bir cevabım var 19 gün koma durumu anlık olarak ölüp şokla geri getirilmiş biri olarak söylüyorum bunu hiçbişey olmuyo hiçbişey hissetmiyosun devasa bir boşluk 19 gün sadece bir kaç saat uyuyup uyanmış gibi geçmiş farkına bile varmadım sadece uyandığımda ellerimin ve ayaklarımın yabancılığını çektim sanki başka birine aitlermiş gibi hissettiğimi hatırlıyorum

1|0
    0|0
  • Ben denedim in cin falan yokta koltuklar çok dar servis desen berbat.
    6 saate anca mola verdi altıma bıçıyordum.

0|0
    0|0
  • Duydum denemeye çalışıtım ama gerekli imkanlarda yok merak etme Ruh bedenden ayrılsa bile 3 harflileri göremezsin :D Yapanlar öyle söylüyor.

0|0
    0|0
  • Yok ya cesaret edemedim ben. Korkunç bişey.

0|0
    0|0
  • Lucıd'ı farkında olmadan 3 gün yaptım nasıl yaptımı bilmiyodum sonra bidaha olmadı

0|0
    0|0
  • lucid olayını yapabiliyorum. kesinlikle çok güzel birşey. :) astral olayına girişmedim

0|0
    0|0
    • Nasıl başardın ilk ne yaptın yapıyorsun

• nasıl yaptım bilmiyorum ama ilk yaptığımı net hatırlıyorum. bulunduğum binanın bütün duvarlarını saydam yapıp farklı bir renk ile değiştirdim. sonradan kişileri değiştirmeye başladım. ama bu olayı yapabilmek için rüya anında ''bu bir rüya'' diyebilmen lazım. sonrasında değiştirebilmeye başlıyorsun. genellikle etkilendiğim rüyalarda oluyor. kabuslar ya da birine/birşeye duyduğum özlemin olduğu rüyalarda yapabiliyorum

• Günah olduğunu biliyosun da niye yapıyon

0|0
    0|0
  • evet denedim lanet olsun ona :D

0|0
    0|0
    • Nasıl bişey :D

• en son yerimden zıplamıştım o sıra yıldırım çarpmıştı yağmur da yağıyordu elektrikler kesildi bir anda hepsi aynı ana nasıl denk geldi bilmiyorum ama ben şansıma ki böyle oldu korkudan bir daha denemedim :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...