Arkadaşlar sahip olduğumuz yeri sattık 4,500,000 tl ile siz olsanız ne yapardınız? Ben 20 konut almayı düşünüyorum?

izmirden konut almayı düşünüyorum yaşım 23 ? arkadaşlar sahip olduğumuz yeri sattık 4,500,000 tl ile siz olsanız ne yapardınız? Ben 20 konut almayı düşünüyorum?

0|0
5|19

En İyi Kız Görüşü

• Gayrimenkul yatırımı iyidir. Bunun yanında yapabileceğin bir ticaret işine girebilirsin. Hatta üniversite olan yerlerde apart sahibi de olabilirsin. İyi kazanç sağlanıyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Butun parayi gayrimenkule yatirmak pekte mantikli gelmedi bana 10 tane al geri kalan paranin yarisina altin dustugunde altin al diger yarisida dursun kosede altin en iyi yatirimdir unutma

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Keşke bize satsaydın. Yabancıya gitmezdi. Babam fellik fellik arsa almak istiyor. 😕
    Size gelince bina alabilirsiniz. Zaten kira parası ile güzel güzel yaşarsınız.

0|1
    0|0
  • ben olsam iş kurardım ama bildiğim işi yapardım para parayı çeker çünkü ama konut alırsan evi kiraya verirsen kiracıdan da para alırsın ama şimdiki parayla 20 konut alınamıyor 4.500.00 tl ye artık evler pahalı 500 bin tl olsa 4 konut veya 5 konut alabilirsin 20 konut alamk istiyorsan gece kondu mahallesinden veya başka şehirden alman gerkir. hayat pahalandı satılık evlerin fiyatı uçtu

0|1
    0|0
  • hazır elin değmişken sokak hayvanları içinde bir şey yap

0|1
    0|0
  • Bence parayı bana ver

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Türkler ev alır.
    Yahudiler ticaret yapar
    Amerikalılar yer

2|1
    0|0
  • Bence konut alma. Kiraya bel bağlarsan zarara uğrarsın. Bunun yerine bir iş kurmayı düşün. Yap-sat da olabilir.

0|1
    0|0
    • Ya da İzmir den almak yerine turistik bir yeri ya da hızla gelişen bir şehri tercih et. Fethiye çok iyi bir yatırım şehri mesela, Antalya da öyle.

• Hayırlısı olsun

0|1
    0|0
  • Butun parani bildircin yumurtasi imalatina yatir. Cok yakinda parani ikiye katlayacaksin. ( diger arkadaslar yapmasin bunu bak ciddiye alip. yani sey sizin paraniz ise yaramaz. bir bu arkadasin kazanc saglayabilecegi bir is bu)

0|1
    0|0
  • 20 konut sana ayda 30 bin getirir. Git bir bar/restorant aç hiç çalışmasa yine 30bin getirir az uyanık olun. Gayrimenkul de kiracı para kazandırmaz yap-sat para kazandırır.

0|1
    0|0
  • Cami yaptır ahirete sonsuz sevap yatırımı yaparsın

0|1
    0|0
  • konut al gayrimenkul deli para çar çur etme

0|1
    0|0
  • Konut ve bşrkaç markayla ticarete gir.. Mesela mado kahve diyarı faruk güllüoğlu aslı börek vs gibi markalardan franchise al..

0|1
    0|0
  • İlk alacağım şey uçak bileti olurdu.

0|1
    0|0
  • bir halısaha aç. 500.000 nakit bırak. Geri kalanının yarısına arsa yarısına ev al bence.

0|1
    0|0
  • nüfusu hızlı artan bir şehirden temelden ev al
    örnek:Antalya, Gaziantep, Şanlıurfa

0|1
    0|0
  • 20 den fazla konut almaya çalış aylık gelirlerinin daha fazla olması için

0|0
    0|0
  • Ne sattiniz bu kadar 😂

0|0
    0|0
  • önce babana sorsana bakalım sana verecekmi

0|0
    0|0
  • Parayi en fazla 10 senede amorti edermi ya da 15 sene

0|0
    0|0
  • Özel mesaj çok geliyordur şimdi bu arkadaşımıza. Para düşkünü kezban çok sitede :)

0|0
    0|0
  • Kardes be bir 10 bin borc gondersene sac ektiricem param yok :)

0|1
    0|0
  • Bizimde izmirde arsa var ama bana düşecek para 500 bin lira. Bence dediğini yapmalısın

0|1
    0|0
Yükleniyor...