Kapat

Olağanüstü yakisikli biriyle cikiyorum, herkes yakismadiğimizi söylüyor cok uzuluyorum, ne yapmaliyim?

Herkes yakismadiğimizi söylüyor cok uzuluyorum.
Ne karakterimiz nede dis gorunusumuz hic yakismiyor.
Herkes bana cok guzelsin diyor, ama yinede onun yanina sonuk kaliyormusum. Ne yapmaliyim, uzulmemek istiyorum artik...

0|0
18|14

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel giyinmek insanı güzelleştirir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Uff bunu diyen beyinleri gerçekten ciddiye alasım gelmiyor. Yaani her şey dış görünüş mü? Karşındakiyle aynı derecede güzel olmak zorunda filan diilsin. İlişkiyi ilişki yapan da sadece bu değil. Aranızdaki uyum nasıl o önemli. Farklı karakterlerde olabilirsiniz; ancak sevgi, saygı, anlayış ve hoşgörü varsa, yani birbirinizi değiştirmeye çalışmaktansa olduğunuz gibi kabullenebilmişseniz önemli olan budur. Ayrıca sana önerim, kendi ilişkine kimseyi karıştırma. Hele de böyle dar görüşlü zihniyetlerden uzak dur. Ya da duyma. İlişkiyi yaşayan sizsiniz, onlar diil. Ve aranızdaki bağı kimseye açıklamak zorunda da diilsin.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• Herkes ne diyorsa onu yap.

0|0
    1|0
  • gönüller yakışsın, gerisi boş

1|0
    0|0
  • Takıyorsan ayrılmak zorundasın

0|0
    0|0
  • Üzülme devam et

0|0
    0|0
  • Kızım sen mal mısın

1|1
    0|0
  • Sana göre olağanüstü yakışıklıdır, başkasına göre apaçi veya at hırsızıdır. Leyla - Mecnun meselesi bu. İlişkiyi etkilememeli.

0|0
    0|0
  • Bu nasil baslik laa olaganustu yakisikli. olum kime gore neye göre 😃

1|0
    0|0
  • Kimseyi aldırma sevdiğini yanında ol koluna değil soluna yar ol yeter :)

0|0
    0|0
  • Bunu diyen kizlardir

0|0
    0|0
  • takmamalısın

0|0
    0|0
  • SEVİŞ GİTSİN TAKMA KAFANA

0|0
    0|0
  • Nasıl bir olağanüstü yakışıklılığı varsa artık :D

0|0
    0|0
  • Eleman lisedeki ben desene pis sidikli ayrıl o çocuktan kanımızı emdiniz kurttunuz be 😂😂😂

0|0
    1|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 17

• Bence kimsenin dedigini umursama seviyorsan seviyorsa devam edin maşallah kiskaniyor onlar :) senin kalbin yüzünden de güzeldir.
    Benim sevgilim de maşallah çok yakışıklı kendi kendime kaç kere sordum ya niye beni beğendi falan diye kendim için çirkin demiyorum ama yine benden guzelleriyle de olabilirdi gibi düşünceler oluyordu neyse Allah pişman etmesin mutlu oluruz inşallah hayırlısıyla :)

1|0
    0|0
  • Ya kiskaniyolarr takmaa sen bence

1|0
    0|0
  • Seviyorsan çokta umursama bence.

1|0
    0|0
  • Siz Birbirinizi gercekten seviyor olsaydınızyada en azından sen sevseydin böyle bir soru sormazdın bence.

1|0
    0|0
  • Takmayın insanları mesela? İlişkinize bakın siz.

0|0
    0|0
  • Ayrıl uzuluyorsan , onda takılı kalmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Bu da dert tabi 😑 Boşver kızım ya

0|0
    0|0
  • Tarz olarak mi mesela fiziken mi

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ki,
      Onun boyu 1.85 benim ki 1.63 bu nedende olabilir. Ama yuz olarakta olabilir. Emin değilim.

• Ya o sevmiş begenmiş gerci kimseye bisey demek dusmez de.. hani yanina yakismaz bir durum varsa kendini iyilestir dicektim. Ama tamamen sana kalmiş bir durum. Kendini nasil iyi hissediceksen yani

• ver olağanüstü yakışıklı benim olsun? sen mutlu, ben mutlu, yakışıklı mutlu... sevgi pıtırcığı gibi oluruz

0|0
    1|0
    • Ne iğrenc bir insansin konuşma şekline bak.

• Fesatlik kardesim. Anlasiyormusun?
    Onemsiyor mu? Bitmistir gerisi halt yesin.

0|0
    0|0
  • Kiskaniliyorsun bu düşüncelere kapılıp bozma mutluluğunu

0|0
    0|0
  • Kıskandıkları için tatlım boşver sen onlara inat sevgin daha da çok artsın ;)

0|0
    0|0
  • Ben olsm sizene lan derim

0|0
    0|0
  • bakım yap hala ona yetişemiyosan görüntüde o sorun etmediği sürece sıkıntı yok. ama onun sorun ettiğini düşündüğünn at bırak ne diyim. ya sen salla onları ama kalbin güzelse yemişim güzelliği çirkinliği

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın seni seviyor sahip çıkıyorsa etrafı fazla ciddiye alma derim...

0|0
    0|0
  • ne bilem ben ayrıl o zmaan

0|0
    0|0
  • ya saçmalama varsın desinler. Gururla tut çocuğun kolundan, "o ben kaptım silin salyalarınızıııııı" edalarıyla gez ortalıkta. kime ne yani. çocuk seni beğenmiş demek ki. sal ver gitsin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...