Ya lütfen fikir verin lütfen?

Erkek arkadaşım nişanlanıcakken beni ortada bıraktı onun arabasına zarar vermek istiyorum neler yapabilirim söylermisiniz lütfen

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Eline aldığın bilimum 1 TL ve ya 50 Kuruş madeni para ile arabasını boylu boyunca kazıya bilir tam kaputun üstüne de sen madem s*çtın sıvaması da bana kalmış yazar çeker gidersin!

1|0
    0|0
    • Hey be bu sözü yapıcam çıkıyorum şimdi kardeşimi bekliyorum 🙈🙈 araba çizicek cesaret var karanlıkta çıkıcak cesaret yok çok heycanlı

• Vay be. Soysuza bak. Üzüldüm. :( Neyse tamam lan baktın evlenemiyorsun beni bul mutlaka alayım da bari gariban sevindireyim napayım.

• Hay yaşa evlenemem zaten Allah razı olsun

En İyi Kız Görüşü

• ben yapmıştım al sana fikir. hemde kış mis gibi olur.
    ön camın önündeki kalorifer boşlukları var silecekelrin orada. oralara bacım yumurta kır 3 4 tane. belli olmasın ama içine aksın. sabahları yürek yemiş bu arkadaş kaloriferi çalıştırır, koku için sanayiye mi gider yoksa koltuklara çiçek mi eker bilemem ama benimm yaptıgım kişi arabayı satmıştı :D
    çizmek var çizmek var, yaratıcı ol.
    arabanın arka camına cıkmayan siyah kalemle, hayalgücüne bağlı bir kamyon arkası sözü tarzında bişi yazabilirsin.
    tepem attı bak şimdi, aslında böyle şeyler olgunca işler değil de nişan arefesine kadar aklı nerdeymiş yahu...
    yeşilçam filmi mi bu nikah masasında bırakır gibi...

1|0
    0|0
    • Yüürü be yaptım artık canım tıkadım yumurta egzoza üstüne poşet baştım cam kalemiyle arabamın arkasına ben eşşşşeeeeğim yazdım altına kola tenekesi bağladım akşam haberlerinde görüşürüzzzzz

Erkekler Ne Diyor 15

• Bırakın şimdi arabayı yakmayı adamı asmayı felan. Yaşadiginiz şey gerçekten üzücü derin yaralar açan bir hadise. Neyapsanız öfkenizi gideremezsiniz. şeçiminizin çok yanlış olduğunu dahada geç olmadan anlamanız çok iyi bir şey aslında. Bu saatten sonrada o kişiyle ne arkadaşlık nede yuva kurulabilir. unutmalisiniz. muhakkak geri dönecek, yuzune bile bakmayın. affedilmeyi haketmiyor.

0|0
    0|0
    • Dönmez dönse ondan alıcam hıncımı benim içimin acısı geçmez 10 yıllık ilişkidi bu hafta sonu nişan olucaktı

• eline bitane şarjlı matkap al arabanın altına yat yağ karterine şarjlıyla 9 10 tane delik aç 3000 4000 lira masraf atar ;) veya benzin deposuna şeker at o zaman komple motor ister araba :D

0|0
    0|0
    • Benzin kapağı kitli baktım bende biliyorum onu

• iyi yağ karterine delik aç linea nın parçasıda işliğide iyidir acı acı çıkar acısı ;) 8 10 tane aç azcıkta sağa sola kanırt böyle ama yağ akacak dikat et üstüne başına :)

• Tamam sağol kardeş Allah razı ola

• En sağlam yöntemi sana söyliyeyim anahtarı alabilrisen benzin deposuna 2 kilo toz şeker dök alamazsan da egzozuna patates soğan veya bez tıka dışarsıyla bağlantısını kes her iki yöntemde de en az 5.000 tllik hasar garanti :D

0|0
    0|0
    • Yumurta tıkadım 😂😂😂😂😂

• Git yol valla takatim kalmadı artık

• Kendini boşa yıpratma güzelim allah senin çektiklerini elvet onada misliyle çektirir merak etme.. Çık dışarı gez tozla onlara inat hayat üzülmek için çok kısa...

• bomba koy

0|0
    1|0
  • Çoçukca bir fikir..

0|0
    1|0
  • öfkeyle kalkan zararla oturur

0|1
    0|0
    • Umrumda değil

• Başkasıyla yatmak için ayrıldı kardeşim benden istedi ben nişan olmadan yapmam dediğim için başkasıyla yattı sonra senden sikildim dedi

• zaten en baştan niyeti buymuş o zaman aslında iyi olmuş desene kurtulmuşsun

• lastiğe iğne sok.

0|0
    0|0
  • arabaya zıç

0|0
    0|0
  • Arabayı yak

0|0
    0|0
  • sankı araba seni yarı yolda bıraktı bence sen sakin ol biraz :)

1|0
    0|0
    • Yeni aldı dün aldı benden ayrılıp aldı yapıcam

• madem yapıcan benzin döküp yak tabi yapabilirsen :)

• hidrolik yağı dök tavana ama şöle bir bidon boşalt sabaha kadar arabanın anasını beller

0|0
    0|0
  • Kaputu acabilseydin fren hidroligini bosalt derdim 😁😁😁😁😁

0|0
    0|0
    • İkisinden de kurtulurdun

• Allah cezasını versin onun

• Bence deneme. :)

0|0
    0|0
    • Niye

• Ya cevap alınca gizli yap hemen hadi kardeşim sus

• hadi ordan

• Bu bir çözüm ya da intikam yolu değil. Ayrıca cezai işlemi var haberin olsun.

0|0
    0|0
    • Versinler öderim kendi Arabamla park yerinde sürtücem acemiyim diycem egzozu yumurtayla poşet tıkıcam şerefsizler borç pataklığında ölsünler

• Peki araca verdiğin herhangi bir zarar sonucu aracın içindeki insanlar ölse ne yapacaksın?

• Kullanıp bırakmadıysa dert etme ama kullandıysa çivi koy latiklerin altına

0|0
    0|0
    • Kullandı. Çivi kesmez Yetmiyo

• Hayır bekaretimi alamaz

• Ucuz yırtmışsın neyseki o zaman al bir taş kocaman arabanın ön camına çat

Kızlar Ne Diyor 9

• Yapma bosver

0|0
    0|0
  • Araba kadar mıdır senin degerin

1|0
    0|0
    • Ne demek istedin

• Haklısın öyle zaten seven insan 10 yılını geçiren birini bırakırım üniversiten çıktım onun için işimi bırakıp eve kapandım yemeğini yaptım kıyafetlerini evime getirip yıkadım daha neler

• Helal değil böyle şeyler birazda mevlanin razı olduğu şeylere değer ver üç günlük dünya bu hayatı, nefesi sana verene değer ver kardeşim

• Neden ortada bıraktı?

0|0
    0|0
    • Düğün yapıcak parası yokmuş sanki yarın evlenicektik

• Kundakciliktan atsinlar sonra iceri

0|0
    0|0
    • Atsınlar bende dava açarım onların suçu daha çok

• Boşver ya

0|0
    0|0
  • anahtarla çiz :D

0|0
    0|0
  • yumurta attirtabilirsin veya boyasini cizersin harika olur yani :)

0|0
    0|0
    • Yetmiyo herşey hazırladım başka şeyler düşünüyorum kapı yerlerine yumurta kırıcam kapının lastiklere silikon sıkıcak lastikleri delicem arabanın ortasına su damacanı atabilirsem yapıcam teneke kutular bağlıycam arkasına

• sen benden de beter düsünüyosun ama hirsini alamazsin emin ol

• Anahtarla çiz bebeğim.

0|0
    0|0
  • Pampa çocuğa zarar ver bence

0|0
    0|0
    • O köpeğe bir fok olmaz

• Oo zaman gizlenerek kastiklerinin altına dikine doğru çivi koy

Yükleniyor...