Arapça bilenler bakabilir mi? Cebimde bu kağıdı buldum?

Arapça bilenler bakabilir mi ? Cebimde bu kağıdı buldum ?

Büyü olma ihtimali var mı arkadaşlar?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• cuma günleri okunur yazıyor. Arapçasını okumaya çalıştım ama pek okunmuyor. Büyü müyü değil

0|0
    0|0
    • Teşekkürler okuyabildiğin kelimeler var mı?

• Tamam öyle yapacağım sağolun

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 9

• hayır değerli kardeşim rızık ve maişetle ilgili rızık çoğalma düası sakınca yok müsterih ol muska değil değerli kardeşim abine düa et allaha emanet ol

1|0
    0|0
  • Kızım bu büyü değil ki... Zehri Cin... )))

0|1
    0|0
  • fotokopi muhabbet yani bağlama büyüsü yaptığını sanmış biri ama sıkıntı etme bişey çıkmaz ;)

0|0
    0|0
    • Bağlama büyüsümü bu şimdi?

• vahiy gelmiş sana bence. peygambersin belki de şu an.

0|1
    0|1
  • Buyu fotokobi ile yapilmaz

0|0
    0|0
  • A'RÂF SURESİ 10. AYET AÇIKLAMASI

Bismillâhirrahmânirrahîm
    Allahû Tealâ, Hz. Âdem'i, Havva Anamız'ı ve ondan sonra gelen bütün nesilleri bu dünya üzerinde yaratmış ve onlara Rahmân esması ile geçim kaynakları vermiştir. Yemeleri, içmeleri hayatlarını idame ettirmeleri için; dünya üzerinde sular, hayvanlar, bitkiler, gıda maddeleri, meyveler, her çeşit güzellikler oluşturmuştur. Ve buna karşılık insanlar, ne yazık ki Allah'a çok az şükretmektedirler.

Allah, kâinatın en üstün varlıkları olarak insanı yaratmıştır. Eskiden yoktuk, şimdi varız. Allahû Tealâ, yaşamak için atmosferi, Güneş'i belirli bir uzaklıkta, Dünya'yı 21 derecelik bir eğimle, eliptik bir yörüngede dizayn etmiştir. Ve insanlar hâlâ Dünya'yı Güneş'in; elektronları da protonun etrafında dairesel bir yörüngede dönüyor zannetmektedirler. Oysa ki, her iki yörünge de eliptiktir. Bu yüzden Güneş bazen büyük, bazen küçük; Ay, bazen büyük, bazen küçük görünür. Ay da Dünya'nın etrafında eliptik bir yörüngede döner. Herşey Allah'ın kanunlarına göre cereyan eder.

Bir elektronun eliptik yörüngedeki hızıyla, manyetik alan çarpımı, her noktada birbirine eşittir. Bu sebeple uç noktalarda merkezden kopmasın diye en yüksek manyetik alan, buna karşılık en düşük hız sergilenir. Merkeze en yakın noktalarda ise en yüksek hız ve en düşük manyetik alan söz konusudur (merkez elektronu kendisine çekmesin diye). Dünya için de aynı şey söz konusudur. Güneş'e daha yakın olsa sıcaktan, daha uzak olsa soğuktan ölürdük. Ama yaşadığımız için Allah'a şükredeceğimiz, hamdedeceğimiz çok şeyimiz vardır.

1|0
    0|0
  • Bu kara buyu

0|0
    0|0
  • Turkcesi okunmuyor ki arapcasi anlasilsin :)
    Turkce ne yaziyor?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ki bende okuyamadım cuma günü falan yazıyo

• Bilmiyorum gerçekten tırsmaya başladım 😄

• :D Ask buyusu nan bu. Tirsma

• Büyü değil dua bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bismillahir rehmanir rahim :D

0|0
    1|0
  • Buyu boyle olmaz biri yapmaya calismis belli ama buyu denen olay el ile yazılır yapılan sahisin eşyası saci vb şeyler konur ismi yazılır deriye vs dikilir foto kopiyle olcak is degil , ama sen yinede sirkeli suya koy naz felak ayetel kursi fatiha oku ve bir denize at

0|0
    0|0
  • arapcası cok karısık bı yazı. az cok bılıyrm arapca. muhabbet kalb yazıo arapcada ımha etsen daha ıyı

0|0
    0|0
  • hayır Ramazan da oku dıyor

0|0
    0|0
  • arapcadan anlamiyorum ama duaya benziyor Ramazanda okunan dua oldugundan bahsediliyor türkce yerinde veya bir imama sor

0|0
    0|0
  • Anlasilmiyoki

0|0
    0|0
  • okunmuyor kii

0|0
    0|0
Yükleniyor...