Ailem saçımı boyatmama izin vermiyor ne yapacağım?

saç boyatmak için yaşımın kücük oldugunu söylüyolar 18 yasımda olmama rağmen. ve ben saçımı oksidan ile mahfettim siyah saçlarım şu an turunculu siyahlı cok kötü ve boyatmam şart düzelmesi için ama izin vermiyolar gizli gizli yaptırsam babam beni döver Ne yapmam lazım? haftasonu yurtdışına gidiroum teyzeme kalmaya gitmeden 1 gün önce yaptırsam dayak yermiyim

Güncellemeler:
Soruyu Güncelle
:) :)

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• teyzenin yanına gidince boyat? gidene kadarda kimse görmesin istiyorsan topla şapka tak

0|0
    0|0
    • fransada kuaförler nasıl boyar bilmiyorum ki ya kötü yaparlarsa teyzemede söylemem o gelmez benle kuaföre

• siyaha boyatmıcam ki açık kumral düşünüyorum :D boyatmışken tam olsun

• :D :D Loreal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel diye birşey var boyasız saçları 4 uygulamada kumral yapıyor

En İyi Kız Görüşü

• Yıl olmuş 2016 hala böyle şiddetler devam editor ya. Böyle insanlar (!) baba olmasın.
    Boyat tabiki kötü bir şey yapmıyorsun bu senin kararın, senin saçların.

1|0
    1|2
    • eğer boyatıp boyanmıs halde eve gelirsem sözünü dinlemediğim için dayak yerim, telefonumu alırlar ve bidaha dışarı çıkmama izin vermezler. bunları göze alamıyorum.

• Siyaha boyat belli olmaz pek

• zaten saçımın doğal hali siyah ve istemiyorum o rengi sadece şu an siyahlı turunculu mahvolmuş saçımı gidip kumral düzgün bir renge boyatmak istiyorum :(

Erkekler Ne Diyor 9

• Sana gaz vermeyeceğim. Hemen hemen yaşıtız ve hislerini anlayabiliyorum. Benim saçlarım istediğimi yaparım, artık büyüdüm gibi düşünceler... değil mi?

Bir yanın da belki kabulleniyordur anne ve babanın doğru söylediğini. Hadi doğru olmasın, kırıp dökmeye değer mi?

Bir çok aile bireyleri geçmişteki kısıtlamaları kendi çocuklarına da uyguluyorlar. O zaman için etek diyelim, şimdi de saç olsun mesela. Biraz şekil değiştirdi o kadar.

Eğer bana diyeceksin ki ''Şu kız istediğini yapıyor ben neden yapamıyorum?'' İnsanlar ailelerinden emin ol daha fazlasını da görüyor, kimi aileler daha sert kimisi daha rahat.

Ailene büyüdüğün sinyalini bir kere gönderdin, kısacası isyan bayrağını çektin. ''Baban seni döver ya da dövmez.'' kesin olarak nasıl diyebiliriz ki?

Onlarla konuşmalısın. Onların bunu yapmaman için haklı nedenleri olacaktır ve senin de yaptırmak için haklı nedenlerin olacaktır. Ancak anlayış göremiyorsan maalesef yapacak pek bir şey kalmıyor. Sabretmek.

Aile ve çocuklar arasındaki sorunlarda her iki tarafla da görüşülür ve şu an böyle bir imkanımız yok. Onlara şunun şu ailesi şöyle demek yerine fikirlerime saygı göstermiyor olmanız beni üzüyor gibi biraz acıklı cümlelerle yaklaşmak belki faydalı olabilir.

Kafanda şöyle bir fikir varsa şayet; yurtdışında yaptırırım gibi. İnan bu babanı daha da çok sinirlendirir o yüzden illa yaptırmak istiyorsan gitmeden yaptırman taraftarıyım.

1|0
    0|0
    • Onların haklı sebebi olamaz. zaten boyanmış ve mahvolmuş saçlarımı gidip düzgün bir renge boyatsam ne olucak ne zararı olucak? kesinlikle haklı değiller ve ben bu saçla daha fazla dolaşamam çok kötü her gören dalga geciyor yarısı siyah yarısı turuncu resmen yani kesinlikle boyatıcam gitmeden 1 gün önce boyatmayı düşünüyorum o zaman ceza da veremezler nasıl olsa ertesi gün gidicem. ama dönmesi de var bu işin :(

• görmedim ama saçın çok şahanedir belki yaşında 18 bana göre hiç boyatma değerli kardeşim olurmu allaha emanet ol

1|0
    0|0
    • sacımı zaten evde boyadım gizlice ve inan bana mahvoldu gerçekten cok kötü yani öyle olmasa bu kadar takmazdım kafama koydum ailemden gizli boyatıcam sonucu ne olursa olsun

• Boyatma ozaman

0|0
    0|0
    • Bu ne çok kötü tabirdir ya. Kürt kızı ne çağrıştırıyor senin aklında cidden merak ediyorum. Bu yorumu yazma sebebim toplumumuzdaki kürt kardeşlerimize olup olmayan hakaretler. Boyle bir seyi hickimse haketmez.

• boyatma sende sanki boyattınmı bişi oluyo

0|0
    0|0
    • boyatmam gerekiyor cünkü suanda turuncu siyah karışık çok kötü bir görüntüsü var herkes çok kötü olmus falan diyor

• Boyatma o zaman kardeşim sen de. 2 sene daha geçsin, vur masaya elini boyatcam ulen dersin o zaman acele etmene gerek yok. İzin vermiyorlarsa tabi, her türlü yersin. Bir de nereye gidiyon gız merak ettim.

0|0
    0|0
    • fransaya. boyatmam gerekiyor saçım mahvoldu herkes çok kötü olmus diyor arkadaslarım falan ve gerçeketn çok kötü

• Belki illa boyatmana gerek yoktur. Bakım yaptır.

• Izin vermiyorsa niye yaptirmaya calisiyon

0|0
    0|0
    • Saç benim saçım istediğimi yaparım ama yapamıyorum cünkü çok agır cezalar verebilir babam ve annem, ve saçım şuanda maf oldu turunculu siyahlı çok kötü bişey her gören çok kötü diyo bunun düzelmesi için boyatmak istiyorum ama onada izin yok

• arkasında duramıcağın lafları söyleme kardeşim

• Aileni koruyorum cunku istemiyorlarsa zorlama kardesim baban senin sacini boyatmani istemiyorsa niye zorluyon ben senin aileni savunuyorum sen kendi aileni savunmaya hacizsin ailen bu paylasimlarini gorseler beyninden. Vurulmusa donerler

• Boyatma sende :)

0|0
    0|0
    • herkes çok kötü saçına naptın diyor ve cidden öyle bir tarafı turuncu bir tarafı siyah boyatmam gerekiyor

• dogal hali daha güzeldir boşver:D

0|0
    0|0
    • dogal hali daha güzel olsa bile şu an dogal degil turuncu siyah karışık i*renç bir renk oldu diyorum

• Ulu sözü dinlemeyen ulur

0|0
    0|0
    • ne diyon

• denedim iyice mahvettim gizli yaptım ve ona da kızmıslardı ama artık diyorum zten sacım boya gidip boyatsam nolcak diyorum hayır diyolar gıcıklar

• Zor bir durum bişey diyemicem aile içi mevzu karar verebilecek bir yaştasın

Kızlar Ne Diyor 8

• Bence yaptir bende 18 yasindayken boyatmistim , bir kerelik dayak yersin sonra rahatsin 😂 ya da yaptir bere felan tak yurt disina cikana kadar cok belli etme boyattigini

1|0
    0|0
    • dayak yerim o önemli değil de telefonumu alırlar ve bidaha dışarı çıkmama izin vermezler , zaten flörtlestigim birisi var mesajlarıma falan girerlerse telefonumu alıp çok kötü şeyler olur ailem sevgiliye e karşı

• Git boya al saci turuncuysa ona yakin bir renkte boya dikkat cekmez maksat renkli durmasin tek renk olsun

• zaten boya alıp kendim yaptım ama düzelmedi kuaför şart yani neyse ben herşeyi göze aldım yaptırıcam sağol yorumun icin

• boyaya hayır diyolar yurt dışına yolluyolar ama ıfjdıfjd

1|0
    0|0
    • ben de onu anlayamıyorum hayır yani ne var saç boyamada? suçmu kötü bişeymi? bu arada yurtdışına teyzemin ihtiyacı oldugu icin gidiyorum eşi iş için baska yere gitti yalnız kalmasın diye.

• Saçına yakın bir renge boyat iki kızlarlar geçer

1|0
    0|0
    • en sonunda gidip gizlice boyatıcam ama eve geldiğimde olacaklardan korkuyorum ne olabilir biliyomusun sözünü dinlemediğim için dayak yerim, telefonumu alırlar ve bidaha dışarı çıkmama izin vermezler. bunları göze alamıyorum.

• aynen öyle yapıcam artık başka şansım kalmadı böyle gezemem ama 1 hafta sonra dönceemm dönünce cekerim artık cezamı :D :) teşekkürler

• Gençlikte arada olur böyle şeyler :)) iyi şanslar

• kaynar suya adaçayı ve siyah çay ekle 15dk demlensin süz saçını tarayarak iyice yedir saçına. tekrarlayabilirsin siyaha döner.

0|0
    0|0
    • siyaha dönmesini istemiyorum bana hiç yakışmıyor

• Yaşın küçük. Sadece zevk için yapıyorsun saçının rengini değiştirmeyi farklılığa ozentilik seninki. Öyle daha iyi hissedecek olduğundan değil.

• evet zevk için saçımın rengini değiştirmek istedim ve oksidanla mahvettim ama şu an gerçekten görüntü kirliliği olmasın diye boyatmak istiyorum ona da ailem izin vermiyor gizli yapıcam yapmısken tam olsun diye deigisik bir renk yapıcam yiceğim dayağa deysin

• Canim 18 olan da hemen kendini buyuk zannediyor e kucuksun daha dur bismillah

0|0
    0|0
    • kücük olsam bile, zaten bir kere boyadım ve açtım şuanda turunclulu siyahlı çok kötü bir renk oldu en azından bunu düzelttmek icin boyatsam ben mi haklıyım ailem mi?

• Hmm boyattitsan ve memnun degilsen degistirmek istiyorsan sen haklisin bu durumda ailenle konusup sacindaan memnjn olmadigini ve cok uzuldugunu ciddi sekilde dile getirmelisin

• evde boya alıp kendim yaptım üzerine de acıcı yaptım ama inan şu an çok kötü sacımın bir yarısı turuncu bir yarısı siyah bakınca iğreniyorum saçımdan

• Teyzenin yanında boyat

0|0
    0|0
    • o da kızabilir ama bişey olmaz da fransada hangi kuaföre gidicem ki kim bilir nasıl yaparlar güvenemem zaten saclarım mahvoldu ayrıca nasıl anlatıcam kuaföre ne istediğimi az cok ingilizcem var sadece

• birde fiyatları fenadır yanıma pek para almıcam giderken :(

• Tam dayakliksin

0|0
    0|0
  • boyatmayacaksın

0|0
    0|0
    • saçım şuanda maf oldu turunculu siyahlı çok kötü bişey her gören çok kötü diyo bunun düzelmesi için boyatmak istiyorum neden boyatmayacakmısım

• Benim de ailem izin vermiyor 18 yaşındayım oksijen kullandım ve sarı çok güzel ama ailem hala görmedi görürlerse çok kızarlar napıcam seninkisi ailen ne dedi?

Yükleniyor...