Merhaba, Türk arkadaşlar, ben bir Moğol'um. Moğollar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Moğolistandan kardeş ülke TÜRKİYE ye selamlar. Moğollar hakkında ne düşüyorsunuz? Teşekkür ediyorum.

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sizino rası nasıl güzel mi vize istiyor musunuz sizin biriyile evlensek moğolistan vatandaşı olabiliyor muyuz pilav üstü var mı sizde :)

1|0
    0|1
    • Buraların sadece dağları güzel. Diğer yerlerde pek birşey yok. Buradan evlenebilirsiniz tabi. Fakat vatandaş olabilir misiniz bilemem. Buraya Türkiye den çok insanlar geliyorlar. Kuru fasülye bizde daha çoğunluk haşlanarak yapışır yenir. Pilav çinde nasılsa bizde de aynı. Fakat kazak kız arkadaşım beni evine davet etmişlerdi. Orada pilav üstü yemiştim :)

• Amen. Teşekkür ederim :) saygılar.

• Rica Ederim Türklük olan her ırka saygım var (Türkler her zaman üstündür benim nazarımda, bu ırkçılıksa ben tarihin en büyük ırkçısıyım )
      iyi akşamlar dilerim iyi eğlencelerim :)

En İyi Kız Görüşü

• hepimiz kardeşiz

2|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 17

• Mogolistanda yasam sartlari nasil pek zor oldugunu duymustum
    ancak muzikleriniz harika ve tarihinizde öyle

1|1
    0|1
    • Evet yaşam şartları epey zor

• bizde bir laf vardır
    "kardeş kardeşi bıçaklamış
    dönmüş kucaklamış" biz moğollarla bazen iyi bazen kötü olan iki kardeş milletiz
    göktürk ve hunlar zamanında moğollar bizim egemenliğimizde
    cengiz han zamanında türkler moğolların egemenliğinde yaşamışız
    bozkır töremiz aynı yurt denen çadırlarımız aynı yaşamlarımız aynı her şeyimiz aynıymış eskiden.

1|2
    0|1
  • Hepsini çok seviyoruz. Keşke Türkiye de İstanbul'da moğollarda olsa diye düşünüyoruz. Gelin hep birlikte yaşayalım kardeşler :)

1|0
    0|0
    • :) Bizde sizi çok seviyoruz. İyi ki varsınız.

• :) Sizler de iyiki varsınız. Herkese selamlar sevgiler :)

• Moğolistanda havalar nasıl moğol panpa?

1|1
    0|1
  • Hoşgeldin kardeş. Okuduğum ünide her iki cinsiyette vardı. Arkadaşlık kurmaya çalıştım. Sevimli insanlarsınız. Türkçe konuşmaya gayret gösteriyorlardı. maşallah diyordum kendimce

1|0
    0|0
    • Hoş buldum Teşekkür ediyorum. Türkler dünyadaki en güzel insanlar. Bayılıyorum size. İyi ki varsınız. Keşke bende Türkiyeli olarak doğsaymışım çok isterdim. Sizi çok seviyorum.

• Bizlerde sizi çok seviyoruz..

• Moğol göçmeni bir sevgilimi hatırlattı baska bisey yok

1|1
    0|1
  • Merhaba hoş geldin

1|0
    0|0
  • Cok. sirin oluyorlar

1|0
    0|0
  • moğolsun demek kendinle gurur duy biz senle gurur duyarız kardeşim selam

1|0
    0|0
  • bak şimdi seni merak ettim

1|0
    0|1
  • Hiç bir şey

0|1
    0|0
  • Gıyaben severim ama hic görmüşlüğüm yok

1|0
    0|1
  • Kusura bakmayın ama moğolları sevmem.

0|0
    1|1
    • Moğollardan nefret ederim ve tiksinirim.
      Eksi oy vererek niye moğollardan midemin bulandığını bir kez daha kanıtlamış oldun. Bildiğim tek bir şey var ki moğollar insan değil. Çinlilerden hiç bir farkınız yok ! Defol git şimdi buradan !

• Valla kanka genel olarak kötü düşünüyoruz cengiz Han katliam falan. Ama kalleş ya da sinsi olmadığınızı biliyorum.

0|0
    0|0
  • Daha önce hiç moğol görmedim :-)

0|0
    0|0
  • Dün Temuçin'in filmini izledim Cengiz Han Mongol :) film kazak yapımı son yarim saati izlemeden kapattım ama Moğolları severim Tengri biz menen'miydi o 😄

1|0
    0|0
  • Aslınızda türk zaten hepbırada olma dılegyle

1|1
    0|1
    • Evet bizde Türk'üz. Fakat ırkçı çok var burada kabul etmiyorlar Türklüğü. Umarım hepberaber oluruz.

Kızlar Ne Diyor 5

• moğol deyince aklıma Cengiz Han gelir hep :) selam olsun Kardeşim sana da :)

1|1
    0|1
  • Koyunculuk

1|0
    0|1
    • Bizde koyunculuk fazla yok. Bizde daha çoğunluk rengeyikçiliği ve atçılık var.

• Valla bize oyle ogrettiler yalan yok

• Moğollara selam ✌️❤️❤️😘

1|0
    0|1
  • Çok tatlı oluyorlar :)

1|0
    0|2
  • Orası neresi? 😁

0|0
    1|0
Yükleniyor...