Sevdiğiniz şeylere zaman ayırabiliyor musunuz?

Zaman akıp gidiyor yaşamla birlikte. Bir telaşın içinde hızlı bir şekilde eksilterek hemde bazı şeyleri bizler farkında olmadan.
Sevdiklerinizi, yapmayı sevdiğiniz şeyleri ihmal etmeyin, zaman yaratın onlar için.

Az önce kız kardeşim yukarida ki videoyu gönderdi, altına da beni ihmal ediyorsun ama diye de not düşmüş.
Not : ihmal etmiyorum kardeşlerimi sadece finalleri başlayacak masum öğrenci kendileri 😄

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatın akısında çok monoton bir döngüdeyiz çok basit seyleri ihmal eder olduk. bazen bir telefon etmek bazen küçük bir hediye almak ya da bir insanı sevindirmek çok çok basit seyleri yapamaz olduk. Kendime soruyor benim için başkaları ne yapıyor ki? cevap bulamıyorum

1|0
    0|0
    • Evet yapamaz olduk lakin başkası benim için ne yapıyor diye sorup cevap bulamıyoruz diye de arayıp hal hatır sormaktan güzel şeyler yapmaktan vazgeçmek ne kadar doğru?

• EİG için teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 6

• az önce konuştuk bu meseleyi oğlumun doğum gününe 2 aydan az kaldı ve ben onu günde 1 saat zor görüyorum zaman su misali akıp gidiyor.. hayat koşturmaca içinde geçip gidiyor fark etmeden.. günlük 14 15 saat çalışıp 5 6 saat uykuya gidiyor kendimizi unuttuk bakalım HAYIRLISI..

1|0
    0|0
  • Onlar bana ayiramiyo

1|0
    0|0
  • Bazen ama insan daha çok zaman ayırmak istiyor

1|0
    0|0
  • Ayıramıyorum

1|0
    0|0
  • Kendime çok az vakit ayırıyorum...
    Hatunlara feda ediyorum kendimi:)

1|0
    0|0
  • arada oğlum benimle oynamıyorsun diyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...