Uzman Çavuşla evlenmenin iyi kötü yönleri nelerdir?

Arada sevgi olmadığını düşünerek sadece mantıkla cevaplarsanız sevinirim çünkü nasipse görücü usulü bir evlilik olacak. Karakterlerimiz uyuyor gibi. Sabırlı bir insanım yani mesleğin zorluklarını az çok görebiliyorum destek olabilirim diye düşünüyorum ama genel olarak askeri personelle evli olmanın zorlukları nedir? Ya da uzman çavuşla evlenmenin sizce iyi kötü yanları ne olabilir?

• Ben olsam evlenirdim.
    50% (3)44% (4)47% (7)Oy Ver
  • Ben olsam evlenmezdim.
    50% (3)56% (5)53% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
güncel
Güncellllll
Güncell
Guncellllll

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence meslekten çok uyum önemli. Her mesleğin zorlukları var zaten. Asker olması bunu değiştirmez eğer uyum varsa evlen

1|0
    0|0
    • Biz de öyle düşünüyoruz ama hiç bir duygu karıştırılmadığında olumlu olumsuz yanları nelerdir diye sordum )

• İyi bir meslek maddi sıkıntı olmaz bol bol memleket gezersiniz.
      Olumsuz olarak nöbete kalması taşınma sorunları terör korkusu. Bunlar geldi aklıma.

Erkekler Ne Diyor 3

• Yaşın kaç? Sen çalışıyor musun peki? Mantık evliliği yapma adına eldeki tek alternatif bu çavuş arkadaş mı? Asker ya da polisle yapılan evliliklerde zorlu çalışma koşulları, tayin sorunsalı, zorunlu hizmet vb. pek çok kriter var.

1|0
    0|0
    • 23 ben de memurum genelde hep askeri personelden teklif geliyor zaten ilk değil :) sadece bu sefer biraz daha karakterimizi yakın hissettim

• Beğendiysen eğer O'nu; dünya görüşünüz, karakterleriniz, ortak zevkleriniz, beklentileriniz vs. örtüşüyorsa onca zorluğuna rağmen evliliği düşünebilirsin. Ama aklında soru işareti varsa biraz daha bekleyip başka adayları değerlendirebilirsin. Sonuçta yaşın oldukça genç ve mesleği elinde birisin.

• Teşekkürler

• Ben demem

0|0
    0|0
  • kızınca çavuşu tokatlıcan mı :D asfasgasda

0|1
    0|0
    • Kadının erkeğe uyguladığı şiddete daha çok karşıyım ben

• yaa sen espriyi kaçırdın :D şiddete bende karşıyım tabi :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...