Güzel kızlara karşı toplumdaki önyargılar nelerdir?

Güzel kızlara karşı toplumdaki önyargılar nelerdir? Güzel kızların yaşadığı sıkıntılar var mı?

Güncellemeler:
naninooo

0|0
13|23

En İyi Erkek Görüşü

• Kesin:

-Çıktığı vardır
    - Veriyordur
    -Çok havalıdır. Yaklaşılmaz bu kıza

vs. gibilerini çok duyarsınız

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin aşık olmasi sıkıntı. Uzun donem staj yaptigim ve çalisma potansiyelimin oldugu bir yerde diger kiz arkadas isyerinden avukatla iliski yasadi ki ondan once adam bana yurudu. Isyerinde olmamasi gereken bisey kurallara gore. Ikisininde isine son verilmesi gerekirken vicdani davrandilar yapmadilar.
    G. sekreter yardimcim ustu kapali birimdeki kisilrrin bana ilgisi ile alakali bazi seyler ima ederek birimimi degistirdi. Dusn bak ne alaka islerim falan hersey 10 numara giderken. Sonra diger birimde 4 ay kadar kaldim. Daha iyiydi orasi tek erkek vardi. O da sapitmaya basladi. Baya yuruyordu birilerine soylemis falan.. diger kiz gibi olmak istemedim. ustlerimle ortak karar son verdik bu duruma ayrildim. bir projem vardi yarim kaldi ama icerinim calkantisi bende mide bulantisi yapmaya baslamisti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• ne saçma bir soru bu :D
    yıl 2015 güzelden çirkinden önyargıdan mı bahsediyorsun hala? bence o senin kafanda var fazla büyütme bu meseleleri. güzelse güzeldir yakışıklıysa yakışıklıdır ne var yani et kemik kan.. kimsenin kimseden farkı-üstünlüğü yoktur. Ancak takvada vardır ki bunu da Allah c. c. bilir. dış görünümle uğraşmayı buna zaman para harcamayı bırakın artık

0|0
    1|0
  • güzel kızlardan hiç haz etmem. nedense bana güzel gelmiyorlar. hele ki bir de uzun boyluysa kanki olurum. çünkü artık o bir karşı cins değil benim gözümde.

evet malesef böyleleri de bana yazılıyor. sebepte genelde şöyle olur, sen hiç diğerleri gibi değilsin, yanında çok rahatım vs. vs.

iki tane böyle victoria secret mankeni gibi hatunla çıktım. ama gözüm dışardaydı. olmuyor. o boyu kısaltamazsın. hadi kısalmadığı gibi şişmanlamıyor da.

gerçi o boyla şişmanlarsa enkaz altında kalırsın.

şimdi bu boy muhabbeti şeyden kaynaklı hani bizde uzun ince olanlar güzel sayılıyor ya, benim en nefret ettiğim tipler. neyse :D

0|0
    1|0
  • Bakire değiller.

0|0
    0|0
  • Vardır bir takım sıkıntılar

0|0
    0|0
  • O.. derler

0|0
    0|0
  • On yargim yok onlara
    Hepsi dadli oyş

0|0
    0|0
  • Güzel kızlar için uğraşmaya değmez.. çirkin kızlar candır..

0|0
    0|0
  • Toplumda ki önyargılar dan en çok rastladıklarım insanların genelleme yapmasıdır insanlar yok işte o havalı yok güzel diye kendini birşey sanıyo gibi gibi hâlbuki belki hepsi öyle değil? Tamam güzelliklerinin vermiş olduğu bir özgüven olabilir ama bu kadar da yakıştırma yapılmamalıdır sonuçta kimsenin kimseden üstünlüğü yok

0|0
    0|0
  • kesin sevgilisi vardır
    o sana bakmaz olm
    o kızı tavlaman için çok paran olması lazım
    sen fakirsin o kız sana bakmaz

0|0
    0|0
  • Türkiyenin en güzel kızları egeliler vurdurmalaları ile ünlüdür. Arkadaşım Izmirde bilirim durumu. Bir de burunları havada. Burunları havada olmayan güzel, yok denecek kadar az.

0|0
    0|0
  • bende anlamadım hemen damga yapıştırmalar vs

0|0
    0|0
  • Bilmiym

0|0
    0|0
  • Birinci ve kesin net bir yargı, adamı deli ederler 😀

0|0
    0|0
    • hangi konuda deli ederler

• Şimdi bir tartışma konusu olur veya karar verme konusu bir başlarlar... oovv aman aman... susturabilene yani ikna edebilene helal olsun 😂

• Heleki bir trip atma mevzusu olsun... of of off.. 😋😋😋

• Bu bana bakmaz diye bir önyargım oluyor genelde :)

0|0
    0|0
  • Benim gibi bir erkeği hak etiğini Düşünürüm

0|0
    0|0
  • Toplumu bilmem ama şu pozu neden yandan veriyorsunuz bunu çözemedim

0|0
    0|0
  • önyargım yok

0|0
    0|0
  • güzel kızlara allah sabır versin bu dünyada şimdiki zamanda güzellik başa bela

0|0
    0|0
  • pozitif ayrıcalık var yoksa güzel değil bu kişiler

0|0
    0|0
  • kıskançlık elde edememe dikkatini çekememe gibi önyargılar

0|0
    0|0
  • Bakire değildir o derler belki

0|0
    0|0
  • tek önyargım
    bu bana bakmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Fiziki güzellik kıskanılabilir. Kadınlar arasında her konuda rekabet vardır. Güzellik de bunlardan biri. Ama sadece fiziki güzellik insanı bir yere kadar götürür. İçi dolu olmayanın dışı sadece yatağa kadar iş görür. Zaten günümüzde de güzellik uğruna çıkarılan yöntemlerden sonra güzel olmayanı döverler herhalde? Artık kadınlar eskisinden daha bakımlı ve alımlılar zaten. O yüzden eskisi kadar itibar edilicek bir yön olduğunu sanmıyorum. Bence artık donanım, kişisel gelişim, eğitim, toplum içindeki davranışlar daha belirleyici.

0|0
    0|0
  • Bu sacma siniflandirma neden mkk

0|0
    0|0
  • herkezın ılk dusuncesi + kız çok güzel gözü yükseklerdedir
    + bu yolludur
    +egosu tavandır
    + kendini beğenmiş in teki
    + havalı
    yaniii ilk once tanımadan herkez bunları soyler tanıyınca sen gorundugun gıbı degılmıssın derler

1|0
    0|0
  • Sürekli olarak sevgilim yanımda olsa bile bakışlar ve laf atmalarla karşılaşıyorum.

0|0
    0|0
  • Güzel kız görünce sapıklık ayyuka çıkıyor bu edep yoksunu erkeklerde.
    Kendi anaları ve kız kardeşleri de bana atılan o msjlarla rahatsız edilir inşallah. Her saniye sapıkça msjlar görmekten biktim artık. Allah belalarini versin.

0|0
    0|0
  • çekici olduğum için okuldaki öğretmenler beni hep aklı bir karış havada tembel kızlardan olduğumu, sınav notlarımı görünce kopya çektiğimi düşünürlerdi.

0|0
    0|0
  • Vardır illaki çarşafa ben bilmiyorum o kategoride değilim 😄

0|0
    0|0
  • Bunun kesin sevgilisi vardir. shdhdj

0|1
    0|0
  • bence önyargılar olumlu oluyo genelde

0|0
    0|0
  • herkes onları mikmek ister

0|0
    0|0
  • Sıkıntı mı? Sıkıntı falan yok. Var diyen kafayı yemiştir. Herkes onu beğenir, iltifat eder, kıskanılır. Bir çok kız tarafından yerine geçilmek istenir.

0|0
    0|0
  • Kesin yollu

0|0
    0|0
Yükleniyor...