Köle oldugum için engellendim :( siz olsaydınız? detay?

biraz önce bir hanım köle oldugum için beni engelledi :) hiç bir şeyde yapmadım. sordugum soruya cevap verdi sonra sen kölesin diyip engelledi malesef :( düşüncelerniz neler acaba merak ettim?
umarım sizlerde o düşüncede değilsinizdir...
TEŞEKKÜRLER...

Güncellemeler:
insanlar çok enteresan varlıklar geçekten

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Çok normal köle ruhlu olman. Sen kendini tanıyor kabul ediyorsan sorun yok onları sallamayacksın.

0|1
    0|0
    • haklısnz , ben kendimi biliyorum :) kımseyede takılmam öyle ama burada sen kölesin seni engelliyom diyince bir garip oldu. bende insanlara sormak istedim :)

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• Dost aci soyle KÖLE sin...

0|1
    0|0
  • Şimdi iki tane aydın kimse (sözde) çıkacak herkesin seçimine saygı duymak gerek diyecek ya köle nedir ya insanlar kölelikten kurtulmak için canlarını hiçe sayıp mülteci oluyolar ne fantezisi kendini aşağışamaktan başka bişey değil bu

0|0
    0|0
  • hepimiz kapitalist sistemin kölesiyiz, en azından seninki zevkli bir kölelik :D

0|1
    0|0
  • Kölelikmi kaldı hâlâ

0|0
    0|0
  • Sapıkmısın bilader

0|0
    0|0
  • Özel mesajla kölelik başvurusu yaptıysan, kusura bakma ama hak etmişsin demektir.

0|0
    0|0
  • banada çok oldu dostum

0|0
    0|0
  • Çocuklaar köle ne demek bana söyleyin yaaa? Sinirlendirmeyin. ya BDSM'i bu kadar ayağa düşüren bir ortam görmedim. Rezil rüsvasınız. İlk önce bir kıza merhaba diyip kendinizi tanıtın, kişiliğinizle, insanlığınızla kendinizi kabul ettirin. BDSM vardır, kölelik diye bir şey yoktur. Bu cinsel bir arzudur. bdsm iki kişi arasında olur, tanıdığın insanla olur, tanımadığınla olmaz. Sen köle bile olacaksan ilk önce erkek ol, ondan sonra fantezini yaşa. Kız tavlamak için ya da kadınların zayıf yanlarını yakalamak için bir yol değildir BDSM. Değil engellemek, elimde olsa siteden banlerim sizin gibileri.

0|0
    0|0
    • bir defa yazdıgınla düşündüklerini birbirini tutmuyor. kendi kendine yorum yapıp eleştiri yapmışsın buda çok garip gerçekten. bdsm olgusundan haberim var merak etme ve bende 6 yıldır bu camianın içindeyim. ben burada kız tavlamak için falan ugrasmıyorum,
      birde sen femdom/maledom felsefesnini yok sayıyorsan o da çok garip gerçekten.

• ya bir kufur edicem. Oglum kime nasıl niye neden tanımadan etmeden köle oluyorsun. Yaşın kadar konuş. Saçma sapan zırvalayıp atar yapma bana. Yemin bak o kadar deli oluyorum ki senin gibilere. Adam olun ilk önce adam. erkek olun. Dom/sub kavramlarını her ne ise dibine kadar biliyorum merak etme. Çocukluk etmeyin, BDSM mi ayaklar altına almayın. Rezil ediyorsunuz ya önününze gelene kopyala yapıştır mesaj ata ata. Yeni nesil saçma sapan kız tavlama zırvalıklarınız yüzünden anlam karmaşası yaşıyor. İnan aşırı sinirleniyorum. Daha da yazmayacağım. Savunulacak hiç bir yanın yok. Herhangi adam gibi de bir argümanın yok.

Yükleniyor...