Dul adamla/kadinla evlenir miydiniz? Detayida oku ama?

Evlenip bosanmis yani. Ben biraz uzak dururdum cunku acaba eski karisina karsi bisey hissedermi acaba benimleyken aklina eski karisiyla yaptigi seyler gelirmi kisacasi aklina gecmis geleceginden pek sicak bakmazdim. Erkeklerde soralim sizde evlenip bosansaniz dul kadinla evlenir miydiniz?

0|1
17|37

En İyi Erkek Görüşü

• karşılıklı güven anlayış olduktan sonra bir problem çıkacağını sanmıyorum. ama ilkler unutulmaz derler ya benimle öpüştüğünde bile acaba ilk öpüştüğü kişi aklına gelir mi ya da o daha mı iyi öpüyordu ben ondan kötü mü öpüyorum düşüncesi beni kötü edebilir. ilkinin yatak deneyimi oldukça iyidir benden yetersiz performans gelirse bu noktada da bir kıyas yapabilir. dolayısıyla psikoloji falan kalmaz ben de. olmaz bu iş şimdi farkına vardım.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Evet evlenirim. Senin ya da senin gibi düşünenlere de biraz gülerim. Elbette siz de tercihinizde özgürsünüz. Ben de gülmekte özgürüm...

5|0
    0|0
  • evlenip boşanmış kişilere dul denmez.. bekar denir..
    dul eşleri vefat etmiş kişilere deniyor..
    dolayısıyla kimse boşanmak icin evlenmiyor boşandıysa bütün sınırları zorlamıştır ve boşanmıştır
    anlaşabilirsem
    kafama uyarsa
    evlenirim

4|0
    0|1
    • Sende dulsun galiba?

• hayır ben bekarım..
      ancak dul kelimesinin itici buluyorum ve sana dul sadece eşlerini kaybeden vefat etmiş kişilere denir acıklamasını yapmama ragmen
      itici kelimeyi kullanmaya devam ediyorsan senin cevabimı dikkatlice okumadıgın kaanitine sahip oldum

• çok iyi bir düşüncen var begendm

• Yani seviyorsam, aşıksam böyle şeyleri dert etmem, hiçbir zaman sorun etmedim zaten. Evliliği gözünüzde çok büyütüyorsunuz, o zaman kimseyle sevgili de olmayalım, ya daha önceki sevgilisine dönerse diye? Bir şey bitmişse bitmiştir.

2|0
    0|0
  • On yargılarınızı atın kafanızdan eski kafam eski karimda kalsaydı halen onunla evli kalırdım eşinden ayrılmış bir kadınla da gönül rahatlığıyla evlenirim

1|0
    0|0
  • O zaman sen kimseyle evlenme... Sonuçta eski sevgilisini de unutmamış ola bilir... İlk aşkını da... Hatta ilk okul öğretmenini de...

2|0
    0|0
  • Büyük konuşmak olmasın. Evlenmem!
    Gençliğimi dul kadına harcayacak değilim.

0|0
    4|0
  • sevmek farklı bısı evlenırısn

3|0
    0|0
  • boşanıldıktan sonra muhtemelen nefret vardır.. iş nefrete varmasa zaten boşanılmazdı.. istisnalar kaideyi bozmaz... ben şahsen evlenirim.. ama boşanma sebebini öğrenin eğer nefret varsa gönlünüz rahat olsun..

2|0
    0|0
  • valla tamamen karakterine bakardım eski kocasına olan tutumuna bakardım şahsi durumuna bakardım üstünde çok düşünülür bikonu

0|0
    1|0
  • anlaştıktan sonra evlenirdim, dul diye düşünmezdim.

2|0
    0|0
  • aşk ve sevgi o tarz detaylara takılmaz

1|0
    0|0
  • sorun değil evlenip boşanmış olması da önemli değil ayrıca ben seni tanıyorum sanki.

2|0
    0|0
  • evlenirim kısa ve net

3|0
    0|0
  • hayır

0|0
    2|0
  • Dullar insan değilmi... İnsan olması yetmezmi

2|0
    0|0
  • Evlenmem.

0|0
    2|0
  • Ben evlenipnbosansam evwt olabilir evlenip bosanmisnbiriyle ama bende senin gibi dusunuyorum herkes dengesi ile evlenmeli

1|0
    1|0
  • ben evlenirdim belki diğer insanla anlaşamadı belki benim ile anlaşır diye evlenirim

2|0
    0|0
  • evlenirim seviyor ve anlaşıyorsam

2|0
    0|0
  • Evlenirim sorun yok

1|0
    0|0
  • hayır.. benim olacak kişi sadece bana ait olmalı... ilk ben dokunmalıyım ona...

0|0
    2|0
  • Evlenmem.

0|0
    1|0
  • Buyuk konusmak gibi olmasın ama istemem. Çünkü ilkimi yasayacagim kisinin ilki olmak daha önemli :)

0|0
    0|0
  • Gönüller bir olsun yeter sen çok ince düşünüyorsun ama korkularını yenmekte senin elinde

1|0
    0|0
  • Bu sevgili içinde geçerli olur ozaman yani söylediklerin

2|0
    0|0
  • İmkansız maalesef olmaz.

0|0
    2|0
  • eskısıne his saklamak bır kenarda dursun , benı de eskısı gıbı yapmayacağını bılemem !!!

0|0
    2|0
  • Hayır asla evlenmem.

0|0
    3|0
  • Prenses sorun yok
    En onemlisi iyi anladmak ve mutlu olmak

0|0
    0|0
  • cok ilişkilere girmiş cıkmıs bekaret anlayışı kaybolmuş ve sadece saygı sevgi düzeyine ulaşmış kişilerde bu olur

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 17

• nasıbın ısmarlaması olmaz. kımse de ayrılmak ıcın evlenmez. tabıkı ınsanın aklında sorular olabılır ama bunun ıcın de karsı tarafa haddınden fazla zulum yapmamak gerekir. o zaman sız yoktunuz..

1|0
    0|0
  • sacma bir dusunce icersindesin bittiyse bitmistir akli hala onda olsa niye bosansin ki mucadele eder... illa dul insan mi dusunur bekar insanin eski sevgilisini dusunme olasiligi yok mu... boyle dusunuyorsan bear hic evlenmis insanlar icinde gecerli olmali bu dusuncen o zaman... cok yanlis dusunuyorsun k. bakma

2|0
    0|0
  • sahsen bekar olduğum için biraz zor

0|1
    1|0
  • Evlenmiş boşanmış kişilere dul denmez çok itici bir kelime bence. Birbirimizi tamamlayacağımıza inandıysam gerçekten seviyorsam evlenirim.

2|0
    0|0
  • Evlenin nolmus yani dulsa

1|0
    0|0
  • onceden karsiydim sonra mantikli bir aciklama duydum birinden ve şu an normal karsiliyorum sadece insanin bunyesi kabul etmekte zorlanir gercek anlamda kabullenilicekse sorgulamadan olabilir ben yapabilir miyim cok asik olmam gerkiyor sanirim yapmam icin

0|0
    0|0
  • evlenmem.

0|0
    2|2
  • Dul değil bekar oluyor o dediğin

2|0
    0|0
  • Sevince

1|0
    0|0
  • eşi ölmüşse dul bir adamla evlenirim ayrılmışlarsa ayrılma sebepleri önemli zor bir ihtimal gibi duruyor

0|0
    2|0
  • Büyük konuşmayayım ama hayır.

0|0
    0|0
  • Çocupu varsa o riski alamazdım galiba.

0|0
    0|0
  • Evlenmezsim

0|0
    2|0
  • sana şey olsun yeter demi gerisi mühim değil amaç zevk :D

0|0
    0|0
  • Evlenicem hatta 2 kızı var

1|0
    0|0
  • Evlenmeden önce de bırseyler yasayan ınsanlar var o yüzden evlenılır ya

2|0
    0|0
  • Şuanki erkek arkadaşımda evlenip ayrılmış. Eski karısına dair çoğu şeyi unutmuş bile. Bunu bir ilişki olarak gör. Evlilik dediğin nedir ki?

3|0
    0|0
Yükleniyor...